Przygotuj się na Przypływ Obfitości

byś miała Relacje, które Pokochasz

Kulisy Cudownej Randki z Pieniądzem


warsztat online: specjalna okazja

Teraz dostęp do wspaniałej edycji 👇

Ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj Twój dostęp teraz w najlepszej okazji.

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ – maks. 20 osób,
Miejsc ubywa! Zacznij z Mocą Nowy Rok!

Ważne: otrzymasz jedno zadnie weekendowe przed warsztatem

Dnia: 14.05.2022
„Nie wiem jak Ci dziękować za ten kurs. To jeszcze się pochwalę:
1. Praca przestała być trudem, przychodzi z lekkością i z lekkością ją wykonuję.
2. Zadania płyną strumieniem;
3. Podpisałam w mijającym tygodniu umowę na dobrych warunkach;
4. Cuda się dzieją każdego dnia i to nie tylko u mnie, tak działa ta energia z kursu 💗 patrzę i widzę, że wszystko jest energią…” wdzięczna Agnieszka (tydzień po kursie majowym live)

Dnia: 16.05.2022
„Taki przepływ obfitości jest, że wow. Od sierpnia 2021 firma, dla której pracuję prosiła o zapłatę i doczekaliśmy się 💗 🙏”

Dlaczego warto skorzystać


Czy zastanawiałaś się dlaczego pieniądze czasem przychodzą z trudnością, dlaczego jest ich za mało albo jest ich dużo, ale nie potrafisz utrzymać ich przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej.

Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować albo obawiasz się ze możesz je szybko utracić i oszczędzasz na gorsze czasy. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji tym więcej rachunków – musisz pracować i zarabiać więcej…

Tak nie musi być.

Odkryłam w praktyce to czego nie uczą w żadnej szkole… chcę podzielić się z Tobą tymi sekretami.
Nie trać czasu w internecie – zastosuj sprawdzony system…

Dzięki tej unikalnej metodzie Anie, Agnieszki, Anety, Magdy… Beaty, Kasie zyskały prawdziwą obfitość i mogą teraz realizować swoje marzenia.

Tak samo jak przygotowujesz się na imieniny albo robisz wiosenne porządki czy detoks organizmu. Tak zrobisz miejsce na Przypływ Obfitości, zrobimy to razem na warsztacie online, podzielę się z Tobą pięcioma sekretami, dzięki którym skrócisz czas swoich poszukiwań – zastosujesz je i przede wszystkim poprawisz swoje relacje z pieniędzmi i otworzysz drzwi na Przypływ. Zadbasz o równowagę w dawaniu i przyjmowaniu.

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to „ciernista droga” albo bolesny i długotrwały poród :) Nie martw się, pokażę Ci jak zbudować z mniejszym wysiłkiem dobrą relację z pieniędzmi. 🎁🎉💰

Z okazji święta Agnieszki: Randka z Pieniądzem – praktyczny JEDNO-dniowy mini warsztat: 5 szybkich sesji ze wspaniałą Energią i bonusami. Dołącz do nas na tej stronie i zaproś świadome koleżanki – bawmy się razem :)
Uczestnicy są zachwyceni: „CUDOWNIE”. Zrobiliśmy wiele energetycznych ćwiczeń, ENERGIA RADOŚCI POSZYBOWAŁA W GÓRĘ. WoW

Na czym polega Miłość i Pieniądze


Miłość i Pieniądze wywiad z Agnieszką Przybysz cz.1


Miłość i Pieniądze wywiad z Agnieszką Przybysz cz.2

Od Adam w dniu 2022-05-13 19:52
„Kupiłem ten kurs /warsztat ze względu na prowadzenie intuicyjne.
Kiedyś wiele lat temu kupiłem płytę w tytule było coś o gwiazdach (Sięgnij Gwiazd) później obserwowałem Ciebie aż do zeszłego tygodnia, kiedy podczas czytania poczułem wibracje, które zaprowadziły mnie do Ciebie ponownie.
Dla mnie istotna jest wartość jaką mogę otrzymać.

Kurs Przerobiłem dwukrotnie, odsłuchałem czterokrotnie. Biorę w całości energię radości i miłości„. Adam 🤣

„Kiedy wykupiłam kurs Twój Agnieszko, który zaczyna się w sobotę po 3 godzinach przyszła do mnie synowa z 4 nowymi sukniami to jest energia. Jeszcze nie zaczęłam kursu, a już prezenty spływają. Dziękuję” Jadwiga

Co obejmuje warsztat online, Randka
z Pieniądzem, którą Pokochasz,

5 sesji Live każda ok. 45 min – warsztat online Jednodniowy. Dodatkowo zarezerwuj dla siebie 1 godz. następnego dnia

TERAZ dostęp online do
SPECJALNEJ Transformującej edycja (w 2 wieczory!) – dostęp.


