Często zadawane pytania

Kliknij na + obok pytania i rozwiń odpowiedzi:


Czym jest Akademia Kobieca Moc - AKM
To nie jest przedszkole rozwojowe (takie są dla początkujących) w porównaniu do wielu programów rozwojowych w internecie..
To jest wyższy stopień wtajemniczenia dla kobiet, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce i tworzyć życie, które Pokochasz, na co mamy wiele przykładów w różnych dziedzinach życia… Patrz niektóre Historie Kobiet tu >>.
Dla kogo jest Akademia Obfitości, AKM?

– Dla kobiet które są już w rozwoju osobistym od jakiegoś czasu ale odkryły Kobieca Moc niedawno.

– Dla kobiet, które były w naszych innych programach i mają nowe pragnienia, cele.. chcą utrzymać trend wzrostowy i wysokie wibracje

– Dla kobiet świadomych, które chcą turbo doładowania. Wspaniałej pozytywnej energii na każdy dzień w działaniu, pracy lub biznesie… nie koniecznie spędzając wiele czasu na ćwiczeniach, a robiąc właściwe szybkie aktywacje.

AKM to wyższy stopień wtajemniczenia dla wybranych kobiet, to jak uniwersytet na wysokim poziomie świadomości, prowadzony przed doświadczonego nauczyciela z ponad 22 letnią praktyką w pracy z energią i ponad 28 w rozwoju osobistym i duchowym. Popartą wieloma autorskimi narzędziami z efektami u wielu kobiet i mężczyzn. To nas wyróżnia.

W czym pomaga Akademia Kobieca Moc
W AKM działamy jednocześnie na wielu poziomach, rozwoju w różnych aspektach życia.
Gdybym miała określić słowami efekty jakie daje KM to byłoby to:

Bycie sobą, większą pewność siebie, wspaniała intuicja, realizacja pasji, nowe biznesy, Rozwój istniejących biznesów, awanse na nowe stanowiska, większe zarobki, wspaniałe kontrakty, materializacja pieniędzy, prezentów, dostatku… Czuć się pięknie w swojej kobiecości.
Rozwój relacji osobistych i zawodowych, Bratnie dusze, nowe związki i małżeństwa.

Czas dla siebie i bliskich, lepsze, dbanie o zdrowie, spokój umysłu – harmonia.

A nawet wolność finansowa, 4 razy w roku wspaniałe wakacje.

Efektów jest wielu, bo nasze narzędzia działają na wielu poziomach skutecznie.

Czym różni się AKM od KM 5.0, 4.0, KM 3.0.
AKM to kompleksowy roczny pakiet korzyści, obejmujący raz do roku wspaniale dodatkowe bonusy i narzędzia. W 2022 było do wyboru MIP system lub czyszczenie 12 blokad obfitości oraz 8 blokad obfitości i czyszczenie 7-10 najczęstszych blokad w miłości ❤

Ponadto 10 miesięcy sesji live ale nie tak, by Cię przeciążyć, a na luzie, bo nie chodzi o ilość, a JAKOŚĆ sesji z narzędziami.
W 2022 roku dodatkowo pojawiły się EKSTRA „szybkie aktywacje z ćwiczeniami” pomiędzy głównymi sesjami, będą to wybrane wspaniałe ćwiczenia na wideo. Tego chciałyście!

Kobieca Moc 5.0, i wcześniejsze krótkie edycje to 5 do 8 tygodniowe programy, które mają swoje inne wspaniałe ćwiczenia i aktywacje, które dały uczestniczkom wspaniałe efekty.

Wiele kobiet ponawia udział w KM co roku, dlaczego, bo to nie tylko dodatkowy zastrzyk Energii, ale i stały rozwój podnoszenia wibracji, realizują nowe pragnienia i cele z naszym kolektywnym wsparciem z większą łatwością.

