Chcesz mieć więcej Klientów

 

Chcesz mieć więcej Czasu dla Siebie

 

Chcesz mieć więcej Pieniędzy

 

Chcesz wnieść Wkład w Życie innych …


Odkryj 5 Kroków Jak Możesz Przyciągnąć Dziesiątki

Nowych Klientów w 60 dni z Łatwością, Prowadząc

Autentyczną Rozmowę 1 na 1, Bez Manipulacji,

Bez Wysiłku, Podwoić Twoje Dochody i Ekscytację Klientów


8 czerwca 2013r Jedyny i OSTATNI termin w Warszawie!

Umiejętności Przyciągania Klientów i budowania z nimi Relacji z łatwością znajdziesz w:

Witam Cię serdecznie, Agnieszka Przybysz Pionierka Coachingu, Mentor Biznes z Pasją

Do: przedsiębiorcze kobiety, właściciele małych i średnich firm, początkujący przedsiębiorcy, specjaliści różnych branż, coachowie, konsultanci, trenerzy …

Miły przyjacielu,

Wyobraź sobie klientów w Twoim biznesie wyrastających jak grzyby po deszczu, gdzie się nie obejrzysz spotykasz potencjalnych klientów.

Nowi klienci przychodzą i proszą Cię o współpracę. Gdzie nie pójdziesz przyciągasz zainteresowanie nowych osób, które chcą dowiedzieć się więcej jak możesz pomoc im w ich wyzwaniach, chcą poznać Twoje usługi i zastosować Twoje produkty. To co mówisz do nich jest magnetycznie interesujące? Klienci szanują Twój czas i czują radość współpracy z Tobą i Twoją firmą.

Czujesz przepełniającą Cię wdzięczność za tych wszystkich wspaniałych idealnych klientów, którzy polecają Cię i Twoje produkty-usługi kolejnym wspaniałym klientom. Z chęcią dają Ci swoje rekomendacje. Czujesz stały przypływ nowych klientów.

Masz wspaniały zespół, który Cię wspiera w biznesie. Regularnie masz czas na dopieszczanie siebie, Spa, hobby, czas dla rodziny i wymarzone wakacje, podróże, czy to nad ciepłym tropikalnym oceanem czy też morzem lub w górach, do wyboru. Jesteś naprawdę szczęśliwa i powracasz do swojego biznesu z dawką nowej energii i pasji pomagania innym ludziom, którym służą Twoje produkty i usługi.

Tak było w moim biznesie, gdy zaczynałam jeszcze bez strony internetowej. i tego pragnę dla Ciebie na każdym etapie tworzenia biznesu.

 

Dzielę się tym z Tobą byś wiedział co jest możliwe dla Ciebie!

 

Gdybyś mógł stworzyć życie jakiego pragniesz idealny biznes i styl życia, jak by on wyglądał.

Oto pomysły, które możesz dołączyć do Twojej wizji nawet jeśli dziś przerastają Twoje oczekiwania!

– wspaniały biznes, który daje Ci 10.000 – 20 000 zysku miesięcznie lub więcej

lukratywne produkty i usługi, które cieszą się powodzeniem Twoich klientów

wspaniały zespół, który zgodnie współpracuje ze sobą osiągając postawione cele w biznesie

mnóstwo wolnego czasu na przyjemności, podróże, zajęcie się swoim hobby i dopieszczaniem siebie

swobodne godziny pracy, które dają Ci komfort ustalania czasu kiedy pracujesz a kiedy spędzasz czas z rodziną, przyjaciółmi

stały przepływ pieniędzy i nowych klientów, który pozwala Ci na bycie hojnym wobec siebie i innych ludzi

szczęście, że robisz to co kochasz i daje Ci to poczucie spełnienia i realizacji pasji, wnosisz swój wkład w życie innych ludzi.Brzmi wspaniale, prawda? Ale skąd będziesz widział,

że jesteś gotów przyciągnąć więcej klientów 1 na 1, b2b!

 


Prawdopodobnie myślałeś o tym już dawno jak to zrobić, by mieć więcej klientów, którzy dobrze Ci płacą i szanują Twoją pracę, przy tym nie musisz więcej pracować

Jesteś we właściwym miejscu jeśli.

niepokoisz się skąd przyjdą kolejni/następni klienci i czy zechcą skorzystać z Twoich produktów czy usług

odbywasz wiele spotkań z klientami, które nie przynoszą rezultatów jakich oczekujesz, tracisz czas i zasoby,

martwisz się, że masz za mało spotkań z klientami ?nie czujesz się pewny zapraszając ich na spotkanie

jesteś sfrustrowany wynikami swojej pracy, wszystko jest na Twojej głowie.

jesteś przemęczony ciężką pracą, nigdy nie masz wystarczających dochodów, by spokojnie zrobić
sobie wakacje lub dni wolne od pracy..

