Super, że Jesteś! Sprawdź 💌 poniżej 17 sesji coaching relacji

Przyciągnij Miłość coaching relacji 17 wideo sesji w pigułce,

które Każdy musi przerobić jeśli chce budować wspaniałe relacje

Posłuchaj audycji w radio: „Przyciągnij miłość” bestseller EMPIK 2029 r.:

.

Jak tworzyć udane relacje z ludźmi, partnerem, dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi, współpracownikami, z otoczeniem…

Czujesz się samotny, tęsknisz za prawdziwą miłością. Chcesz budować relacje z ludźmi pełne wzajemnego zrozumienia, akceptacji …

Już tysiące osób skorzystało z edukacji w relacjach, stworzyło udane związki, relacje międzyludzkie w rodzinie i pracy, a także poznało nowych partnerów korzystając ze sprawdzonego systemu Przyciągnij Miłość wg książki i autorskich warsztatów coachingu relacji autorki Agnieszki Przybysz – profesjonalnego coacha, eksperta do spraw relacji.

Lubisz oglądać wideo i jak ktoś Cię prowadzi krok po kroku, skorzystaj z wersji AUDIO – WIDEO 17 szybkich sesji coachingu relacji Przyciągnij Miłość wraz ze wspaniałymi bonusami i prowadzenia Agnieszki Przybysz:

Skuteczny coaching Przyciągnij miłość nauczy Cię jak:

– być atrakcyjnym dla siebie i innych

– sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera

– świadomie przyciągnąć partnera do siebie

– bardziej akceptować siebie i swoje atuty

– przyciągnąć miłość do twojego życia

– cieszyć się życiem

– budować zdrowe i harmonijne relacje

– kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na Twoją atrakcyjność

– szanować siebie za to kim jesteś.

.

  Bonus 1: Samodoskonalenie w zgodzie z prawami natury artykuł w wersji pdf

  Bonus 2: Trzy poziomy miłości w wersji pdf

  Bonus 3: Jakie błędy popełniasz w relacjach? Test w wersji pdf

  Bonus 4: Inspiracje Przyciągnij Miłość – emaile

  Bonus 5: Wideo pt. Dobór partnerów w wersji mp4

  Bonus 6: Twoje wzorce myślowe -test

  Bonus 7: Poznaj swoje wartości i wartości swojego partnera – pdf

  Bonus 8: Wartości w środowisku pracy – ankieta

  Bonus 9: Krótka wersja czyszczenia centrów energetycznych – audio

  Bonus 10: Ćwiczenie Serce – Heart Flow(TM) SERCE- Relacje – audio

  Bonus 11: Certyfikat 10 Przykazań Wszechświata -pdf

  Bonus 12: Zamówienie do Wszechświata? -pdf

  Bonus 13: Pozytywne Komunikaty – audio

  Bonus 14: Diamentowy ogród wizualizacja – audio

  Bonus 15: Jakie talenty mają Twoje dzieci. Czy wiesz jak je kochać w wersji pdf.

  Bonus 16: Audio godzinne z ćwiczeniami – telekonferencja Przyciągnij miłość

  Bonus 17: Instrukcje Tablica Marzeń w wersji pdf

„Droga Agnieszko, pozwolę sobie na taką poufałość, bo wiele Ci zawdzięczam. Dzięki wiedzy zawartej w książce „Przyciągnij miłość” znalazłam ukochaną osobę, prawie taką jaką opisałam w Zamówieniu do Wszechświata :) Pojawił się mężczyzna (znałam go już długo). Broniłam się rękami i nogami przed bliższym kontaktem. W końcu uległam i dobrze, bo mam teraz wspaniałego towarzysza życia. Odmieniłam swoje życie uczuciowe i zmieniłam podejście do spraw zawodowych”. Agata G.

„Pani Agnieszko przeczytałam Pani książkę o Przyciąganiu miłości. Muszę powiedzieć, że działa, mam 40 lat w zeszłym roku wyszłam za mąż i jestem bardzo szczęśliwa”. Beata Cz-M

„To, co zyskałam poprzez coaching, nie ma ceny. W ciągu trzech miesięcy zmieniłam się z zakompleksionej kobiety w kobietę świadomą swojego piękna, swoich talentów i możliwości. Mam odwagę być sobą i świadomie podejmuję wyzwania.

