Sklep Coaching & Mentoring; Książki i publikacje


Pakiet 4 książek: Przyciągnij miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją , CD x 2

Pakiet 4 książek: Przyciągnij Miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją , CD Sięgnij Gwiazd i CD Medytacja Kolorami

“Dobry Wieczór Nazywam się Angelina ;-) jestem rada, że dostałam od siostry na urodziny Pani książkę…od razu zasiadłam do lektury no i bardzo mi się spodobała. Kiedyś też bym chciała zostać takim trenerem, który pomaga ludziom poznać nowe rozwiązania w trudnych sytuacjach.
Ja się przyznam, że za bardzo nie wierzę w siebie ( jąkam się, itp). Jakoś nie potrafię się zorganizować – chciała bym zacząć działać, a jest we mnie jakaś blokada. Teraz z tą książka “Przyciągnij Miłość” nie mogę się rozstać – dosłownie chodzę z nią wszędzie;-)…Dobrze, że podzieliła się Pani z naminmczytelnikami dobrymi radami…;-) dziękuję” “Pożyczyłam moją książkę koleżance z pracy, koleżanka mówi, że ma Pani dużo racji, nie mam takiego doświadczenia życiowego jak Ona. Pożyczyłam jej książkę bo chciałam aby zaczęła myśleć bardziej pozytywnie o sobie. Teraz mówi, że już mi jej nie odda ;-)…Pozdrawiam Angelina

„Witaj Agnieszko!
Stosuję wizualizację Sięgnij Gwiazd i Medytację Kolorami. Tak jak wcześniej wspominałam pracując nad sobą wykorzystując metody i techniki, które Ty, Agnieszko zaproponowałaś czuję ogromny entuzjazm podobny do stanu zakochania, gdy mogę spać zaledwie kilka godzin i czuję się wyspana bo radość mnie rozpiera ;-) To jest fantastyczny stan!
Natomiast stosując medytację kolorami całkowicie pozbyłam się obaw związanych z kobiecym aspektem życia mimo, że lekarz sugerował, że przy moim stanie zdrowia powinnam zdecydowanie się na szybkie urodzenie dziecka, teraz wiem, że nie powinnam się spieszyć.
Zmiany, które we mnie zachodzą i radość jaką emanuje jest dostrzegalna przez innych – moje koleżanki wręcz wydzierają sobie Twoją książkę:-))) [Przyciągnij Miłość] Pozdrawiam bardzo serdecznie”, Aneta

Więcej opinii


Przyciągnij MIŁOŚĆ książka Coaching relacji

Przyciągnij Miłość książka z dedykacją autorki Agnieszki Przybysz dla Ciebie lub Kogoś bliskiego. Odkryj tajniki miłości i wspaniałych relacji – poszerzone wydanie Coaching relacji dla osób w związkach i singli.

“Pani Agnieszko przeczytałam Pani książkę o Przyciąganiu miłości. Muszę powiedzieć, że działa, mam 40 lat w zeszłym roku wyszłam za mąż i jestem bardzo szczęśliwa.” Beata Cz-M
“Droga Agnieszko, pozwolę sobie na taką poufałość, bo wiele Ci zawdzięczam. Dzięki wiedzy zawartej w książce “Przyciągnij miłość” znalazłam ukochaną osobę, prawie taką jaką opisałam w Zamówieniu do Wszechświata :) Pojawił się mężczyzna (znałam go już długo). Broniłam się rękami i nogami przed bliższym kontaktem. W końcu uległam i dobrze, bo mam teraz wspaniałego towarzysza życia. Odmieniłam swoje życie uczuciowe i zmieniłam podejście do spraw zawodowych.” Agata G.

Data: 2015-12-20 09:43
Witam. Pragnę napisać kilka słów dziękując za moją “Biblię” PRZYCIĄGNIJ MIŁOŚĆ, którą polecam każdemu. Dowiedziałam się o niej z audycji radiowej. Mimo iż nadal nie mam partnera i nie wszystko poukładałam to jednak motywuje się za każdym razem czytając ponownie wybrane fragmenty….początek ksiązki to w ogóle jakby moja historia…. przeżywam to głęboko. Pozdrawiam serdecznie :) p.s. chętnie przeczytam kolejne ksiązki może jakąś podpowiedz? dziękuje :) Monika G., własny biznes

Data: 2014-04-05 12:42
“Książkę dostałam w prezencie od narzeczonego i niestety wyrzucił paragon. Bardzo proszę o pomoc w kwestii bonusu. Dzięki poprzedniej książce “Przyciągnij miłość” właśnie go poznałam. Pozdrawiam.” Justyna

Data: 2013-12-07 16:55
Witam Pani Agnieszko. Kupiłam Pani książkę “Przyciągnij Miłość”. Nie mogłam się uwolnić od mojej starej miłości. On już na samym początku znalazł pocieszenie. Ja natomiast miałam powodzenie, lecz za każdym razem nie mogłam nawet rozpocząć nowego związku. Najgorsze jest to, że nie mogłam nikogo pokochać. Cały czas miałam wrażenie, że wciąż go kocham mężczyznę z poprzedniego związku i nie mogę się od niego uwolnić, a minęły już 4 lata. Jakby cały czas łączyła nas jakaś nić. Jestem młodą osobą i nie potrafiłam znaleźć wytłumaczenia dlaczego tak się toczy moje życie. Teraz już wszystko zrozumiałam.
Zastosowałam Twoje metody i czuję się jak nowo narodzona, szczęśliwa. W końcu zaczęłam wierzysz, że wszystko się zmieni. Nawet nie potrafię opisać jaką euforię szczęścia czuję w sercu. Za to chciałam Ci ogromnie podziękować. Bóg jest sprawiedliwy, z pewnością wynagrodzi Ci to co robisz dla innych ludzi, jak bardzo im pomagasz. Dziękuję i życzę Ci samych sukcesów na każdym polu Twojego życia! Anka

