Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Przyciągnij Sukcesy z Pasją – warsztaty interaktywne

Twój Rozwój Osobisty, Kariera & Zawód lub Biznes z Pasją

Jak przyciągnąć  wspaniałą karierę, która da Ci satysfakcje i wspaniałe wynagrodzenie?

Jak przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością i sukcesem?

Jak prowadzić dobrze prosperujący biznes w każdej sytuacji ekonomicznej?

Jak skutecznie osiągać cele i realizować marzenia w każdym wieku?

Jak często budzisz się rano przemęczony na myśl po pójściu do pracy?

Czujesz, że dopada Cię wypalenie zawodowe, stres i przemęczenie pracą?

Zastanawiasz sie w jakim kierunku zmierza Twoja kariera? Czujesz się wypalony pracą lub biznesem, który prowadzisz. Brakuje Ci satysfakcji i radości w życiu, a także równowagi między życiem zawodowym, a osobistym. Czujesz przytłaczający Cię stres, który narasta każdego dnia. Zapomniałeś o swoich pasjach, a może ich jeszcze nie odkryłeś. Nie wiesz jak połączyć Twoje talenty i pasje z dochodową karierą, biznesem.

Na te i inne pytania jak to zrobić poprzez profesjonalny coaching uzyskasz odpowiedzi na warsztacie *Przyciągnij Sukcesy z Pasją*.

Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Agnieszka Przybysz

Kliknij tutaj: zyskaj zawód, karierę z pasją

Agnieszka Przybysz jest polską pionierką coachingu i założycielką pierwszego w Polsce Coaching Intitute.

Agnieszka prowadzi swoją karierę z pasją, na własnym przykładzie pokaże Tobie, jak Ty też możesz uwolnić się z korporacji i zacząć robić to co kochasz lub przejść do bardziej satysfakcjonującej kariery na etacie z łatwością, dokonując zmiany na lepsze.

Doświadczyło tego wiele osób, m.in. Beata, Renata, Mariusz i Ania

„Coaching z Agnieszka spowodował to, że mam coraz więcej pewności w życiu osobistym i zawodowym. Wiem co jest dla mnie dobre, czego chce.

Poza tym zaczęłam wierzyć, że mi się uda znaleźć pracę taką jaką chcę. Wcześniej wszystkie moje próby kończyły się na znalezieniu kolejnej pracy na pełen etat w wielkich korporacjach, nie umiałam znaleźć dla siebie innego, lepszego rozwiązania.

Dopiero podczas rozmów z Agnieszką udało mi się odnaleźć w sobie inny sposób realizacji zawodowej. Uwierzyłam, że mogę pracować inaczej, otworzyć własną firmę, robić z pasją to co lubię. Wcześniej tylko chciałam zmiany, lecz nie umiałam tej zmiany dokonać”, napisała Beata.

Renacie coaching grupowy pomógł urzeczywistnić swoje marzenia i stać się poszukiwanym przez pracodawców specjalistą w branży.

Mariusz zmienił całkowicie karierę po pięćdziesiątce. „Już jednorazowe warsztaty pozwoliły mi znaleźć metody i sposoby wyjścia z kryzysu. Na swój sposób Agnieszka uratowała mnóstwo mojego czasu od zmarnowania. Mogę powiedzieć, że uratowała część mojego życia.

Bez jej pomocy nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj, i nie czułbym się spełniony. Współpracę z Agnieszka polecam wszystkim będącym na dużych i małych zakrętach życia. Ale nie tylko.”

„Dajesz do ręki narzędzia, uczysz jak ich używać i sprawdzasz, czy uczeń dobrze wykorzystuje zdobytą wiedzę. Jesteś efektywna, bo nie odpuszczasz, przepytujesz, dopytujesz, drążysz, zadajesz trudne pytania.