Dzięki coachingowi budowania relacji ocaliłam swoje małżeństwo, pozyskałam więcej nowych klientów do firmy, a w moim otoczeniu, zarówno w pracy, jak i w domu, zapanował porządek. Mam większą świadomość swoich wartości, nowy, atrakcyjniejszy wygląd. Psychicznie, czuję się odrodzona, zyskałam wewnętrzny spokój, radość życia, odwagę i wewnętrzną siłę. Wzrosło znacząco poczuje mojej wartości i piękna. Mam większą wiarę we własne możliwości. Lepiej planuję dzień i jestem lepiej zorganizowana. Przywróciłam w domu dobrą energię. Ponadto, lepiej radzę sobie z negatywnymi sytuacjami i emocjami, mogę się od nich uwolnić. Mam dobre relacje z najbliższymi i nie tylko. Mam świadomość swoich możliwości i talentu, lepiej je wykorzystuję. Odczuwam większą radość życia i lepiej zarządzam swoim czasem”. – Ania, Bełchatów (prezes)

Tak, chcę otrzymać dostęp do 17 wideo coaching relacji Przyciągnij MIŁOŚĆ i poznać sekrety wspaniałych relacji i dostać bonusy. Sesje audio-wideo dostępne przez internet 24/7

.
Ile dla Ciebie jest warte
zdobycie umiejętności budowania wspaniałego związku i relacji z ludźmi, podniesienie poczucia Twoje wartości i atrakcyjności?
Czy jest do warte tyle co kolejny markowy but, czy ciuch zapychający Twoją szafę?
Cokolwiek na siebie włożysz nie będzie miało wpływu na pozyskanie miłości czy poprawę relacji.

Tylko to co zrobisz dla Twojego rozwoju ucząc się budowania udanych relacji i związków, będzie procentowało przez wiele lat. Jestem tego pewna na 1000 %. To pewna lokata. Potem mi podziękujesz.
Jaką to ma dla Ciebie wartość, dla jakości Twojego dalszego życia?

Czy jesteś zadowolony z Twoich aktualnych relacji?
Ile Cię kosztuje teraz tkwienie w relacjach, których nie tolerujesz lub samotność w związku lub bez partnera?

To Twój wybór co zrobisz, lecz nie chcę byś cierpiał w związkach. Moją misją jest byś kochał bardziej, żył pełniej i działał z pasją teraz. Otrzymaj dostęp tutaj w promocji teraz:

Dziś tylko 97 zł zamiast 197 zł wysyłka – dostępu na Twój adres EMAIL

Coaching relacji na wideo w temacie budowania relacji i udanych związków wg. Przyciągnij Miłość obejmuje 17 sesji wideo do samodzielnego korzystania. [Porady z książki Przyciągnij Miłość w wersji audio-wideo łatwe do zastosowania]. 

Codziennie znajdziesz dostęp (po zalogowaniu) do kolejnego wideo z ćwiczeniami, wystarczy ok.15 min, by doskonalić Twoje umiejętności budowania relacji, a co najważniejsze, by podnosić poziom pozytywnej energii, tak potrzebny Tobie w wyzwaniach dnia codziennego.

.

Co mówią studenci 17 sesji coachingu relacji:
„Chętnie podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami z udziału w sesjach na wideo coaching relacji Przyciągnij miłość. Jak już Ci wiadomo, zetknęłam się z Twoimi publikacjami jakiś czas temu i przeczytałam je. To przekonało mnie, że powinnam zająć się tym tematem bliżej.
Dlatego zamówiłam subskrypcję 17 sesji systemu Przyciągnij miłość w formie wideo, aby po kolei móc w zaciszu domowym przerobić zawarte w nich ćwiczenia.