9 Październik 2013
„Agnieszko, Jesteś w moim życiu od prawie roku a może i więcej, korzystałam z z Twoich coaching online, zbiegło się to wtedy z moją chęcią zmiany mojego życia a właściwie silnym pragnieniem zmiany,Ty mi uświadomiłaś jakie mam pasje, co się dla mnie liczy, jest najważniejsze w życiu, dziękuję bo to rozpoczęło moje odkrywanie na nowo życia, mojego życia,teraz jestem w Holandii, znalazłam tutaj moją miłość, niesamowite prawdy, kobieta w wieku 52 lat pierwszy raz jest zakochana,szczęśliwa, pomimo że to jest drugie moje małżeństwo,na nowo odkrywam radość, przygodę, uczucie,nie wiem czy ta wiadomość dojdzie do Ciebie, więc na razie kończę, dziękując jeszcze raz, Wielkie Dzięki,” Ela I.

6 grudnia 2010
Pani Agnieszko przeczytałam Pani książkę o Przyciąganiu miłości. Muszę powiedzieć, że działa,mam 40 lat w zeszłym roku wyszłam za mąż i jestem bardzo szczęśliwa. Beata Cz-M

27 listopad 2010
Droga Agnieszko, pozwolę sobie na taką poufałość, bo wiele Ci zawdzięczam. Dzięki wiedzy zawartej w książce “Przyciągnij miłość” znalazłam ukochaną osobę, prawie taką jaką opisałam w Zamówieniu do Wszechświata :) Pojawił się mężczyzna (znałam go już długo). Broniłam się rękami i nogami przed bliższym kontaktem. W końcu uległam i dobrze, bo mam teraz wspaniałego towarzysza życia Odmieniłam swoje życie uczuciowe i zmieniłam podejście do spraw zawodowych. Agata G.

29 paźdzernika 2010
Droga Pani Agnieszko, 2 miesiące temu byłam w Polsce i kupiłam Pani książkę (obecnie mieszkam w Holandii). Niestety nie wiedziałam, że będzie mi potrzebny paragon wiec go wyrzuciłam. Wczoraj wieczorem zaczęłam czytać Pani książkę i pochłonęła mnie bez reszty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo chciałabym skorzystać z bonusów lecz nie mam paragonu. Bardzo mi na tym zależy, książka jest niesamowita i dala mi dużo do myślenia. dziś ją skończyłam czytać. Z góry Pani dziękuje.
Serdecznie pozdrawiam Małgorzata

Więcej opinii


Przyciągnij Sukcesy z Pasją KSIĄŻKA

Przyciągnij Sukcesy z Pasją – Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia. Coaching kariery i biznesowy Pionierki coachingu Agnieszki Przybysz

Dla Sceptyków: Moja była partnerka poleciła swojej przyjaciółce książkę Agnieszki Przybysz – „Przyciągnij Sukcesy z Pasją” z tego względu iż przyjaciółka ta długi okres zmagała się ze znalezieniem swojej wymarzonej pracy. Obydwie bardzo sceptycznie podchodzą do takich rad -jak te zawarte w książce, jednak moja ex znając moją osobistą historię – gdy po zastosowaniu narzędzi Agnieszki znalazłem swoją wymarzoną pracę, zgodną z zamówieniem jakie napisałem – postanowiła polecić tę publikacje przyjaciółce, która chyba już w desperacji postanowiła zrobić wszystko jak powiedziała „co ta Pani w tej publikacji poleca zastosować” :) Dodam iż była w trakcie przeprowadzki z Krakowa do W-wy do swojego chłopaka, ale martwił ją brak porządnej i dobrze płatnej pracy, aby mogła się godnie utrzymać w Stolicy.

Jakież było jej zdziwienie gdy na dzień przed przyjazdem do Warszawy, zadzwonił do niej pracodawca z biura podróży mówiąc: „Dzień dobry, P. Moniko mam przed sobą Pani CV, zaprzestaje dalszej rekrutacji, chciałbym aby Pani u nas pracowała. Czy może Pani przyjechać na adres… Musimy o tym porozmawiać? Albo nie, to ja do Pani podjadę, gdzie Pani jest teraz?
– jestem w pubie
– w którym?
-Proszę Pana jestem jeszcze w Krakowie jutro będę w Warszawie…. Następnego dnia spotkali się i umowa została podpisana – za kwotę jaką sobie ustaliła! Amazing! Polecam P. Agnieszkę, która skutecznie pomaga odnaleźć drogę do sukcesu. Piotr Kurek