zmęczony jesteś niestałymi dochodami i stresujesz się skąd przyjdą kolejne pieniądze

nie wiesz co jeszcze możesz zrobić, by mieć więcej klientów.

czujesz się przytłoczony natłokiem informacji, nowości, by nadążyć za konkurencją

jesteś sfrustrowany wymagającymi klientami, którzy w dodatku nie szanują Twojego czasu, nie płacą na czas

denerwujesz się gdy masz komuś coś zaproponować, sprzedać lub poprosić o zamówienie

Twoje wyniki, obroty w firmie często Cię rozczarowują i nie wiesz jak zmienić tę sytuację

czujesz się jak w wyścigu szczurów, by dogonić konkurencję. Im więcej pracujesz tym trudniej jest Ci
sprostać wymaganiom klientów i rynku.

Trudno sobie wyobrazić, że mogłoby być jakieś proste wyjście z tej sytuacji, wiem jak to jest.nie jesteś w tym uczuciu osamotniony 

Byłam zestresowana, przepracowana i wycieńczona…

 

W mojej karierze zawodowej przechodziłam kolejne szczeble rozwoju od jednego z 5 najlepszych konsultantów ds. sprzedaży (wśród 500 innych w amerykańskiej korporacji), menadżera i dyrektora, awansując z firmy do firmy, szukając swojej misji życiowej, to było ekscytujące przez krótki czas, mimo osiągnięć i prestiżu …

Pracowałam zbyt ciężko jak na pieniądze jakie zarabiałam. Nie mogąc przebić szklanego sufitu zarobków, wyznaczonego na danym stanowisku. Czułam, że nie realizuję swojej misji, że jest coś więcej co mogłabym zrobić, stale czegoś szukałam.

Pewnego dnia po prostu zachorowałam, mój organizm zbuntował się, dokuczały mi powtarzające się anginy i zapalenia ucha – antybiotyki już nie pomagały.

Szukam innego rozwiązania, by sobie pomoc wiedziałam, że szukam czegoś więcej, spełnienia zawodowego – pasji pomagania innym. Jednocześnie czułam, że mogę zrobić coś więcej i tak zajęłam się swoim rozwojem osobistym, by pomoc najpierw sobie w wyzwaniach zdrowotnych.

To było pierwsze ostrzeżenie

Pracoholizm i poświęcanie się dla pracy było dla mnie normalnym stanem.

 

Pewnego dnia wracam z pracy do domu, nie wdziałam jednej drogi, zobaczyłam dwie drogi przed oczami i zakręt, do którego się zbliżałam… Wcisnęłam na hamulec i nagle zatrzymałam się na poboczu.

Przestraszyłam się. Na szczęście nic nie jechało za mną. Wtedy też ocknęłam się. Zapytałam siebie co ja ze sobą robię: nie dość, że pracuję w pracy, potem zabieram pracę do domu i nie mam czasu aby zjeść w ciągu dnia lub zadbać o regularne posiłki. Byłam przemęczona i sfrustrowana, wycieńczona. Nie widziałam wyjścia z tej sytuacji.

Udałam się do lekarza, który stwierdził, że jestem niedotleniona, przemęczona i muszę odpocząć – iść na urlop. Odparłam nie mam czasu na urlop. Co innego mogę zrobić – zapytałam. Dostałam tabletki na dotlenienie.

To był mój drugi dzwonek ostrzegawczy

Zdałam sobie sprawę z tego, że nie mogę tak dłużej pracować, że życie jest zbyt cenne, muszę zwolnić i zastanowić się co kochałabym robić co czyniłoby mnie szczęśliwą

?Nie chciałam tracić więcej czasu na toksyczne relacje?

robienie czegoś co nie czyniło mnie szczęśliwą…”

Uświadomiłam sobie, że już dawno powinnam mieć swój własny biznes? moje koleżanki ciągle mi o tym przypominały. Wiedziałam, że bycie swoim własnym szefem da mi więcej swobody, wolności i możliwości decydowania o swoim życiu Lecz zwlekałam i trochę się tego obawiałam, bo widziałam jak mój ojciec poświecił zdrowie dla biznesu.

Fascynował mnie rozwój osobisty tak bardzo mnie pochłaniał, że postanowiłam zrezygnować z pracy na jakiś czas i poświęcić się tej nowej dziedzinie, podróżom i poznawaniu nowych kultur, ludzi i po prostu czuć się szczęśliwą.

Pewnego dnia ujrzałam w gazecie ile kosztuje nas robienie kariery i przypomniałam sobie wszystko to co mnie spotkało, wypalenie pracą, przemęczenie, stres, i niemożność pójścia na urlop wtedy, gdy tego potrzebowałam. Postanowiłam wtedy podzielić się swoją wiedzą, by ulżyć innym sfrustrowanym ludziom, zaczęłam prowadzić warsztaty pt. jak osiągnąć sukces osobisty i zawodowy od 2005 r., dzielić się moimi metodami i narzędziami, by pomoc innym mieć styl życia jakiego pragną i opanować stres.