Do tego wszystko dzieje się w atmosferze ciepła, miłości i pełnego poczucia, że Tobie zależy, aby drugiemu człowiekowi wiodło się dobrze w życiu. Wszystkim, którzy poszukują swojej drogi życiowej szczerze polecam coaching u Ciebie.” Anna

Kliknij na link i Ty też zyskaj karierę z pasją:

Przyciągnij Sukcesy z Pasją warsztat

TERAZ Zrób Rezerwacje Twojego miejsca na najbliższym warsztacie- sprawdż kalendarz wydarzeń
Decyduje kolejność zgłoszeń!

Na sierpniowy termin zabrakło miejsc.


online

to co szukalem, dziekuje

Maria

Kilka razy czytałam Twoją książkę. Ta wspaniała książka uświadomiła mi jak można wiele zmienić, zastosować i ulepszyć sobie życie. Polecam !!! Każdy powinien ją mieć i zastosować rady, narzędzia i ćwiczenia.
Dziękuję, że znalazła się w moich rękach. Kupiłam ją swoim córkom i polecam wszystkim.
Maria Jolanta Bakalarska, Inowrocław

Dariusz

Przez poprzednie kilka lat próbowałem odzyskać marzenia i plany, które zawsze odkładałem, aż znikały. Uświadomiłem sobie, że udało się, mam plany i marzenia, które chcę realizować.
Atmosfera na warsztacie bardzo fajna, swobodna i miła. Zyskałem zmęczenie  i nadzieję, że w krótkim czasie poradzę sobie z tym, co przeszkadzało mi w realizacji planów. Przebywanie z osobami chcącymi zmienić swoje życie, motywuje również do zmiany. Przyszłość pokaże „po owocach ich poznacie” Dariusz

Kasia

Droga Agnieszko.
Serdecznie dziękuję za maila oraz za cały niezwykły weekend.
Mam nadzieję, że dostrzegłaś, iż było to dla mnie wyjątkowe przeżycie.

W tej chwili siedzę sama w moim, niewielkim, acz sympatycznym biurze, mam na biurku skrypt ze szkolenia i staram się to wszystko sobie usystematyzować i poukładać.
Piszę listy marzeń i celów we wszystkich kategoriach, aby przełożyć je na pozytywne komunikaty i afirmacje.
Wczoraj słuchałam jednej z płyt – „Sięgnij Gwiazd” – jak widzisz, nieźle się nakręciłam :))) Ważne, że POZYTYWNIE!!!

Wymyśliłam sobie też, że będę każdego dnia spisywać sobie miłe wydarzenia, jakie mnie spotkały np. dzisiaj w sklepie jakaś miła Pani powiedziała, że mam super sukienkę :) Fajnie, co?

Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam. Kasia

Piotr

Witam serdecznie:)
w końcu znów mam dostęp do internetu (przez jakiś czas brak) …
Poza tym sporo czasu zajmowała mi praca. Praca do jakiej jeszcze nigdy nie chodziłem tak chętnie:) I to w jakimś stopniu dzięki Tobie:) Dziękuje Ci.
Jednak tak jak wspominałaś, że przyda mi się wsparcie, to właśnie tego mi brak teraz [po warsztacie]….Wiem, że musze poszukać jakiś blokad odnośnie finansów, bo mimo wyższej pensji wciąż te pieniądze się rozpływają…..A to nie pozwala mi na uczestniczenie w kursach szkoleniach itp. A teraz Ci opowiem:

Po 3-miesiącach próbnych osiągnąłem swój cel-’do 18 sierpnia dostaje umowę stałą o pracę i tak się stało. Mimo, że 18 miałem planowo wolne i próbny okres się wtedy kończył więc podpisałbym umowę 19, czyli dzień po… a jednak 17-ego dzień przed wolnym P.Dyrektor spotkałem w holu hotelu i tak od słowa do słowa i zaproponowała żebyśmy to dziś podpisali! Czyli przed 18! Super.