Dlaczego kobiety ponawiają udział w Kobieca Moc
Bo Kobieca Moc DZIAŁA!
Udział w KM co roku, dlaczego, bo to nie tylko dodatkowy zastrzyk Energii, ale i stały rozwój podnoszenia wibracji, realizują nowe pragnienia i cele z naszym kolektywnym wsparciem z większą łatwością.
Czym jest MIP system i dla kogo
MiP system to program, 8 tygodniowy warsztat budowania relacji z pieniędzmi, gdzie odkrywasz 8 sekretów pieniędzy i wykonujemy ćwiczenia: od identyfikacji starych przekonań nt. pieniędzy bogatych… po budowanie nowych nawyków i sposobu myślenia nt. pieniędzy. Co pomogło uczestnikom zmaterializować ekstra (dodatkowe fundusze, prezenty i wartości w pieniądzu (poza aktualnym wynagrodzeniem z pracy czy biznesu)!

MIP system powinien uczyć się każdy najpierw zanim zacznie dorosłą przygodę w świecie finansowym. By poznać jakimi prawami żądzą się pieniądze… ku obfitości, by uniknąć wielu pułapek. Pieniądz to forma wymiany, a nie papier sam w sobie.

Czym się różni pakiet Silver od AKM PUZZLE
Różnice są zasadnicze, KM 5.0 – pakiet Silver to nowy program online Live z ćwiczeniami. trwa 7 tygodni plus forum wsparcia – możesz zadać dowolne pytanie i zyskać odpowiedzi. Przerobisz program we własnym tempie.
AKM Obfitości to nowość – sesje webinarowe w grupie na żywo online (przez webinar/telefon). Grupa będzie pracowała przy wsparciu Agnieszki i w kolektywnej energii. Nowe Sesje webinarowe na żywo online [gdziekolwiek mieszkasz], w większości będą w poniedziałki lub wtorki wieczorem. Plus dostęp do forum wsparcia z Agnieszką od razu, tam zadasz pytania na sesje i po sesjach. Możesz spokojnie działać i powtarzać sesje wideo i ćwiczenia, które otrzymasz. Plus dodatkowe cenne bonusy.
Kiedy odbędzie się Nowa edycja AKM Kobiece Puzzle
Edycja Akademii Kobieca Moc AKM Puzzle zaczyna się zwykle w lutym. {Nowość pod względem formy sesji i zawartości} Poprzednio Agnieszka zrealizowała 17 edycji {różnej długości} Kobieca Moc od 2012r. z fenomenalnymi rezultatami kobiet. Wiele z uczestniczek ponawia co roku kolejne edycje. Nic dziwnego, widzą ogromną wartość i najwyższą efektywność tych programów.
Grupa będzie pracowała przy wsparciu Agnieszki i w kolektywnej energii. Nowe Sesje na żywo online [gdziekolwiek mieszkasz] w większości będą w poniedziałki lub wtorki wieczorem/ raz w miesiącu. Plus 10 miesięcy dostęp do forum wsparcia z Agnieszką od razu, tam zadasz pytania na sesje i po sesjach. Cały rok możesz działać i powtarzać sesje & ćwiczenia, które otrzymasz.
Czy zaksięguję fakturę
Tak, coaching i mentoring Akademia Kobieca Moc zaksięgujesz w koszty biznesowe jako szkolenie.
Ile czasu w tygodniu potrzebuje na program KM
Masz ok. 2 godziny czasu w Tygodniu, byś dała sobie na Rozwój, to możesz sięgnąć po znacznie więcej z naszymi narzędziami. Tym bardziej, że mamy PRZYSPIESZENIE na ziemi [patrz: webinar] Dostęp do sesji webinarowych i wideo z dowolnego urządzenia mobilnego. Ustal sobie spotkania sama ze sobą i wpisz w kalendarzu. To równie ważne jak spanie.
Czy musisz mieć konto na Facebooku lub innych social media?
NIE, absolutnie, wystarczy Ci Email i dostęp do internetu z dowolnego urządzenia mobilnego lub komputera. To wszystko.
Obawiasz się problemu z technologią? Nie byłaś w programie online?
Zastanawiasz się czy poradzisz sobie z technologią w tym programie online. Albo być może pierwszy raz chcesz uczestniczyć w programie online, to mam dla Ciebie wspaniałe wieści.