 

W głębi duszy wiedziałam, że jestem liderem,

którego misją jest pomóc setkom tysięcy osób…”

Wtedy na moje drodze stanęła Sharon mój pierwszy coach biznesowy. Zaufałam jej inwestując 3 000 dolarów w 4 miesięczny program. Był to ogromny akt wiary, gdyż nie dysponowałam wolną gotówką, aby zainwestować w ten program. Liczyłam na to, że to czego tam się nauczę przyniesie mi klientów, bym mogła zainwestować w ten program w kilku ratach.

Jakież było moje zdziwienie, gdy przed czasem mogłam spłacić tę inwestycję. Miałam wiarę w to, że potrafię to zrobić i zaufanie do programu.

Od tego momentu było coraz lepiej.

Zaczęłam pomagać przez coaching moim klientom, by mieli wspaniałe relacje, miłość, a także karierę lub biznes z pasją (do wyboru). Byłam wdzięczna za te wszystkie doświadczenia zawodowe w sprzedaży i marketingu, które doprowadziły mnie do tego, że mogłam pomóc moim klientom osiągnąć nowe cele, wspaniałe rezultaty, zyskać nowych klientów, nowe kontrakty, często dziesiątki, setki tysięcy ekstra a także dodatkowe miliony złotych lub euro (moimi klientami są Polacy jak i zagraniczny przedsiębiorcy).

Kontynuowałam moją edukację biznesową ucząc się dalej od moich mentorów.

Zadbałam by moje marki znalazły się online, stworzyłam Przyciągnij Miłość, potem Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Przyciągnij Pieniądze.
Aktualnie obsługujemy klientów z ponad 11 krajów Europy.

Moi klienci odnoszą wspaniałe sukcesy, przyciągając dziesiątki i setki nowych zadowolonych klientów.

Ten sam system rozmowy z klientami 1 na 1 miał zastosowanie w moim biznesie od samego początku.

Udoskonaliłam go przez lata i teraz jestem gotowa, by po raz pierwszy zdradzić dogłębnie,
gotową formułę Przyciągnij Klientów z Łatwością System.

Jeśli jesteś gotowy wnieść swój biznes na wyższy pułap i mieć lepsze wyniki biznesowe …

Oto rezultaty jakie chcę byś świętował po ukończeniu warsztatu Przyciągnij Klientów z łatwością System.

>masz pełną jasność kim są Twoi idealni klienci, którym pomagasz

czujesz ekscytację przy każdej rozmowie 1 na 1 z potencjalnym klientem.

czujesz się pewnie przekazując unikalną wartość jaką dają Twoje produkty i programy/ usługi

Twoi klienci odczuwają wartość jaką im oferujesz

wiesz dokładnie jakie pytania zadać i co powiedzieć podczas rozmowy, jak być magnetycznie interesującym

jesteś pewny siebie i uważny w rozmowach z klientami

masz więcej idealnych klientów z łatwością, etycznie i autentycznie

klienci szanują Cię i płacą Ci na czas z radością


Te rezultaty są także możliwe dla Ciebie?

 
Zaufaj swojej intuicji, by mieć tylu klientów w biznesie ilu zapragniesz, by stało się to Twoją rzeczywistością.
Twoja podróż zaczyna się od właściwego mentora – przewodnika na tej drodze i dania sobie wsparcia jakiego teraz potrzebujesz.

Wszystkim jakoś jest lepiej i najważniejsze klientów przybyło’

Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię. Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako gratisowa reklama emitowana przez dwa dni.

Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość i ruch.
Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka.”

Pozdrawiam serdecznie. Maria Bakalarska harmoniaspa.pl

? Odnotowałam wzrost o 300% ?’

W sierpniu i lipcu nie zarabiałam, przeciwnie – dokładałam do biznesu. Wrzesień 2010 po sierpniowych warsztatach Przyciągnij Sukcesy z Pasją był lepszy od września 2009 o 100%. Przychód firmy w styczniu tego roku w porównaniu do września 2010 również wzrósł prawie dwukrotnie.
Styczeń 2011 odnotowałam wzrost o 300%

Po warsztacie nt pieniędzy w 2011r postawiliśmy sobie cel konsumpcyjny. W wakacje wygrałam nieduży przetarg na poprowadzenie kursu dla gminy. Po czym jeszcze w wakacje, w dodatku na wyjeździe dowiedziałam się o kolejnym dużym przetargu. w kilka dni znalazłam firmę, która stanęła wraz ze mną i wygrałam.

Pozdrawiam Agnieszko i zawsze myślę o Tobie ciepło, bo uważam, że byłaś pierwszym i przełomowym krokiem na mojej drodze do rozwoju i dobrobytu.”