Data: Maj 2011
Dla Sceptyków
Moja była partnerka poleciła swojej przyjaciółce książkę Agnieszki Przybysz – „Przyciągnij Sukcesy z Pasją” z tego względu iż przyjaciółka ta długi okres zmagała się ze znalezieniem swojej wymarzonej pracy.
Obydwie bardzo sceptycznie podchodzą do takich rad -jak te zawarte w książce, jednak moja ex znając moją osobistą historię – gdy po zastosowaniu narzędzi Agnieszki znalazłem swoją wymarzoną pracę, zgodną z zamówieniem jakie napisałem – postanowiła polecić tę publikacje przyjaciółce, która chyba już w desperacji postanowiła zrobić wszystko jak powiedziała „co ta Pani w tej publikacji poleca zastosować” :)
Dodam iż była w trakcie przeprowadzki z Krakowa do W-wy do swojego chłopaka, ale martwił ją brak porządnej i dobrze płatnej pracy, aby mogła się godnie utrzymać w Stolicy.
Jakież było jej zdziwienie gdy na dzień przed przyjazdem do Warszawy, zadzwonił do niej pracodawca z biura podróży mówiąc:
„Dzień dobry, P. Moniko mam przed sobą Pani CV, zaprzestaje dalszej rekrutacji, chciałbym aby Pani u nas pracowała. Czy może Pani przyjechać na adres… Musimy o tym porozmawiać? Albo nie, to ja do Pani podjadę, gdzie Pani jest teraz?
– jestem w pubie
– w którym?
-Proszę Pana jestem jeszcze w Krakowie jutro będę w Warszawie….
Następnego dnia spotkali się i umowa została podpisana – za kwotę jaką sobie ustaliła!
Amazing!
Polecam P. Agnieszkę, która skutecznie pomaga odnaleźć drogę do sukcesu.
Piotr Kurek

Data: styczeń 2011 r.
Książkę przczytałam jendym tchem
„Książkę przczytałam jendym tchem, a to oznacza, że informacje w niej zawarte były dla mnie czymś bardzo ważnym. Po przeczytaniu zdobyłam pewność, , gwarancję swojego rodzaju bezpieczeństwa, że zawsze jak cokolwiek będzie się złego działo, ja mam w niej sposób, jak z tego wyjść w każdej dziedzinie życia. To jest sposób uniwersalny
Jeśli przeczytasz Czytelniku, tę książkę twoje życie może się zmienić diametralnie, ale też musisz miec w pamięci jej główne przesłanie, że to wszytko zależy od Ciebie.” Lucyna Zienkiewicz, Kraków ( uczestnik warsztatów)

Data: styczeń 2011 r.
Uświadomiłam sobie, że wszystko jest możliwe
„Uświadomiłam sobie, że wszystko jest możliwe, a jedyną osobą od której to zależy jestem ja. Jednoczęsnie nie koniecznie aby zarabiać więcej pieniędzy, należy więcej wysiłku i więcej pracy włożyć. Przede wszystkim pozytywne myślenie i pozytywne komunikaty.” Agata Chrobok (uczestnik warsztatów)

Data: styczen 2011r.
Przeczytałam o narzędziach
„Uświadomiłam sobie, że jest ktoś kto może mi pomóc, w uzyskaniu satysfakcjonującej pracy. Przeczytałam o narzędziach, które mogę zastosować. Czytałam wiele książek na temat możliwości zmian, ale brakowało w nich narzędzi do zastosowania.” Wiesia z Gdańska

Data: wrzesień 2010
Książka emanuje optymizmem i dobra energią
„Książka emanuje optymizmem i dobra energią. samo jej przeczytanie podnosi na duchu i daje bodziec do podjęcia działań” Katarzyna (uczestnik warsztatów)

Data: sierpień 2010
Nie istnieją żadne ograniczenia w życiu
„Dzięki przeczytani książki uświadomiłam sobie, że nie istnieją żadne ograniczenia w życiu, aby odnosić sukces, Najważniejsze jest, aby kochać pracę, którą się wykonuje i wykonywać ja z miłością. ” Paulina Wirtek (uczestnik warsztatów)

Data: sierpień 2010r.
Kupiłam ją moim córkom i polecam wszystkim
„Kilka razy czytałam Twoją książkę. Ta wspaniała książka uświadomiła mi jak można wiele zmienić i ulepszyć sobie życie. Polecam !!!
Każdy powinien ją mieć i zastosować rady, narzędzia i ćwiczenia, Dziękuje, że znalazła się w moich rekach. Kupiłam ją moim córkom i polecam wszystkim.” Maria Jolanta Bakalarska, własny biznes (uczestnik warsztatów)

Data: Luty 2010
Książka z pasją
„Książka bardzo pozytywna i pełna wiary w możliwości każdego człowieka, pokazuje że w każdym z nas jest -drzemie- siła do zmian na lepsze. Najbardziej podoba mi się praca nad sobą, nad odnalezieniem własnego celu i dążenie do niego, gdyż właśnie na takim etapie jestem.
Ćwiczenia, rady i metody zaproponowane dają ‚kopa’ do działania, którego tak często nam potrzeba. W jasny sposób przybliża temat coachingu i rolę coacha oraz jego właściwe cechy jakie posiadać powinien. Z całym przekonaniem polecam tę książkę każdemu, kto chce zmiany w swoim życiu. Mnie dodała więcej sił i wiary w siebie.
Wciąż jestem pod wrażeniem tego, co mnie spotkało, ta praca i parametry, które się zgadzają z zamówieniem na pracę:)))” Piotr