Nasza platforma szkoleniowa jest prosta, specjalnie tak ją przygotowaliśmy byś czuła się komfortowo i by obsługa była bardzo prosta, zarówno dla uczestniczek w wieku 30 plus jak i 55 plus. Jeśli kiedykolwiek zakładałaś konto email, to u nas rejestracja i korzystanie z serwisu jest jeszcze o wiele prostsze.

Wszystko co będzie Ci potrzebne to dostęp do Internetu, z dowolnego urządzenia, Twoje konto email i hasło. W programie jest też Pomoc techniczna gdybyś miała jakieś pytania.
Nie pozwól aby nieznajomość techniki przeszkodziła Ci w drodze do Obfitości, bo korzystanie online z naszych programów jest proste, zarówno z komputera, tableta, ipada jak i smartfonu. Będziesz mogła odsłuchiwać sesje i ćwiczenia.
Jak skorzystasz z sesji webinarowej na żywo?
Otóż też w prosty sposób poprzez zamknięty dla uczestniczek webinar – wideo transmisje /i online {w razie potrzeby}.

Dołącz do nas na żywo do Akademii Obfitości Kobieca Moc 2022, Kobiece Puzzle Mocy, to wszystko czego potrzebuje świadoma kobieta w zmieniającym się świecie.

Czym się różni KM VIP od Akademii Obfitości Kobieca Moc = AKM
To dwa różne programy co do zwartości merytorycznej i programu sesji.
Kobieca Moc VIP trwają 90 dni – 3 sesje w miesiącu. W programie jest Mastering Your Energy, Mastering Your Every day Coaching i Mastering Power. Ponadto w KM VIP są koła ratunkowe, 1 na 1 – szybki coaching z Agnieszką.

Akademii Kobieca Moc, pakiet Kobiece Puzzle przygotowana jest z myślą o tym, byś doświadczyła w praktyce, w swoim własnym tempie 10 Kobiecych Mocy, o których piszę w książce Kobieca Moc. Zarazem to najbardziej przystępny sposób na Twoją transformację i podążanie za zmianami, podnoszenie wibracji Energii, w tym szybko zmieniającym się świecie.

Po prostu nie możesz tego pozwolić sobie przegapić. Proponuje zrób to teraz:
1. Pomyśl jakie masz cele na najbliższy rok?
2. Zapytaj swojej Intuicji jak Ci pomoże ten Akademia Kobieca Moc Puzzle, by przybliżyć się i wesprzeć realizację Twoich celów z większą łatwością…
3. Posłuchaj intuicji i wykonaj inspirujące działania…

Planuje urlop, co z sesjami podczas urlopu?
Zadbaliśmy też o Twój spokojny urlop, jeśli wyjedziesz na tydzień lub dwa, to sesję odsłuchasz tuż po powrocie, a pytania zadasz przed sesją lub po. Ponadto zawsze urlop możesz zaplanować pomiędzy sesjami, podamy z wyprzedzeniem ich daty na Forum wsparcia dla uczestniczek. Pozostając tym samym w kolektywnej energii materializacji.
Z pewnością będzie to wyjątkowa przygoda i podróż rozwojowa dla Ciebie.
A ćwiczenia możesz słuchać wszędzie, gdzie jest internet, nawet na urlopie.
Z praktyki wiemy, że w pakiecie Gold KM VIP uczestniczki były na urlopach w trakcie 3 miesięcznego programu i nie przeszkodziło im to w uzyskaniu wspaniałych efektów.
Wszystko o co Cię poprosimy to powtarzanie gotowych ćwiczeń i 2 godzinki lub mniej dla siebie w tygodniu. To jest PROSTE.
Brakuje mi czasu
Rozumiem to. Czy masz 2 godziny w tygodniu, by dać sobie na Rozwój na drodze do Obfitości osobistej i zawodowej?