Magda angielskimszczonow.pl

?Druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.”

?Kilkanaście miesięcy temu uczestniczyłam w coachingu z Agnieszką, byłam na etapie poszukiwania pracy, firma w której pracowałam została kupiona przez inną instytucję, w z związku z tym osoby na stanowiskach menadżerskich otrzymały wypowiedzenia umowy o pracę. Było to dla mnie wielkie przeżycie ponieważ przez całą swoją ścieżkę zawodową nie musiałam szukać pracy. Firmy same zgłaszały się do mnie z ofertą.

Lubiłam swoją pracę i wydawało mi się że lepszej już mieć nie można, pod względem warunków pracy, narzędzi, finansów.
Po skończonym coachingu z Agnieszka stale stosowałam narzędzia przez nią proponowane. Napisze krótko: po dwóch miesiącach otrzymałam ofertę pracy, która była jeszcze lepsza niż poprzednia. Pracuję w niej do dziś:)

O pomoc do Agnieszki zwróciłam się również w sytuacji, w której miałam podpisać ważny biznesowy kontrakt, problem polegał na tym, że druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, podawała wiele argumentów, które wskazywały na zupełny brak korzyści wynikających ze współpracy ze mną, dlatego tym bardziej było mi trudno prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Poprosiłam Agnieszkę o doradztwo, negocjacje trwały kilka tygodni, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.
Agnieszko, wiem, że trzeba słuchać mądrych ludzi dlatego zrobiłam zgodnie z Twoją sugestią. Dziękuję za Twoje wspaniałe doradztwo. Narzędzia stosuje do dziś.

Aneta skoczek.com.pl

„Było to dla mnie wyjątkowe przeżycie”

Serdecznie dziękuję za maila oraz za cały niezwykły weekend. Mam nadzieję, że dostrzegłaś, iż było to dla mnie wyjątkowe przeżycie. W tej chwili siedzę sama w moim, niewielkim, acz sympatycznym biurze, mam na biurku skrypt ze szkolenia i staram się to wszystko sobie usystematyzować i poukładać.

Wczoraj słuchałam jednej z płyt Sięgnij Gwiazd, jak widzisz, nieźle się nakręciłam :))) Ważne, że POZYTYWNIE!!!
Wymyśliłam sobie też, że będę każdego dnia spisywać sobie miłe wydarzenia, jakie mnie spotkały.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam”. Kasia właścicielka Spa Warszawa

„Absolutnie jestem przekonana o wartości tych książek i narzędzi”

„Posiadam wszystkie cztery polecane pozycje, jak: Przyciągnij Miłość, Przyciągnij sukcesy z pasja, Sięgnij gwiazd, Medytacja Kolorami.

Absolutnie jestem przekonana o wartości tych książek i narzędzi, gdyż od przeczytania pierwszej książki Przyciągnij Miłość i zastosowania polecanych tak ćwiczeń (m.in. zamówienie do wszechświata na partnera) w moim życiu pojawiła się prawdziwa miłość i to dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Na dodatek w tym czasie, który sobie założyłam. Cuda!” Dorota Sopot własna firma branża chemiczna

?Pobieram prowizje za to co do tej pory robiłam za darmo”

Aneta nie tylko zmieniała pracę na lepiej płatną w procesie coachingu, naprawiła relacje z partnerem, a dokładniej mówiąc on zdeklarował się, by zamieszkali razem (efekty coachingu relacji Przyciągnij Miłość)
„Odważyłam się na dodatkowe dochody. Pobieram prowizje za to co do tej pory robiłam za darmo ? a mianowicie kontaktuje wynajmujących z właścicielami lokali do wynajmu? zaczęłam pobierać prowizje takie jak pobierają agencje pośrednictwa wynajmu nieruchomości.

„W pierwszy miesiącach coachingu milionowe kontrakty, wygrał konkursy”

Maciej, (oprócz nowej rodziny w efekcie coachingu relacji) zyskał lepsze relacje w pracy, założył nową spółkę w branży architektonicznej i przyciągnął z łatwością już w pierwszy miesiącach coachingu milionowe kontrakty, wygrał konkursy i powielał te sukcesy rok w rok.

„Kupił mieszkanie, uwolnił się z długów”

Piotr Sztanka przeszedł drogę od desperacji i utraty partnerki oraz pracy do założenia biznesu internetowego. Kupił mieszkanie, uwolnił się z długów, ma nową partnerkę.