.

w dniu 2023-01-06
Zrobiłam Randkę z Pieniądzem tylko raz w swoim tempie, potem odsłuchiwałam wybrane ćwiczenia.
To najwspanialsze narzędzia. Od czerwca 2022 wszystko zaczęło się układać zorganizowanie meldunku, potrzebnych dokumentów do wniosku o kredyt za granicą, przyznany kredyt… i przed świętami dostałam klucze. Moje marzenie o własnym mieszkaniu się spełniło… Najdłużej trwało szukanie mieszkania przez agencję, bo tam wszystko kupuje się na aukcji/licytacji (kto zapłaci więcej).
Zbieg szczęśliwych okoliczności: ktoś nie dostał kredytu, agencja nie wystawiła lokalu ponownie i mogłam kupić. Cuda. Formalności załatwione zostały szybciej niż zwyczajowo, ponadto w tym samym czasie kończyła się umowa najmu w Polsce (wynajmowałam 2 mieszkania 🙂 przez kilka lat).
Wcześniej kilkanaście lat czekałam na taką możliwość. W niespełna 6 miesięcy jestem w nowym, wymarzonym mieszkaniu. Jestem wdzięczna.

Co mówią Kobiety:

relacja- pieniadze-Agnieszka-Przybysz-Coaching

SPECJALNA Transformująca edycja: (w 2 wieczory!)Najlepsza Randka z Pieniądzem
5300 zł 597 zł
Jednodniowy warsztat online - 5 sesji
5 sesji online z ćwiczeniami z Agnieszką Przybysz + PDF Playbook
Bonus 1: Dostęp długoterminowy do warsztatu online
Bonus 2: After Party - sesja LIVE + pytania
Bonus 3: Forum wsparcia przez 6 miesięcy
Czas trwania: ok. 5 godzin w 2 wieczory!NOWA SPECJALNA EDYCJA 2023: TERAZ DOSTĘP sukcesywnie inwestycja wzrasta do 697 zł i wyżej.

Sukcesywnie wzrasta, wzrośnie do 797 zł albo 988 zł + dostęp tylko dla uczestników. Potrzebujesz 2 raty, napisz do mnie 💌 albo

zarezerwuj I rata: 300 zł tutaj >>>Często zadawane pytania?

Czy warsztat online jest dostępne tylko teraz?
Tak, warsztat jest dostępny w określonym czasie: {termin podany powyżej}, druga szansa z okazji święta rodzinnego Agnieszki.
Dla kogo jest Randka z Pieniądzem?
Randkę przygotowałam specjalnie dla Ciebie z okazji mojego święta. Naszą tradycją w Kobieca Moc jest budowanie & wzmacnianie relacji z pieniędzmi. To podstawowe umiejętności, których nie uczą w szkołach, pomogą Ci w życiu osobistym i zawodowym.
Czym różni się MIP system or Randki z Pieniądzem?
MiP system online jest to praktyczny warsztat online, którym uczestnik przechodzi przez ćwiczenia i aktywacje 8 sekretów Bogactwa (8 sesji godzinnych przez 8 tygodni z forum wsparcia z Agnieszką). Natomiast Randka z Pieniądzem to NOWOŚĆ – weekendowy, jednodniowy warsztat w pigułce, ale jakże fantastycznej, 5 szybkich ćwiczeń w PDF Playbook + co najmniej 5 wspaniałych „Energetycznych Ćwiczeń” i Podnoszenie wibracji na Wysokie Pułapy. To Mistyczne i Cudowne doświadczenie dla Duszy i Emocji & Ciała, tak piszą uczestnicy (kobiety i świadomi panowie). To 5 wspaniałych godzin z przerwami z OGROMNĄ DAWKĄ RADOŚCI i MIŁOŚCI. Jestem Bardzo wdzięczna za ten przepływ.
Jak wygląda dostęp do transmisji: zoom czy webinar?
Randka z Pieniądzem realizowana jest przez platformę webinarową, w której nie widać Twojej twarzy, możesz zachować poufność – przedstawić się z tylko imienia, brać udział w czacie i zadawać pytania. Najważniejsze są ćwiczenia, do których Cię zachęcam. Otrzymasz wspaniały PDF Playbook, zrobimy jak zawsze to co na dany czas jest najbardziej potrzebne w relacji z pieniędzmi, która skutkuje lepszymi relacjami międzyludzkimi. Każdy warsztat live online jest dopasowany do potrzeb grupy.

Otrzymasz własny link dostępu do platformy webinarowej na mail – w dniu warsztatu – godzinę przed sesją mail z Playbook do Randki z Pieniądzem w formie PDF. Rekomenduje oglądać nas z komputera. Uczestnicy są zachwyceni: „CUDOWNIE”. Zrobiliśmy wiele energetycznych ćwiczeń, ENERGIA RADOŚCI POSZYBOWAŁA W GÓRĘ.

Po warsztacie online – otrzymasz ponowny dostęp do warsztatu w naszym portalu TYLKO dla uczestników plus Bonusy umieszczone w tabelce.

Czy ten warsztat jest dla mnie?
Bez względu na to czy chcesz zyskać lepszą pracę, więcej kontraktów czy wystartować z biznesem lub zacząć zarabiać w Internecie lub poza nim, to powinnaś poznać i stworzyć MOCNE fundamenty, na których zbudujesz stabilny i rozwojowy zawód lub biznes z pasją, a dzięki temu życie, które Pokochasz. Mocne fundamenty to RELACJE. To wyzwanie stworzyłam, by pomóc Ci zbudować lepszą relację z pieniędzmi i zrobić miejsce, by zaprosić je do Twojego życia w Obfitości.

Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszce Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = Coaching z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy


Prowadzi skutecznie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Kurs na Pozytyw, Moc Spokoju…

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>


Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.