Program jest tak skonstruowany, że masz dostęp do programu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, bez względu na to gdzie mieszkasz w Polsce czy za granicą. Pytania po sesjach i na sesje możesz zadawać pod sesjami, odpowiem na nie na sesji na żywo lub na forum.
Ten komponent na żywo jest unikalną możliwością kontaktu z grupą i ze mną, Twoim mentorem w drodze do Twojej Obfitości i Kobiecej Mocy. Czasem odsłuchasz sesje, jak nie zdążysz. Rekomenduje być na sesjach na żywo/ raz lub 2 razy w miesiącu, w zależności od tempa zmian na ziemi, tempo programu dostosujemy. Przypomnimy Ci o sesji – bądź spokojna nam też zależy na Twoich efektach.
A co się zmieni w Twoim życiu jeśli nadal nie dasz sobie czasu na rozwój?
To wyjątkowy moment, byś była z nami na sesji na żywo: wybierz super pakiet AKM w najlepszej okazji teraz, dołącz do nas tutaj >> W tym dodatkowe wspaniałe bonusy do opcji jednorazowej.
Potem nam podziękujesz. Jestem tego pewna.

Czy mogę dołączyć później?
CZAS to Pieniądz – wiesz o tym? Taka okazja się nie powtórzy. to najbogatszy pakiet.

Pomyśl ile są warte Twoje cele dla Ciebie: 2000, 3000, 5000, 10000 czy 100 tysięcy?
Ile są warte dla Ciebie te cele, po które sięgnęły już nasze uczestniczki?
Tak wiem każdy jest inny i każdy ma inne cele i inny wkład pracy wnosi do swojego rozwoju. Ale jeśli chociaż część tych efektów, byłaby Twoja przy zastosowaniu programu czy byłabyś zadowolona?
Z pewnością zwróciłaby Ci się inwestycja w siebie wielokrotnie.
Jeśli masz napięty budżet, teraz rozumiem to. Zadbaj zatem o małe kroczki i już teraz skorzystaj z programu online na Twoją kieszeń, zacznij od pakietu KM 5.0 Live system online – opcja SILVER lub opcji AKM PUZZLE w ratach co miesiąc. Sprawdź w tabelce na stronie Akademii. Masz pytanie – napisz do nas email/ wiadomość.

Co się zmieni w Twojej sytuacji życiowej jeśli teraz nic nie zrobisz, by zapewnić sobie wsparcie i zadbać o spełnione życie.

Masz pytanie napisz do nas email lub skorzystaj obok z POMOC >>> „Masz pytanie”

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


dolacz

Rozłożone na 2 raty po 1247 zł, co 60 dni ODBIERZ DOSTĘP I rata 1247 zł, druga 1247 za 60 dni >>>

Otrzymasz dostęp online od razu do Pigułki Mocy

5 rat po 500 zł ODBIERZ DOSTĘP I rata teraz 500 zł, kolejne 4 co 30 dni >>>Bonus w 5 miesiącu

„Pigułki są naprawdę cudowne ❤️ jestem po nich spokojniejsza i wszystko dobrze się układa w zasadzie w ciągu dnia. Każda jest moja ulubioną 🙂 bo każda działa kojąco na różne, a w zasadzie wszystkie sfery życia.

Uwielbiam je….i są już na stałe wpisane w mój dzień 🙂
Monika Data: 2022-12-28 17:42

„Dużo się dzieje, ze spokojem jakimś dziwnym, nowym. Jakąś harmonia wokół mnie. Trochę mnie to przeraża… dla mnie to nowe. Nic nie muszę ale jak się za coś wezmę, poproszę kogoś o coś-już to mam.
Uczę się bo to nowe, w pracy trochę sukcesu, trochę doceniania – fajnie.
Obawiam się co będzie dalej – bo wiesz ja tak zawsze z drugiego rzędu:) taki mam mechanizm obronny.

Najbardziej lubię tą z 3 okiem – o tym aby w ludziach i sytuacjach widzieć prawdę. I to mnie uspokaja”.
Anna Data: 12 sty 2023 21:48:02

Program obejmuje Aktywacje niezbędnych Mocy Kobiecie w 2024 r.

Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska

Więcej Historii Kobiet znajdziesz tutaj >>>

Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = Coaching z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy


Prowadzi skutecznie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Akademia Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Kurs na Pozytyw, Moc Spokoju…

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Sprawa dla Reportera, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>

Prawa Autorskie Copyrights od 2012 @ Agnieszka Przybysz COACHING INSTITUTE. KOBIECA MOC opinie, efekty kobiet i sukcesy kobiet