?2 projekty się zakończyły i niebawem bonus do tego jeden z klientów zdecydował się na naszą ofertę mimo, że weszliśmy do gry w ostatniej chwili”

Ja nie mogę się pochwalić mega dyscypliną. Wszystko robię wolniej niż przewiduje plan? ale i tak widzę dużo pozytywów. Za rachunki dziękuję, jeszcze potrzebuję więcej praktyki? Ale podzielę się super wynikami jeśli chodzi o przyciąganie kontraktów czyli kasy … od naszego szkolenia 2 projekty się zakończyły i niebawem bonus do tego jeden z klientów zdecydował się na naszą ofertę mimo, że weszliśmy do gry w ostatniej chwili, praktycznie w moim starym podejściu to by było nierealne” Agnieszka Ergurbuz

 

Oto 5 etapów, których się nauczysz i doświadczysz

w Przyciągnij Klientów z Łatwością System

Etap 1

Zbuduj autentyczne zaufanie

Dowiedz się Jak w magnetyczny sposób przedstawiać się Twojemu rozmówcy, by przyciągnąć uwagę idealnych odbiorców.

Poznaj 3 kryteria jak rozpoznać Twoich idealnych klientów

Wiedz jak skutecznie zapraszać na spotkanie

Etap 2

Zbadaj emocje i potrzeby

– span style=”font-family: times new roman,times; font-size: 18px;”>Poznaj szybko co spędza sen z powiek każdego dnia Twojemu klientowi (czy to dotyczy obszaru osobistego czy zawodowego – do wyboru)

Naucz się jak rozpoznać czego próbuje unikać Twój rozmówca

Poznaj jak nauczyć się słuchać tego czego nie mówi bezpośrednio Twój klient -?słuchanie jest złotem a mowa tylko srebrem?

Odkryj 3 destrukcyjne emocje, które motywują Twojego klienta do działania

 

Etap 3

Zbadaj pragnienia, oczekiwania i aspiracje

Poczuj jak w sposób autentyczny stworzyć szybko atmosferę otwartości i zaufania

Naucz się jak pozwolić klientowi zasmakować wizji swoich pragnień

Dowiedz się jak zdefiniować oczekiwania i emocje z nimi związane, by móc zbudować most do ich realizacji

 

Etap 4

Określ i uwolnij przeszkody

Poznaj co naprawdę powstrzymuje Twojego klienta przed powiedzeniem ?TAK?

Dowiedz się jaka jedna nieodzowna rzecz decyduje o powodzeniu rozmowy 1 na 1, aby sprawić, by inwestycja w Twój produkt lub program okazała się naturalnym wyborem

Odkryj podstawowy błąd jakiego należy unikać przy podawaniu ceny Twojego produktu/usługi

 

Etap 5

Z gracją proś o pieniądze i finalizuj transakcje

Zyskaj pełną jasność o jakich 2 rzeczach musisz pamiętać, aby umożliwić klientowi podjąć inspirujące działania

Poznaj jakich 3 kosztownych błędów unikać przy finalizowaniu transakcji, które mogą kosztować Cię utratę klienta

Dowiedz się jak sprawić, by klient czuł się doceniony i zadowolony z wyboru Twojego produktu/usługi

Poznaj 3 strategie, by podwoić Twoje dochody


 

Oto jak możesz uczestniczyć w Jedynym warsztacie Przyciągnij Klientów

z Łatwością System 8 czerwca 2013r.

Nauczysz się tego systemu bezpośrednio ode mnie na warsztacie 8 czerwca 2013r. (sobota). Po raz drugi podzielę się moim prawie 20 letnim doświadczeniem w rozmowach 1 na 1 z klientami, których skuteczność to ponad 80 %. Po raz pierwszy zdradzę ten skuteczny system rozmów 1 na 1, b2b oraz jak Ty go możesz zastosować teraz w swoim biznesie, bez manipulacji, bez nacisku.

Ostatecznie złamałam szyfr jak w autentyczny sposób przyciągać zadowolonych klientów. To autentyczny system coachingowy, bez trików, oparty na autentycznej trosce o dobro klienta, bez przywiązywania się do tego co powie klient (do rezultatu rozmowy).

Poznasz i przećwiczysz na warsztacie ten kompletny system na żywo, zamiast ćwiczyć od razu na swoich klientach? Wyjdziesz z tych warsztatów mając pewność, że możesz go od razu zastosować w praktyce, by przyciągnąć z łatwością Twoich idealnych klientów.

Przez prawie 20 lat własnych doświadczeń i tysiące rozmów z klientami odkryłam, że ten system jest najszybszy i przynosi najlepsze rezultaty w rozmowach z idealnymi klientami.

Z uwagi na wartościowe ćwiczenia ten unikalny warsztat poprowadzę osobiści na żywo twarzą w twarz.

Idealny jest on dla właścicieli biznesów, którzy na co dzień prowadzą rozmowy b2b lub 1 na 1 z potencjalnymi klientami, dla samozatrudnionych, doradców, coachów, konsultantów, usługodawców (firm) dowolnej branży.

Warsztat obejmuje część merytoryczną, narzędzia oraz ćwiczenia praktyczne w grupie i parach?oraz demo rozmowy 1 na 1, które przeprowadzę w sympatycznym miejscu w Centrum Warszawy.