Tylko czytając Twoje książki, nie potrafiłabym sama tego zrobić. Dopiero po robieniu ćwiczeń pod Twoim kierunkiem, słuchając Twojego głosu i wielu praktycznych wyjaśnieniach, uświadomiłam sobie, jakie błędy w przeszłości popełniłam, z jakimi przekonaniami i wzorcami z domu rodzinnego weszłam w moje dorosłe życie i wiele innych aspektów składających się na dotychczasowy przebieg mojego życia. Dzięki tym sesjom poprawiłam przede wszystkim relacje z samą sobą i jestem na etapie energetycznego uwalniania przeszłości z mojego życia.

.

Dodatkowo dzięki sesjom wideo, podjęłam decyzje o wzięciu udziału w Twoich warsztatach Przyciągani miłość w Warszawie w lutym tego roku. To było niesamowite doświadczenie otrzymać dostęp do dodatkowych narzędzi takich jak prysznic mentalny, listy uwalniające, wizualizacja ” Sięgnij gwiazd”, które to od tamtej pory codziennie stosuje.

Pierwsze efekty już widzę. Udało mi się energetycznie uwalniać przeszłość i moje relacje z partnerem. Mam nowy pomysł na przyszłe życie zawodowe dla siebie, lepsze relacje z ludźmi na każdym poziomie, począwszy od służby zdrowia do relacji w miejscu pracy.

.

Bardzo odpowiada mi taka forma przekazu, gdyż oszczędza czas na kolejne wyjazdy do Warszawy, a to już jest bardziej skomplikowane i droższe przedsięwzięcie.
Reasumując, jestem bardzo zadowolona z możliwości jakie daje przekaz internetowy gdyż jak się przekonałam, daje nam studentom wysoką jakość przekazu przy jednoczesnej dużej oszczędności czasu i kosztów.
Jeszcze raz bardzo dziękuje Agnieszko za możliwość skorzystania z Twojego doświadczenia i możliwości poznania Cię osobiście”. Z miłością i wdzięcznością
Hanna R. Gdańsk

„Największą zmianą, jaka pojawiła się w moim życiu jest cała seria zdarzeń, które zmieniły moje życie zawodowe i co więcej, odmieniły moje życie osobiste. Od 2 lat planowałam otworzyć własny biznes, jednak dopiero w trakcie coachingu z Agnieszką odważyłam się to zrobić, dzięki temu firma ruszyła i zarobiłam pierwsze pieniądze ! I były to moje największe zarobki od 3. lat! Odkryłam coś czego nigdy nie doświadczyłam: wstaję o 6 rano bo wiem, że mnie czeka moja firma, która przynosi mi radość. Budzę się teraz sama bez budzika!

.

Jestem dla siebie lepsza i bardziej się lubię i szanuję. Odkryłam cechy swojej osobowości, których nie przypuszczałam, że posiadam tj: stanowczość, wyrozumiałość, umiejętność lepszego stawiania się w sytuacji innych osób, mam lepszą empatię.

Również w życiu osobistym poprawiły się moje relacje z moim partnerem. Uświadomiłam sobie, że moja postawa ograniczała go, teraz może realizować swoje własne marzenia, a nasz związek jest dojrzalszy i cieplejszy. Czuję, że pojawiło się w nim więcej pozytywnej energii.

Postawiłam skuteczny opór negatywnym emocjom ze strony rodziny. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, a mój partner zaczął okazywać zainteresowanie moją pasją”. Magda Samulik (własny biznes)

.

Proces profesjonalnego coachingu z Agnieszką przyniósł mi następujące efekty:

– dwukrotna zmiana pracy na najbardziej zbliżoną do oczekiwanej przeze mnie,
– rozwód zakończony na jednej sprawie,
– wyjście z długów,
– trwający z sukcesem proces zrzucania wagi o 7 kilogramów,
– pomoc dzieciom w odzyskaniu pewności siebie i radości, mimo sytuacji rozwodu rodziców i trudności finansowych w jakich w tym czasie byłam.