Po tym terminie jednak i teraz czegoś mi brak…Nowego celu. I tu mam pytanie do Ciebie. Czy określając nowy cel musze uwzględnić datę i jak to ująć. Bo np. tamten cel brzmiał mniej więcej tak: … [ cel Piotra wg ćwiczeń z warsztatu, by przyciągnąć nową pracę]
Mam tez mniejsze cele jak np. moje obowiązki …

Ps.kompletuje też pracowników (w gastronomii jest spora rotacja), które ćwiczenie byłoby najlepsze do tego, aby dobrać odpowiednich ludzi.
Będę bardzo wdzięczny za Twoje rady
Pozdrawiam Cię bardzo ciepło życząc miłego dnia.

Edyta

Zmiany które następują w moim przypadku są powolne najpierw oczyszczanie stałam się przez to bardziej świadoma samej siebie swoich potrzeb zaczęłam bardziej myśleć o tym aby zadowolić siebie a nie innych ( jak było do tej pory)
Zaczęłam przyglądać się moim znajomym i teraz wiem ,że przychodzą do mnie tylko poużalać się nad sobą a to nie wpływa na mnie budująco.Pracuję nad sobą ,myślę o sobie dobrze i zaczynam dostrzegać cuda w swoim życiu.
Dziękuję

admin

Kochani,
Każdy ma swoje perefekcyjne tempo zmian na lepsze i nie należy się wzajemnie porównywać. Ważny są każde postępy i działanie z radością. Gratuluję wszystkim i dziękuje serdecznie za opinie.
Aktualny termin warsztatu znajdziesz w linku sklep >>
Służę Ci moją pomocą w kierunku kariery & zawodu lub biznesu z pasją przez Twój rozwój osobisty. Z pewnością będziesz zadowolony!

Marta

Na warsztacie uświadomiłam sobie, że powinnam bardziej ufać sobie i w sobie szukać odpowiedzi na pytania co dalej i jak to realizować. Powinnam pozbyć się wpierw strachu przez wzmocnienie wiary, że to co robię jest dobre dla mnie i innych. Priorytetem jest optymalizacja wykorzystania czasu jakim dysponuje, tak aby łączyć karierę, biznes z rodziną i dbaniem o siebie poprzez formy aktywnego wykorzystania czasu, relaksacji, robienie tego co sprawia przyjemność. Bardzo dziękuję i mam apetyt na więcej. Chcę więcej. Marta Machus

Magdalena

Droga do sukcesu prowadzi przez siebie i własne wnętrze. Mam nadzieję i wierze, że Agnieszka pokazała mi drogę do moich celów tzn. do szczęścia i narzędzia jak tę drogę odgruzować, uporządkować z odpadków, śmieci, przeszkód -> oczyścić . Oczyszczenie relacji z innymi i samym sobą jest najważniejszym krokiem w budowaniu relacji. Magdalena Markowska

Paulina

Kochana Agnieszko,
bardzo Ci dziękuję za płytę „Medytacja z kolorami”. Dla mnie jest ona przepiękna! Afirmacje są fantastyczne! Przy słuchaniu tej medytacji czuję, ze się wzruszam, coś dobrego we mnie się budzi, wzrasta moje poczucie własnej wartości, budzę się do życia.
Z całego serca dziękuję Ci za warsztaty! Jestem Ci wdzięczna za to, że dostrzegłaś we mnie moje zalety i mój potencjał! Dzięki Tobie wzrosło moje poczucie własnej wartości – w pracy jestem bardziej pewna siebie i jestem bardziej otwarta na ludzi. Gdy patrzę na moje koleżanki i moich kolegów jeszcze więcej dostrzegam w nich dobrych cech. Np. o jednej mojej koleżance myślałam: „ojejku, ale ona jest nerwowa!”, a teraz myślę: „ale jest szybka”! :-)