Jednodniowy warsztat obejmuje:
Warsztaty z praktycznymi ćwiczeniami
Forum po warsztacie 21 dni ? możliwość wsparcia i zadania pytań

Gdzie?

8 czerwca od 9.00 do 17.00 (zarezerwuj czas do 18.00) w Warszawie jedyny termin, z przerwami na lunch we własnym zakresie plus kawa i herbata w ramach warsztatu.

 

Co się stanie jeśli nie będę mógł uczestniczyć w warsztacie, w tym terminie?

Kiedy zrobimy ten warsztat ponownie??

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udział w warsztacie na żywo, to niestety nie będę mogła Ci przekazać tego systemu i nie będziesz mógł go doświadczyć, po to by zwiększyć skuteczność Twoich rozmów z klientami od razu po warsztacie, w sposób etyczny i autentyczny

Poprowadzę ten warsztat tylko raz w tym roku, następnym razem kiedy może się on zdarzyć ponownie to dokładnie za rok. Jestem zdecydowa nauczyć Cię tego systemu teraz, abyś nie musiał czekać tak długo, aż rok na lepsze rezultaty..

Ten warsztat i program NIE będzie NIGDY oferowany jako Samodzielny program w innym formacie niż na żywo, z uwagi na jego charakter i WARTOŚCIOWE doświadczenie Nie będzie dostępu do jego audio. Również Nie powtórzy się tak niska inwestycja, by poznać ten wartościowy system i podwoić Twoje dochody.

 

Czy jestem na to gotowy? Co jeśli nie mam jeszcze biznesu

lub jasno określonych produktów – usług.

Jeśli planujesz rozwijać biznes w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy, to jak myślisz jaka umiejętność jest Ci potrzebna teraz najbardziej. Tak właśnie, to rozmowa 1 na 1 jest tą bezcenną umiejętnością w każdym biznesie.

Czy zaczynasz czy też rozwijasz biznes, dodatkowo pomogę Ci zyskać większą jasność kto jest Twoim idealnym klientem w trakcie programu.

Twoje pragnienie, by mieć więcej klientów i deklaracja udziału to wszystko czego potrzebujesz teraz, aby być gotowym.

Dostaniesz grupową sesję wdrożeniową & pytania i odpowiedzi jako bonus 14 dni po warsztacie oraz specjalne warunki rezerwacji miejsca na warsztacie.

 

Jestem zbyt zajęty?

Kocham format jednodniowych warsztatów, gdyż w pigułce i szybko jestem w stanie nauczyć Cię tego czego potrzebujesz, by mieć w tym temacie wspaniałe rezultaty, prowadzę skuteczne warsztaty od 2005 r. jest to najszybsza forma edukacji przez unikalne doświadczenie. Połączona ze sprawdzonymi narzędziami i autorskim systemem.

Ponadto warsztaty to NIE SZKOLENIE, ale UNIKALNE DOŚWIADCZENIE, dużo radości, wspaniała pozytywna energia i ogromny zastrzyk energii na kolejne miesiące – samo to, oprócz zawartości merytorycznej programu jest bezcenne.

Powiedzmy sobie wprost fakt, że jesteś zbyt zajęty, by wziąć udział w tym warsztacie jest sygnałem, że musisz zwrócić uwagę na efektywność Twoich spotkań – rozmów 1 na 1, b2b.
Jeśli nie podejmiesz decyzji transformacji Twoich wyników biznesowych, utkniesz w stagnacji i niewiele się zmieni w Twoich efektach, dochodach z biznesu.

Nie staniesz się w magiczny sposób mniej zajęty, jeśli będziesz robił rzeczy w ten sam sposób jak do tej pory.

Masz teraz szansę zrobić coś inaczej, skuteczniej byś miał więcej idealnych klientów teraz, więcej czasu, więcej pieniędzy.

 

Czy ten system zadziała dla mnie jeśli nie mam strony internetowej?

Tak, ten system nie wymaga od Ciebie posiadania strony internetowej ani bycia biegłym w internecie. Dla większości przedsiębiorców internet jest wyzwaniem, tego plus marketingu uczę w moim innym programie START Biznes z Pasją w bardzo przystępny sposób.

Ten system nauczy Cię jak etycznie zarabiać pieniądze? prowadząc rozmowy 1 na 1, twarzą w twarz lub przez telefon.

 

Czy nie mogę się tego nauczyć samemu?

Niektóre osoby myślą, że po przeczytaniu mojej strony, skorzystaniu z darmowych materiałów, mogą się tego same nauczyć bez udziału w warsztacie.
To tak jakbyś popatrzył na Ferrari i wiedział od razu jak zbudowany jest jego silnik od podstaw, a przecież nie jesteś mechanikiem.