Data: 02 kwietnia 2010
Czym się różni trening od coachingu..? I, która z tych technik jest korzystniejsza dla indywidualnego/grupowego rozwoju..? Kwestia podstawowa to fakt, iż w języku polskim nie istnieje praktycznie rozróżnienie dla słów „coach” i „trener”, oba pojęcia znaczą bo wiem tyle samo co „trener”. Tymczasem to nie do końca jest prawdą … Gdy trener jest z definicji przekazicielem własnej wiedzy praktycznej/teoretycznej i modeluje jednostkę/team według oczekiwań własnych/sponsorów/ właścicieli (np. klubu piłkarskiego); to coach ma za zadanie wydobyć z naszego wnętrza umiejętności/zdolności, które w nas tkwią „uśpione”, „przycupnięte”, gdzieś w głębiach naszych wewnętrznych oczekiwań. Dojrzane – mogą wreszcie dojrzeć. Uzmysłowione ich „właścicielowi”, pozwalają zrzucić zbędny garb, którym jest odgrywanie roli, jakiej dla siebie nie pragnie. Być sobą, robić to czego się w życiu pragnie i to co się kocha, oto cel coachingu. Awansować zgodnie z własnymi oczekiwaniami… spełniać się w wyzwaniach, które wybiera się samemu. Być podwładnym, który okazuje się perełką swojej firmy, wziąć sprawy w swoje ręce i rozkręcić własny biznes. Odważyć się wypłynąć na „głęboką wodę”, nie bać się ryzyka, uwierzyć w siebie. Przestać narzekać na kiepski los i pecha, uwierzyć, że świat jest również dla nas i sprzyja naszym wielkim planom. Po stokroć słusznie powiedział Albert Einstein: „Życie jest jak jazda rowerem, aby utrzymać równowagę, musisz posuwać się naprzód” (s.44). Doprawdy warto mieć marzenia, bo te naprawdę się spełniają. Jednak aby tak się stało musimy podjąć się wysiłku i zmienić własne nastawienie i do siebie i do otaczającego nas świata. ‚Nanaro’

Data: listopad 2009
Według mnie książka Agnieszki Przybysz „Przyciągnij sukcesy z pasją” zasługuje na tytuł podręcznika człowieka sukcesu. Każdy znajdzie wiele praktycznych, cennych rad jak radzić sobie z pracą, jak żyć by być szczęśliwym i zaspokojonym. Ja już wiem, ze muszę skonstruować plan na najbliższe lata i trzymać się go. Polecam wszystkim żądnym wiedzy. Dla mnie to drogowskaz, cenny poradnik. Joanna

Data: 14 listopada 2009
Bo chcieć znaczy móc! Dlaczego niektórym ludziom zawsze wszystko się udaje? Mają dobrą, satysfakcjonującą pracę, udane życie osobiste i doskonałą sytuację materialną, podczas gdy inni to życiowi nieudacznicy? Okazuje się, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych, a konkretnie od naszego nastawienia, które koniecznie musi być pozytywne i pełne optymizmu. Tyko wtedy bez większych problemów zawsze znajdziemy się w tej pierwszej grupie – ludzi sukcesu, spełnionych i po prostu szczęśliwych. Agnieszka Przybysz udowadnia to w swojej nowej książce, pt. „Przyciągaj sukcesy z pasją”.
Po sukcesie bestsellerowego poradnika „Przyciągnij miłość”, w którym autorka doradzała czytelnikom, jak najskuteczniej odnaleźć swoją drugą połówkę, przyszła pora na przyciąganie sukcesów w życiu zawodowym. A Agnieszka Przybysz, jako pionierka polskiego coachingu, z pewnością wie, o czym mówi. W swojej książce licznymi przykładami ze swojej pracy potwierdza, że to właśnie pozytywne nastawienie i optymistyczne myślenie o przyszłości są warunkami powodzenia i spełnienia marzeń. Tak niewiele potrzeba, żeby się o tym przekonać. Wystarczy dokładnie zapoznać się z technikami proponowanymi przez Agnieszkę Przybysz, a ponadto myśleć pozytywnie i sukcesy same do nas przyjdą. Przyciągniemy je! ‚Gall’

Data: 17 listopada 2009
Ja dzięki tej książce zaczynam wierzyć we własne możliwości. Widzę, że można wiele osiągnąć trzeba tylko wiedzieć czego chcemy. A czasem to jest główny problem. Potem realizacja to już tylko przemyślany plan działania. Książka dla tych, którzy wierzą w to, że można wszystko. Asia R.

Więcej opinii


Miłość & Pieniądze

Miłość & Pieniądze – 8 sekretów bogactwa.

Pieniądze trzeba kochać jak partnera! – stwierdzenie to w Polsce, gdzie od dziecka kościół uczy czcić ubóstwo – brzmi jak herezja; nawet jeśli zaznaczyć, że są sfery gdzie nie można postawić znaku równości miedzy pieniędzmi i miłością, bo np. miłości nie można kupić, a rachunków nie można zapłacić miłością. Dlatego uważam, że takie książki jak”Miłość&Pieniądze” Agnieszki Przybysz są bardzo potrzebne. Przeczytałam polecany fragment z dużym zainteresowaniem, gdyż sama od lat zgłebiam temat. Wiem, że kochania pieniędzy można się nauczyć! Na pierwszy rzut oka nie jest to łatwe, bo jest to niestety proces, w który trzeba wejść całym sobą, jak w miłość. Agnieszka pomaga, z ogromna troska aby się udało. Nie tworzy zwykłego przewodnika, jakich wiele, ale opowiada naprawdę barwna i pasjonującą historię! Przeczytałam na razie fragment, ale już czuję się zachęcona do przeczytania całości! Lucyna Zienkiewicz.