Dzięki Twoim warsztatom zrozumiałam, że aby przyciągnąć coś do swojego życia trzeba się najpierw oczyścić. Już teraz wiem, dlaczego niektóre rzeczy przyciągałam z takim trudem – bo moje negatywne myśli, nastawienie blokowały przypływ dobra!
Podczas warsztatów coś się we mnie „podczyściło”. Teraz mam jasność tego, co chcę. Poza tym, gdy teraz na czymś się koncentruję, to do tego dążę. Np. pomyślałam o spróbowaniu pierogów w kolejnej pierogarnii i … w niedługim czasie tam się wybrałam! Po Twoich warsztatach Agnieszko szybciej realizuję to, o czym myślę albo spełniają się moje dawniejsze marzenia. Za moją myślą idzie działanie.
Podam kolejne przykłady. Wczoraj byłam na zakupach. Chciałam kupić ciepłą, dłuższą kurtkę na zimę. Nie miałam ochoty, jak dotychczas, długo chodzić po sklepach. Pomyślałam, że chcę koniecznie kupić dłuższą kurtkę/ płaszcz, ciepłą, w której będę dobrze wyglądała i w … krótki m czasie. Pojechałam do centrum handlowego – niedużego, ale 2-3 godziny już kiedyś w nim spędziłam. Byłam bardzo zdumiona, gdy po około 15- 20 min. wypatrzyłam kurtkę! W ciągu następnych 5 min. już ją kupiłam! Dojazd do sklepu zajął mi o wiele dłużej niż same zakupy! Aż sama poczułam się dziwnie i pomyślałam: „Jak to? To już koniec zakupów”?
Ale to jeszcze nie koniec historii wczorajszego dnia … Miałam problem z powrotem z centrum handlowego (jak się okazało, miało mi to przynieść korzyść) . Zamierzałam podjechać pociągiem, ale przez dłuższy czas (z powodu remontu torów) pociąg nie nadjeżdżał. W związku z tym, musiałam poszukać jakiegoś przystanku autobusowego i wsiąść do autobusu, który jechał dłuższą i bardziej objazdową trasą, ale pozwalał mi wydostać się z miejsca, w którym się znajdowałam. W każdym razie, gdy wsiadałam do tego środka komunikacji (nigdy w ten sposób nie wracałam) , okazało się, że przejeżdża przez dzielnicę, o której często myślałam! Mój były chłopak kupił tam mieszkanie i po rozstaniu z nim często wyobrażałam sobie, jakby było cudownie ponownie znaleźć w tej dzielnicy! Co prawda do byłego chłopaka nie wróciłam, ale przez okolicę, o której myślałam, przejeżdżałam. I jadąc w autobusie czułam radość, że moje marzenia się spełniają! Myślałam o tej okolicy i w tej okolicy się znalazłam. Prawo przyciągania działa! Wreszcie zaczynam przyciągać to, o czym myślę albo myślałam.

Ale to tez jeszcze nie koniec historii wczorajszego dnia …
Kilka miesięcy temu przypomniałam sobie o mojej dawnej koleżance z podstawówki – Anecie (która się wyprowadziła z mojej miejscowości) i pomyślałam, że bardzo chciałabym ją zobaczyć. Niestety, nie miałam do niej kontaktu…
Jak już wspominałam, wracałam z zakupów z pewnymi perturbacjami – różnymi autobusami. Gdy wreszcie dotarłam na dworzec i usiadłam w pociągu poczułam, że … miejsce mi nie pasuje i wolę usiąść w następnym przedziale. Jakież było moje ogromne zdumienie, gdy 2 stacje dalej wsiadła … moja koleżanka z podstawówki! I sama mnie wypatrzyła, bo byłam zajęta czytaniem czasopisma. I też wracała z zakupów. Bardzo przyjemnie rozmawiałyśmy, spotkanie z nią przyniosło mi dużo radości. Oczywiście wymieniłyśmy się kontaktami!