Ten „silnik” budowałam na własnych doświadczeniach, pomyłkach i eksperymentach przez prawie 20 lat. Czy masz teraz 20 lat czasu, by to odkrywać. Odkrywanie kosztuje ból głowy, porażki, frustracje i rozczarowanie rezultatami.

Z głębi serca nie chcę byś przechodził przez to wszystko.

Wielu moich klientów męczyło się najpierw samemu w biznesie, zanim skorzystali z mojej pomocy.

Formuła i system jakich uczę jest możliwa dla Ciebie do nauczenia się w krótkim czasie. Nie zrozumiesz go tylko czytając to co piszę, trzeba go doświadczyć i poznać od wewnątrz jak działa „silnik”.

Co da mi Przyciągnij Klientów z łatwością system?

Ten warsztat pomoże Ci zrozumieć psychologię sprzedaży i rozmowy 1 na 1 z klientem, bez manipulacji, bez nacisku, bez sprzedawania, bo wiem, że tego nie lubisz. Pozwoli Ci DOŚWIADCZYĆ ĆWICZEŃ W PRAKTYCE, byś miał odwagę je od razu zastosować w rozmowach z Twoimi klientami.

Byś czuł się pewnie i miał świadomość jaką unikalną wartość dajesz swoim idealnym klientom, którzy doceniają to.

 

Czas by podjąć działania TERAZ – Twoi klienci czekają na Ciebie.

Przygotuj się na wspaniałe rezultaty w rozmowach 1 na 1 z Twoimi klientami.
Czy zaczynasz nowy biznes czy też rozwijasz istniejący biznes, inwestycja w ten warsztat zwróci Ci się wielokrotnie i spłaci przez najbliższe miesiące z łatwością.

W końcu ile jest wart dla Ciebie jeden nowy klient? 1 000 zł czy 10.000 zł czy znacznie więcej?

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że klient powraca do Ciebie, to ta wartość jest znacznie wyższa.

Specjalna promocyjna stawka na ten system Przyciągnij Klientów z Łatwością to zamiast 2800 zł tylko 897 zł

lub 2 raty po 449 zł, pierwsza teraz, druga do 30.05.13

Prawda jest taka, że znacznie więcej kosztuje Cię NIE wzięcie udziału w tym warsztacie, nie skorzystanie z tego systemu.

Osobiście poznałam osoby, które wydawały tysiące złotych na reklamy miesięcznie, aby przyciągnąć nowych klientów ale to NIE zadziałało, albo Nie działało wystarczająco skutecznie, bo większość rozmów 1 na 1 z klientami nie kończyła się kontraktem/ zakupem. Co z tego, że klienci przyjdą trzeba jeszcze wiedzieć jak z nimi porozmawiać.

Patrząc na to z perspektywy tego, że tracisz dziesiątki klientów, ile pieniędzy zostawiasz na stole?

Możesz wyrzucać 5000, 10.000 20.000 tyś, lub więcej za każdym razem jak próbujesz coś zaoferować w rozmowie 1 na 1, po prostu dlatego, że nie zainwestowałeś trochę czasu, by nauczyć się skutecznego systemu pozyskiwania zadowolonych klientów z łatwością.

Maciej ze Szczecina wygrał milionowy kontrakt w przeciągu 3 miesięcy pracy ze mną i powtarzał te efekty kilkakrotnie rok w rok.

Inny klient Agnieszka E. z Warszawy weszła ostania do gry i negocjacji z hurtownikiem i wygrała kontrakt kilkuset tysięcy rocznie, po jednym warsztacie ze mną.

Zależy mi na tym byś miał rezultaty ?.

Świat czeka na Ciebie i nowi klienci też czekają na Twoje produkty usługi Teraz jest czas by podjąć działania.

 

Gwarancja spokoju umysłu

Wiem, że skorzystasz z tego systemu. Jestem tak pewna tego, że dam Ci przetestować pierwszy moduł. Jeśli do godz.10.00 w dniu warsztatu 8 czerwca 2013 stwierdzisz, że nie jest to czego oczekiwałeś, oddasz nam od razu materiały i zwrócimy Ci Twoje pieniądze, bez dyskusji.

Bonus: grupowa sesja wdrożeniowa & pytania i odpowiedzi jako bonus 14 dni po warsztacie.

~Bez ryzyka formularz rezerwacji miejsca~

?Tak Agnieszko, Jestem gotowy zarabiać więcej i mieć więcej

klientów z Przyciągnij Klientów z Łatwością System”

Wiem, że otrzymam:

Warsztaty 9.00- 17.00, 8 czerwca 2013r. w Centrum Warszawy (miejsce: 7 min od Dworca Centralnego, parking na przeciwko budynku)

Jedyny i OSTATNI samodzielny termin warsztatu

Poprzedni termin 20 października 2012 ZREALIZOWANy Z SUKCESEM

dostęp do forum 21 dni możliwość zadania pytań

Bonus grupowa sesja telefoniczna 14 dni po warsztacie, przy rejestracji teraz!
Decyduje kolejność zgłoszeń – rezerwuj miejsce teraz!