Empik online >>>

Więcej opinii


Medytacja Kolorami

Czyszczenie Centrów Energetycznych w Twoim Ciele. Jak możesz Uwolnić Blokady, abyś Zyskał więcej Miłości, Szczęścia, Zdrowia i Bogactwa, na które Zasługujesz w Twoim Życiu. Wspaniałe ćwiczenia na CD do poradnika „Przyciągnij Miłość”

„Fajne jest to, że metody które opracowałaś są proste, nie zajmują dużo czasu, a są tak skuteczne. A uwierz mi, korzystałam wcześniej z innych warsztatów samodoskonalenia. Po zastosowaniu Twoich metod jestem bardziej wyciszona, spokojniejsza, optymistyczna i co najważniejsze zmienia się na lepsze jakość mojego życia. Przestałam też brać leki antydepresyjne, które stosowałam przez 2 lat i nie wybudzam się w nocy. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję i życzę Ci, aby jak najwięcej ludzi trafiło w Twoje ręce, których nauczysz miłości przede wszystkim do siebie samych i do całego świata”. Małgorzata, Warszawa   Pragniesz zamówić 2 opakowania CD – dla siebie i przyjaciela – twin pack tu >>

Data: 2016-10-03 10:57 „Agnieszko! Stosuje ćwiczenie serce i medytacje kolorami. Efekty rewelacyjne! Moj syn ma problem z alkoholem. Te ćwiczenia pozwoliły zatrzymać ciągi alkoholowe. Wiesz teraz jakie to dla mnie ważne. Poprawiły się też moje relacje w pracy i z córkami! Jeszcze raz serdecznie dziękuje. Ujrzałam światło w tunelu!❤:) ”
Halina G. z Francji

„Medytacja z kolorami (oczyszczanie czakr) działa na mnie uspokajająco, wyciszająco, a jednocześnie dodaje energii. Świat wydaje się po tym ćwiczeniu bardziej pogodny; lubię skupiać się na kolorach, fascynują mnie i wierzę, że naprawdę dodają mocy.” Marzena – menedżer

„Po zastosowaniu czyszczenia centrów energetycznych czuję lekkość oraz to, że z mojego organizmu zostały usunięte złe emocje. Jestem gotowa na przyjęcie wszelkiego dobrego. Daje mi to kolejną szansę na lepsze życie, większą satysfakcję.” Beata Sołtysiuk – własny biznes

„Mam dużo sił witalnych po zastosowaniu ćwiczenia czyszczenia centrów.” Ela – własna firma


Pakiet Sięgnij Gwiazd + Medytacja Kolorami

Pakiet – 2 opakowania, w tym CD Sięgnij Gwiazd i Medytacja Kolorami


Sięgnij Gwiazd praktykuj 'Sekret’

5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu. Autor: Agnieszka Przybysz Tematyka: cele, psychologia sukcesu Opakowanie: Książeczka 12 stron plus 1 szt. CD

„Powiem po prostu jest to fantastyczna pomoc przy realizacji jakiegoś celu marzenia. Ktoś, kto przeczytał książkę Sekret; na pewno ma wiele ochoty do pracy, niestety książka nie podaje konkretnie żadnej techniki. I tu idealnie pomaga nam pakiet Agnieszki Przybysz Sięgnij gwiazd – praktykuj sekret. Dziękuję Ci Agnieszko, za wspaniały pomysł, za Twój spokojny głos. Dzięki Tobie praca nad sobą jest przyjemna, i mogę ja stosować kiedy tylko chcę. Może to śmieszne, ale płyta jeździ ze mną wszędzie [:)] Nigdy nie wiem, kiedy znajdę chwilę czasu, by ją posłuchać i udać się w krainę moich marzeń.” Maja M.   Pragniesz zamówić 2 opakowania CD – dla siebie i przyjaciela – twin pack tu >>

W dniu 14-12-2012 14:47,
Agnieszka Ślęzak pisze:
Witaj Agnieszko, Chcę zapytać Cię o coś. Dostałam Stypendium Ministra (14 tyś. zł) (zgodnie z wizualizacją stawianiem celów itp:). Chcę zgodnie z Twoimi radami wprawić je w obrót aby przynosiły zyski. Czy powinnam więc dać część z nich od serca komuś albo jakiejś organizacji, czy powinnam może zainwestować w coś, a jeśli tak, to w co proponujesz?? Pozdrawiam, AGNIESZKA ŚLĘZAK


Kurs na *Pozytyw* – 3 pakiety do wyboru NOWOŚĆ’ 2018

Czujesz ogarniający Cię STRES.
Praca Cię przytłacza. Relacje są coraz bardziej napięte, a wymagania szefa coraz większe.
Biznes wymaga Twojego większego zaangażowania, a i tak już dużo pracujesz i czujesz się przytłoczona.
Twoje zdrowie jest wyzwaniem, a ciało dopomina się odpoczynku.
Albo: Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
Partner Cię nie rozumie. Lub Leczysz rany po ostatnim związku. Cierpisz na samotność singla. A każdy Twój związek kończy się rozstaniem. W tym celu stworzyłam KURS na *POZYTYW*, niezwykły program wsparcia, najlepsze, najnowsze i szybkie ćwiczenia, które pozwolą Ci zapanować nad STRESEM i wziąć kurs na *POZYTYW* – Kiedy program jest dostępny i cały opis sprawdź tu >>