Teraz już rozumiem, jak ważne jest w prawie przyciągania słuchanie wewnętrznych podszeptów, a przede wszystkim … OCZYSZCZENIE. I dzięki Twoim właśnie narzędziom Agnieszko można pousuwać wszelkie blokady, nieprzyjemne emocje i otworzyć się na dobro.
Z całego serca dziękuję Ci za wspaniałą energię, miłość podczas warsztatów i tą jakby magię, która mnie jakby podczyściła, dzięki czemu zaczęłam przyciągać do swojego życia to, o czym marzę!
Pozdrawiam Cię serdecznie!

Paulina

PS. Agnieszko, tak się rozpisałam, że powstał długi wpis. Jeżeli uważasz, że byłoby lepiej podzielić mój jeden post na kilka, to proszę, umieść go na stronie w częściach.

Anna

Witaj Agnieszko,

Po zastosowaniu zaproponowanych przez Ciebie narzędzi na warsztacie czuję ze świat jest piękniejszy, ludzie są bardziej milsi, przychylni..chętniej ja pomagam innym; czerpie z tego radość. Po napisaniu listów uwalniających zmieniło się moje podejście do tych osób do których pisałam.
Nie miałam dużego konfliktu z tymi osobami, ale coś wewnętrznie czułam,że nie do końca wszystko gra:) ; Pracuje i przebywam z nimi codziennie, więc to jest ważne jaka jest atmosfera przez większą część dnia. Jesteśmy teraz serdeczniejsi wobec siebie :) ;bardziej otwarci, częściej rozmawiamy ze sobą.
Przeżyłam tez kilka dni, w których czułam się EUFORYCZNIE!!!!.
Nie wiem do czego to porównać..ale czułam się CUDOWNIE!!!! Chciało mi się aż śpiewać i tańczyc ..swiat był piekny. słońce świeciło …Oczywiście ten stan nie trwa cały czas..ale teraz już wiem, że poprzez zastosowanie twoich
narzędzi /listy uwalniające i medytacja kolorami/ mogę tak czuć się częściej.

To naprawdę było PIĘKNE PEŁNE MIŁOŚCI SERDECZNOŚCI UCZUCIE!
Dziękuję:); do usłyszenia jutro o 18 tej. Anna

admin

Kochane Panie,
Dziekuje za wszystkie cenne refleksje po warsztacie i gratuluję zastosowania narzędzi, które z radością mogłam Wam dostarczyć. Cieszą mnie Wasze postępy. Bo to oznacza, że wystarczy tak naprawdę chcieć zastosować to co proponuję, gotowe narzędzia na CD i z warsztatu, by doświadczyć Radości, Szczęścia, Miłości i działania prawa przyciągania w praktyce. To co napisałaś Paulinko jest ewidentnym działaniem prawa przyciągania „myślisz i masz”, a ponieważ Twoja energia i myśli są czyste (zostały uwolnione blokady i negatywne przekonania) szybciej materializujesz to co chcesz – to co opisałaś w ciągu jednego dnia!!
I to jest cały sekret prawa przyciągania, który zstosowałaś Ty, Paulino i Anno z sukcesem –
Podawałam te 2 brakujące- zapomniane kroki w moich wideo we wpisie z 2010 tutaj: >>> oraz Dodatkowe skuteczne narzędzi autorskie na warsztatch. Dlatego zarówno Wy jak i inne osoby stosując je osiągają wspaniałe rezultaty w pracy i życiu osobistym, praktykując to czego uczę podczas warsztatów Przyciągnij Sukcesy z Pasją. Dodajmy do tego, że ćwiczenia – „kontakt z intuicją”, które poznałyście w sierpniu są bezcenne, by wiedzieć: Co, Jak i Kiedy uczynić lub wybrać. Tak jak w podanym przykładzie jw. Paulina kierowała się wewnętrznym głosem – intuicją.
Gratuluję jeszcze raz Wszystkim serdecznie i do miłego usłyszenia na sesjach telefonicznych i kolejnych warsztatach:) organizowanych przez Coaching Institute

Wiesia

Agnieszko :)

Tak jak mi powiedziałaś muszę się oczyścić, cały tydzień pisałam listy oczyszczające i …sprzątałam moje mieszkanie, wieczorem wykonywałam ćwiczenie serce i bardzo się ucieszyłam, po tygodniu dostałam od mojego partnera to wszystko czego mi brakowało przez ostatnie miesiące a co próbowałam usilnie dostać.

