Politykę Prywatności znajdziesz tutaj >>>

Copyright
Ochrona Praw Autorskich i Potwierdzenie Poufności Przekazanych Informacji

Wszelkie prawa do materiałów, dokumentów i narzędzi oraz ich źródeł należą do Agnieszki Przybysz i firmy Coaching Institute zarejestrowanej w Polsce. Przeznaczone są do indywidualnego i wyłącznie prywatnego użytku dla użytkownika serwisu i uczestników warsztatów prowadzonych przez Coaching Institute i Agnieszkę Przybysz.
Zarówno całość jak i żadna część tego serwisu, materiałów, dokumentów i/lub źródeł nie może być zwielokrotniana, kopiowana reprodukowana, rozpowszechniana lub przesyłana w jakiejkolwiek formie (elektronicznej, cyfrowej, fotograficznej lub mechanicznej), nie może też być nagrywana, tłumaczona lub wykorzystywana do celów innych niż wymienione powyżej bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia Agnieszki Przybysz.

Zezwala się na korzystanie z tego materiału TYLKO do indywidualnych potrzeb użytkownika serwisu.

Cała zawartość materiałów dostarczana i udostępniana w tym serwisie oraz podczas warsztatów, seminariów, szkoleń prowadzonych przez firmę Coaching Institute, Agnieszkę Przybysz podlega prawu autorskiemu Agnieszki Przybysz.
Nieuprawnione zwielokrotnianie, kopiowanie, udostępnianie, rozpowszechnianie, itp. jakichkolwiek materiałów w jakiejkolwiek formie jest niedozwolone i stanowi pogwałcenie praw Agnieszki Przybysz i Coaching Institute.

Wszelkie naruszenie praw Agnieszki Przybysz, Coaching Institute jest zabronione pod groźbą kary.
Jednocześnie jako użytkownik akceptujący ten regulamin zgadzasz się nie usuwać lub zmieniać zapisu o prawach autorskich (copyright) z jakichkolwiek materiałów w tym serwisie i jemu dostarczonych.

Jednocześnie oświadczasz, że przeczytałeś powyższe i w pełni rozumiesz ten zapis i jego znaczenie oraz skutki i jesteś prawnie nimi związany co oświadczasz AUTOMATYCZNIE wraz z dokonaniem rejestracji w serwisie www.CoachingInstitute.pl i www.CoachingInstitute.biz

Tylko dobrowolna akceptacja tego regulaminu umożliwia korzystanie z tego serwisów.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu go nie akceptujesz, prosimy nie korzystaj z serwisu i nie rejestruj się.

Dziękujemy!
Agnieszka Przybysz z zespołem!

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.