Pakiet VIP znajdziesz tutaj >>> |   Pakiet SILVER znajdziesz tutaj >>>   | Pakiet GOLD  znajdziesz tutaj >>> 

Miłość & Relacje międzyludzkie

ABC Przyciągnij Miłość System – sekret relacji Warsztaty online 20 godzin

Odkryj Sekret ABC Przyciągnij Miłość System 5 tygodniowy program warsztatu obejmuje ponad 20 godzin nagrań wideo i audio sesje. Pakiet ABC Przyciągnij Miłość plus Bonus Sekret Randkowania audio program

„U mnie postępy w związku i życiu prywatnym … miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego” Asia, UK

„ Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu. Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO.” Aga Wadowice

„U mnie postępy w związku i życiu prywatnym … miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego” Asia, UK 2011 (poślubiła Wojciecha)
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop…. fragment Kasia Su. (11/2012)

Zdecydowanie polecił bym program ABC przyciągnij miłość innemu mężczyźnie, ponieważ przynajmniej w moim przypadku pisanie listów uwalniających dużo mi dało. Poczułem się lepiej jestem spokojny i nie myślę negatywnie o sobie i byłej miłości. Ciekawy jestem co będzie dalej…
Ja napisałem trzy listy, a dziś będzie czwarty tym razem do siebie i muszę powiedzieć, że czuję się wyjątkowo dobrze. Przestałem negatywnie myśleć o byłej dziewczynie i nareszcie chce mi się żyć.” Andrzej, (czerwiec 2014)

„Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu. Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO.” Aga Wadowice, 2010

“Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła

Maria po wielu szkoleniach przez kolejne 20 lat napisała: „wiele osób mówi o miłości, ale nie daje konkretnych rozwiązań i narzędzi. Przyciągnij Miłość da Ci konkretne wskazówki i odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań nt miłości, o miłości, relacjach, komunikacji w związku. Przede wszystkim odnajdziesz miłość do siebie w tej publikacji. Zadbasz o swój rozwój osobisty.” Maria

“Uświadomiłam sobie, że aby móc pokochać inną osobę, znaleźć idealnego partnera muszę najpierw pokochać samą siebie, dać sobie szansę i uwierzyć w to, że jestem atrakcyjną kobietą a następnie dać miłość drugiej osobie. Zyskałam dostęp do metod, które mogą mnie poprowadzić do szczęścia i braku samotności.” Danuta D.

“Uświadomiłam sobie jakie błędy popełniłam w dotychczasowym rozwoju. Cieszę się, że moja wiedza usystematyzowała się i wiem co powinnam robić w kolejności. Warsztat oceniam celująco. Uzyskałam narzędzia, dzięki którym mogą spełnić moje marzenia o szczęśliwym związku z facetem, którego wybiorę i wiem, że wszystko jest możliwe.” Beata S.

„Najcenniejsze co zyskałam to ŚWIADOMOŚĆ, jak wiele zależy ode mnie – tzn. wszystko zależy wyłącznie od tego co jest we mnie. To ja kreuję swój świat, otrzymując to co sobie „zamawiam”. Bożena (własna firma)


ABC Przyciągnij Miłość System – sekret relacji Warsztaty online 20 godzin, II raty po 297 zł

Pakiet ABC Przyciągnij Miłość obejmuje 2 raty po 297 zł ( druga płatna w 3cim tygodniu) Uwaga; rezerwuj tę opcję, tylko jeśli masz intencję przejścia przez cały program, by nie tworzyć negatywnej „karmy” dla siebie, którę trzeba odpracować.


Inner Circle z Agnieszką Przybysz – *Miłość, Moc & Materializacja*

Inner Circle z Agnieszką Przybysz – *Miłość, Moc & Materializacja* sesje grupowe na żywo online, Krąg Wsparcia dla Przyciągnij Miłość & Kobieca Moc. Najbardziej przystępna forma profesjonalnego wsparcia na żywo online.

Nowość: unikalna energia & praktyczne doświadczenie ćwiczeń, dostępnych tylko u nas!

Sprawdź co obejmuje abonament 3 lub 6 miesięczny abonament:

– Zamknięte sesje Q and A coaching i mentoring z Agnieszką (sesje online na żywo, gdziekolwiek jesteś)
– Eko Gotowanie dla Zdrowia i Urody
– ABC Przyciągnij Miłość Silver
– Forum wsparcia z Agnieszką
– Sukcesywnie wzrasta. Unikalny program online coaching & mentoring z Agnieszką, z możliwością wydłużenia do co najmniej roku.

Opcję 3 miesięczną znajdziesz tutaj >>>  | Opcję 6 miesięczną znajdziesz tutaj >>>   | Opcję comiesięczną znajdziesz tutaj >>>


ABC Przyciągnij Miłość Gold

Pakiet ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold w NOWEJ formule obejmuje program warsztatów na wideo przez 5 tygodni Silver – tak jakbyś był na warsztacie w Warszawie i uczestniczył w nim gdziekolwiek jesteś. Ponadto ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold to Nowe sesje audio z ćwiczeniami, plus coaching pytania & odpowiedzi sesje telefoniczne/skype na żywo z Agnieszką oraz wspaniałe, wartościowe bonusy.