Piszę do Ciebie dzisiaj bo to co przeżyłam dzisiaj jest dla mnie bardzo
ważne i ciekawe. Przez moment na warsztatach i po nich czułam się trochę manipulowana.
Pewnie dlatego, że do tej pory nie znałam Twoich narzędzi i aby uzyskać to czego pragnęłam od innych manipulowałam nimi i na wzajem oni mną.
Wczoraj po korespondencji z Tobą i…..całą wdzięcznością okazaną innym ludziom poczułam pozytywne relacje z moim partnerem, moją córką i innymi ludźmi.
Myślę, że taka miała być kolejność moich sukcesów najpierw relacje potem praca i pieniądze. Dzisiaj poczułam wielką wdzięczną do pieniędzy, które dotąd do mnie napłynęły nie tylko z tytułu wynagrodzenia i poczułam jak było ich dużo i ile było fajnych chwil, w których mi pomogły.
Piszę o moich odczuciach i odkryciach bo już wiem, że mogą one pomóc innym w uwierzeniu w siłę i moc tego co mi przekazałaś.
pozdrawiam serdecznie, Wiesia

admin

Gratuluje @Wiesiu odwagi i wspaniałych i szybkich efektów. W istocie jeśli Ty próbowałaś kimś manipulować to od każdego spodziewałaś się tego samego, że też tak będą wobec Ciebie. Świadomość tego przekonania pozwoli Ci je uwolnić z sukcesem. Wspaniale jesteś na dobrej drodze!!

Beata S.

Na warsztatach uświadomiłam sobie, że wszystko zależy ode mnie, a blokady, które sobie stawiałam sa moja a nie innych. Czeka mnie dużo pracy i jestem cziekawa efektów. Jestem gotowa przyjać to na co zasługuję, na obfitośc rzeczy materialnych i niematerialnych. Szkolenie oceniam na 6. Na warsztacie zyskalam SIŁĘ, ENERGIĘ, i CHĘCI. Zobaczyłam drogę we mgle

Iwona

Witaj Agnieszko,

pierwszym narzędziem jakie stosuje jest medytacja kolorami.
Zauważyłam, ze po warsztatach wykonuję wszystkie moje obowiązki od
ręki i ze zdziwieniem stwierdzam ze nie mam żadnych zaległości :) Iwona

Jacek

Każdy warsztat jest księgą inspiracji i motywacji do udoskonalania siebie, kreowania własnego biznesu, co ważne w grupie i z pasją. Bogactwo pomysłów Agnieszki i indywidualne podejście do człowieka pozwala każdego z nas skłonić do tworzenia ciekawej rzeczywistości z uśmiechem na twarzy.

admin

Witam Sylwio i Piotrze w grupie.
zapraszam wszystkich do podzielenia sie postępami, napisania listy życzen :)) przed naszym spotkaniem: Co chciałbys bym uwzględniła? Jakie masz pytania lub wyzwania?

do miłego usłyszenia,
AP

Ewa

Myślę, że jeżeli czujemy silną potrzebę dokonania zmian w swoim życiu na lepsze i nie bardzo wiemy od czego zacząć, to gorąco polecam do przeczytania wszystkie książki napisane przez Agnieszkę oraz udział w warsztatach. Jedyne czego żałuję, to mając to wszystko w zasięgu zwlekałam 1,5 roku. Bez wątpienia otrzymałam profesonalną pomoc, unikalne narzędzia i pewność, że ja sama mogę wszystko zmienić, jeżeli tylko zechcę z pełnym zaangażowaniem stosując otrzymaną wiedzę. Dziękuję Ci Agnieszko za przemile spędzony czas na warsztacie i pozostaję z dobrymi myślami o Tobie.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.