 

Ponadto wyniosłam dla siebie wiele innych korzyści z coachingu:

– umiejętność prawidłowego stawiania celów,
– wyłaniająca się wiedza czego chcę a czego nie chcę, odkryciem kopernikańskim było, że czegoś mogę chcieć a nie zdawać się na los,
– umiejętność wybaczania sobie,
– łagodniejsze podejście do innych,
– przekonanie, że zranić mogę tylko ja sama siebie, a inni nawet źle mi życząc i nie akceptując mnie nie są w stanie mnie dotknąć,
– mogę o ludziach lepiej myśleć i odczuwać – tu pomocna jest medytacja: ćwiczenie Serce -Heart Flow(TM) relacje co jest bardzo silnym narzędziem zmiany relacji na „plus” (na lepsze),
– odkrycie, że najważniejsza w przyciąganiu to wibracja jaką wysyłam, uważność na rodzaj myśli jakie pojawiają się w moim wnętrzu,
– umiejętność zmiany moich emocji z niższego poziomu na wyższy, przejście od najbardziej negatywnych do najbardziej pozytywnych emocji,
– świadomość, że w każdej sytuacji kiedy jestem zmęczona, pojawia się smutek, lęk, mogę wygenerować taką myśl, która jest dla mnie prawdziwa i jednocześnie da mi odczuwanie pozytywniejszej emocji,
– kluczem do wszystkiego zaczyna być radość

Nasza współpraca z Agnieszką pomogła mi w budowaniu lepszych relacji międzyludzkich:

– ludzie niosą mi pomoc jeśli o nią poproszę,
– nie boję się ludzi,
– jeśli nie odpowiada mi styl, rozmowa, mogę opuścić daną grupę ludzi, bez poczucia winy,
– nie poświęcam się dla innych.

Jako kobieta zyskałam dla siebie:

– przekonanie, że godność i wdzięk jest niezależny od wieku,
– poczucie, że tyle mam lat na ile się czuję, że wiek to nie metryka – to sposób myślenia,
– odkrycie, że piękno jest ważne w życiu kobiety, zarówno dbanie o siebie jak i o otoczenie,
– przestałam gonić i oceniać siebie tylko poprzez pryzmat zarobionych pieniędzy czy wykonania na czas obowiązków domowych,
zaczynam zauważać mężczyzn, wiem jacy mi się podobają jacy nie, powoli przestaję być zażenowana ich obecnością,
– mężczyźni lubią jeśli się ich chwali i stawia wyzwania, wtedy ja jako kobieta mogę nawet mniej robić,
– lubię przyjmować prezenty (jest ich więcej niż dawniej).

Dawniej w ogóle nie oczekiwałam prezentów, uważałam, że mi się nie należą, kiedy się pojawiały byłam zażenowana i nie wiedziałam co z nimi zrobić, miałam poczucie, że muszę je odpracować. Teraz lubię, oczekuję i cieszę się nimi.
– odkrycie, że mężczyźni też szukają, obawiają się kobiet, bywają niespełnieni,
– już nie pakuję się w związki z każdym, który łaskawie zwróci na mnie uwagę, krystalizuję sobie takiego partnera, którego na prawdę chcę mieć.

– odkrywam kolory – nigdy nie przypuszczałam, że może być mi dobrze w palecie pastelowych różów, soczystych zieleni, fioletu, oprócz typowej dla naszego klimatu czerni, przepięknie się czuję w bieli, zwracam uwagę na dodatki, buty, bransoletki – przez całe dotychczasowe życie ubieranie się było obowiązkiem, teraz się tym cieszę! sprawie mi to radość!
– odkryłam na nowo gotowanie – gotuję codziennie ciepły posiłek dla siebie i dzieci, używam przeróżnych przypraw, w im lepszym nastroju gotuję tym lepsze dania wychodzą, a dzieciaki jedzą z przyjemnością i już nie dzwonią po pizze jak dawniej. –Beata Kosowicz

Sięgnij teraz po wspanialsze relacje osobiste i zawodowe,
zacznij od *sesji w pigułce*, w wersji wideo książki z bonusami

Zamów dostęp do 17 sesji wideo książki online

Dziś tylko 97 zł zamiast 197 zł wysyłka dostępu na Twój adres Email

Chcę Otrzymać dostęp teraz w super okazji >>

Setki referencji i sukcesów znajdziesz też w portalu COACHING INSTITUTE i książce Przyciągnij Miłość

Dodaj Medytację Kolorami Agnieszki Przybysz w Super Okazji!
Dodaj Medytację Kolorami w Super Okazji w wersji online wideo!

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.