“Uświadomiłam sobie, że aby móc pokochać inną osobę, znaleźć idealnego partnera muszę najpierw pokochać samą siebie, dać sobie szansę i uwierzyć w to, że jestem atrakcyjną kobietą a następnie dać miłość drugiej osobie. Zyskałam dostęp do metod, które mogą mnie poprowadzić do szczęścia i braku samotności.” Danuta D.


21 Dni Radosnej Transformacji CUDOWNE RELACJE

21 dni Radosnej Transformacji™ Cudowne Relacje – warsztat motywacyjny: Uwolnij Stres, Zyskaj Więcej Energii i Motywacji. Cudowne wizualizacje na wspaniały początek lub koniec dnia: Zaczynając od Dnia 1 tematy wizualizacji: Cudowne Poczucie Wartości, Cudowne Zasługiwanie, Cudowne Szczęście, Cudowna Miłość, Cudowne Wartości, Cudowna Unikalność, Cudowne Przyjmowanie. Tydzień 2: Cudowne Związki, Cudowna Komunikacja itd..

„Po odsłuchaniu tej wizualizacji czuję się cudownie.” Beata „Dziękuję za wspaniały program.”  Katarzyna

„Wspaniała wizualizacja! Dziękuję!” Magdalena

„Dziękuje Agnieszko:) Wspaniałe relaksujące odczucia, już czekam na kolejny dzień. Pozdrawiam:) „Dorota

“Dżoana znalazła pracę. „Tak znalazłam…Ten program mnie zmotywował do działania i udowadnia, że faktycznie można. Dziękuję :) Super jest ten program! Mogłabym słuchać i słuchać, aż dostaję silnego powera do działania.” DżoanaSEKRET Bratniej Duszy Przyciągnij Miłość 2.0

3 tygodniowy NOWY program audio dla uczestników m.in: m.in:
Jak być niezwykle atrakcyjną kobietą bez względu na wiek i okoliczności… praktyczne porady
-> 38 i więcej sposobów na bycie seksowną dla swojego partnera
-> Jak uwieść wolnego mężczyznę wykorzystując to z czego korzystasz na co dzień ( to nie to co myślisz)
-> Jak zrozumieć Jego najskrytsze potrzeby i strach -> Jak prowadzić rozmowę tak jakbyś się z nim „kochała”
-> 7 masowych błędów, których należy unikać, by Jego nie zrazić (o tym jeszcze nie mówiłam)
-> Jak wybrać właściwego partnera, sposób na wielu dostępnych


17 sesji coachingu relacji online do Książki Przyciągnij Miłość

17 sesji coachingu relacji online Przyciągnij Miłość. Dostępne przez internet online w formie wideo sesji z 17 bonusami – ćwiczeniami prowadzonymi przez autorkę książki Agnieszkę Przybysz eksperta relacji. MOŻESZ sesje odsłuchiwać wielokrotnie.

„Tylko czytając Twoje książki, nie potrafiłabym sama tego zrobić. Dopiero po robieniu ćwiczeń pod Twoim kierunkiem, słuchając Twojego głosu i wielu praktycznych wyjaśnieniach, uświadomiłam sobie, jakie błędy w przeszłości popełniłam, z jakimi przekonaniami i wzorcami z domu rodzinnego weszłam w moje dorosłe życie i wiele innych aspektów składających się na dotychczasowy przebieg mojego życia. Dzięki tym sesjom poprawiłam przede wszystkim relacje z samą sobą i jestem na etapie energetycznego uwalniania przeszłości z mojego życia. Dodatkowo dzięki sesjom wideo, podjęłam decyzje o wzięciu udziału w Twoich warsztatach Przyciągani miłość w Warszawie w lutym tego roku. To było niesamowite doświadczenie otrzymać dostęp do dodatkowych narzędzi takich jak prysznic mentalny, listy uwalniające, wizualizacja ” Sięgnij gwiazd”, które to od tamtej pory codziennie stosuje. Pierwsze efekty już widzę. Udało mi się energetycznie uwalniać przeszłość i moje relacje z partnerem. Mam nowy pomysł na przyszłe życie zawodowe dla siebie, lepsze relacje z ludźmi na każdym poziomie, począwszy od służby zdrowia do relacji w miejscu pracy. Bardzo odpowiada mi taka forma przekazu, gdyż oszczędza czas na kolejne wyjazdy do Warszawy, a to już jest bardziej skomplikowane i droższe przedsięwzięcie. Reasumując, jestem bardzo zadowolona z możliwości jakie daje przekaz internetowy gdyż jak się przekonałam, daje nam studentom wysoką jakość przekazu przy jednoczesnej dużej oszczędności czasu i kosztów.” Z miłością i wdzięcznością, Hanna R.


5 Kroków Przyciągnij Miłość – Nowa edycja online z Agnieszką

Nowość z ćwiczeniami Online Przyciągnij Miłość – 5 sesji w 30 dni + niespodzianki. Forum wsparcia z Agnieszką

5 kroków Przyciągnij Miłość. Bestseller Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach. Warsztat – zupełna Nowość online – 2016r. TERAZ w wersji audio-wideo sesji online z 6 miesięcznym forum wsparcia z Agnieszką.