Łączna Wartość 3300
Twoja inwestycja zamiast 3300 zł tylko: 897 zł

lub 2 raty po 449 zł, pierwsza teraz, druga 14 dni przez terminem warsztatu.
dodaj do koszyka i rezerwuj tutaj >>EFEKTY po warsztacie 20.10.12

” 7 nowych klientów z łatwością, w 7 dni na kwotę 8400 zł, wpłacone”

?Witaj Agnieszko, dzięki serdeczne za rewelacyjny warsztat (20.10.) i niesamowicie mnóstwo pozytywnej energii do działania. Jak już Ci mówiłam, byłam na wielu szkoleniach dot. rozmów sprzedażowych, ale to organizowane przez Ciebie było najlepsze. Przed warsztatem byłam można powiedzieć przybita moją obecną sytuacją w pracy i przeciążona zadaniom z nią związanym, ale od wczoraj czuję w sobie dużo energii do działania.

Mam takie wrażenie, jakby stres ze mnie zszedł (a miałam go ostatnio w nadmiarze). Z całego serca dziękuję Tobie za bardzo cenny materiał przekazany na warsztacie. Jutro będę ćwiczyć na znajomych i klientach w mojej obecnej firmie:)?. Warsztat nauczył mnie jak właściwie prowadzić rozmowę z klientem i właściwie ją finalizować, odkryłam również w jakim kierunku mogę rozwijać swój biznes. Efekt w ciągu tygodnia: 7 nowych klientów z łatwością na kwotę 8400 zł. Edyta Mazur

„4 nowych klientów w 7 dni, w tym jeden kontrakt podpisany na 110 000zł”

„Stosując system Przyciągnij Klientów z Łatwością sfinalizowałam w ciągu tygodnia 4 umowy z klientami, w tym jedną umowę na kwotę 110 tysięcy. Otrzymam za to prowizję. Ten sam model rozmowy 1 na 1 ma zastosowanie bez względu na wielkość transakcji.” Agnieszka Marciniuk

Masz pytanie?

Zadaj mi jakiekolwiek pytanie dotyczące Przyciągnij Klientów z łatwością i pomogę Ci zyskać pełną jasność Twoich potrzeb.

Jesteś dla nas ważny. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tekście, napisz do nas.
Kompetentna osoba z naszego zespołu udzieli Ci odpowiedzi. Dziękujemy.


Zapraszam Cię wsłuchaj się w swoją intuicję i posłuchaj swego serca i podejmij zdecydowane działania aby rozwinąć Twój biznes teraz.
Ufam, że dasz sobie doświadczyć tego systemu, podejmując ten krok teraz, by przyciągnąć z łatwością więcej klientów, więcej pieniędzy i więcej czasu, pracując mniej.

Pomyśl o wolności i czasie jaki będziesz mógł mieć, gdy ten system zadziała dla Ciebie? Jak będziesz cieszyć się życiem?
Zapraszam Cię byś powiedział ?Tak? teraz z miłością, otwierając się na styl życia jakiego pragniesz, nowych idealnych klientów i zyskowny biznes jaki stworzysz.

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Mentor Coach Biznes z Pasją
Autorka Przyciągnij Sukcesy z Pasją
Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet

Pomogłam i pomagam przedstawicielom różnych branż. Oto przykładowe branże:

? architektonicznej
farmaceutycznej
finansowej
produkcyjnej
reklamowej
PR
informatycznej
prawniczej
wydawniczej
usługowo doradczej
internetowej
medycznej
stomatologicznej
wellness, spa
odzieżowej

spedycyjnej
budowlanej
turystycznej
podatkowo-księgowej
nieruchomości
inżynieryjnej
edukacyjnej i szkoleniowej
konsultingowej, doradczej
coachingowej
terapeutycznej
usługowo handlowej
i wielu innych
specjalistów i ekspertów, różnych branż i autorów

P.S. Potrzebujesz 5 kroków, by przyciągnąć więcej klientów z łatwością i być bardziej efektywnym w rozmowach 1 na 1 niż do tej pory. Kliknij tu i odkryj sekrety Przyciągnij Klientów z Łatwością System.
Dodaj do koszyka w II ratach po 449 zł tutaj>>>

konto bezpośrednie: Numer konta jest w formularzu zamówienia.
Coaching Institute emial formularz „Masz pytanie” powyżej.

Hotele w Centrum Warszawy
***Metropol. Hotel
Marszałkowska 99A, Warszawa 22 325 31 00
****Novotel Warszawa Centrum
Marszałkowska 94, 00-510 Warszawa 22 596 00 00 ‎
Gromada
Plac Powstańców Warszawy 2, Warsaw 22 582 94 00

26.09.2013r.

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.