Data: 2016-10-30 22:55
“Dziś kolejny dowód skuteczności programu oraz potwierdzenie sensu wykonywania ćwiczeń z 21 dniowej zabawy. Zadzwonił do mnie mój eks i jakież było moje zdziwienie, kiedy uświadomiłam sobie, że rozmawiam z nim jak z obcą osobą.
Nie odczuwałam żadnych emocji, jak to miało miejsce do tej pory. Cudowne jest takie poczucie uwolnienia! Dziękuję! To prawdziwe zrządzenie losu, że wzięłam udział w Twoim, Agnieszko, programie. Wierzę, że przede mną coś pięknego wyłania się z mgły.” Ewa S.

Data: 27 Paź 2016 o 12:04
“Oczyszczam się i oczyszczam, a dziś odezwał się znowu Marek (ex) pisząc, że jestem boska i tęskni…czyli to działa : ) tylko, wprawia mnie to w dylemat, pozdrawiam ciepło” Anna S.

Data: 1 Lis 2016 o 09:55
“Witam Agnieszko Ciebie i wszystkie uczestniczki programu. Staram się wracać do ćwiczeń z ABC PM, wykonuje również ćwiczenie Heart Flow™, które ma niesamowitą moc. Stosuje prysznic mentalny i medytacje kolorami. Nie ma u mnie tak spektakularnych zmian, jak u niektórych koleżanek, ale cieszę się z moich małych sukcesów. Czuję się bardziej spokojna, zrelaksowana, szczególnie w pracy, która była dla mnie źródłem potężnego stresu-teraz jest dużo lepiej. Nawet napady migreny mnie ‘opuściły’.
Stosunki w pracy też wyglądają lepiej. ‘Odnaleźli’ mnie znajomi z dawnych lat i chcą się spotkać, kontaktują się ze mną. Otrzymuje dużo pochwał i komplementów. Wcale się przed tym nie bronię (tak jak kiedyś, gdzie poczucie niezasługiwania na cokolwiek dominowało mnie), tylko za nie dziękuje i jest mi miło, że inni mnie doceniają. Mam nadzieję, że to początek drogi przede mną. Jestem świadoma, że moja moc tkwi we mnie samej i poprzez regularną pracę nad sobą tj korzystanie z tych wszystkich fantastycznych ćwiczeń, narzędzi mogę wspiąć się o szczebel wyżej na drabinie samorozwoju. Pięknie dziękuje Agnieszce za prowadzenie i możliwość uczestnictwa w online PM i Wam drogie Panie za Wasze ciepło, pozytywną energię i dzielenie się odczuciami. Wiele dobra, miłości i sukcesów dla Wszystkich. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze raz.” Ewa H. UK.


Bilansowanie Relacji

30.10.2016 o 18:02 Cudowne uczucie….:) w tym roku odeszli ode mnie w krótkim czasie oboje rodzice….po śmierci Taty miałam nasilające bóle karku i pleców, po odejściu Mamy ból w niektóre dni był bardzo dotkliwy. Po bilansowaniu ból ODSZEDŁ !w trakcie ćwiczenia dotarło do mnie ,że ten ból jest związany z Ich odejściem! Zastanawiam się Agnieszko jak mogę Ci podziękować ?! Tyle dobrego dla Nas robisz, przekazujesz to , co najważniejsze i najistotniejsze w życiu. Niech Anioły mają Cię w opiece ZAWSZE. DZIĘKUJĘ Ewa B.

8 Paź 2016 o 11:06 Dziękuję za możliwość przejścia przez bilansowanie. W trakcie tej sesji czułam jak zrobiło mi się lżej na duszy i ciele. Czuję się wolniejsza i szczęśliwsza. Ala

30 Paź 2016 o 13:13 Agnieszko, w trakcie ćwiczenia poczułam jak ustępuje uporczywy ból w plecach, poczułam, że moje mięśnie są zrelaksowane. A później w dalszej części czułam lekkość i wolność. Po zakończeniu tego ćwiczenia, wzruszyłam się, bo zdałam sobie sprawę z tego jak bardzo nam wszystkim pomagasz i ile nam dajesz. Bez Twojego udziału nie byłoby możliwe osiągniecie tych wszystkich doznań i zmian w naszym życiu. Pięknie dziękuje z całego serca i pozdrawiam. Ewa, UK

Data: 30.10.2016 o 18:02
Cudowne uczucie….:)
w tym roku odeszli ode mnie w krótkim czasie oboje rodzice….po śmierci Taty miałam nasilające bóle karku i pleców, po odejściu Mamy ból w niektóre dni był bardzo dotkliwy.
Po bilansowaniu ból ODSZEDŁ! w trakcie ćwiczenia dotarło do mnie,że ten ból jest związany z Ich odejściem!
Zastanawiam się Agnieszko jak mogę Ci podziękować?!
Tyle dobrego dla Nas robisz, przekazujesz to, co najważniejsze i najistotniejsze w życiu.
Niech Anioły mają Cię w opiece ZAWSZE.
DZIĘKUJĘ Ewa B.

Data: 8 Paź 2016 o 11:06
Dziękuję za możliwość przejścia przez bilansowanie. W trakcie tej sesji czułam jak zrobiło mi się lżej na duszy i ciele. Czuję się wolniejsza i szczęśliwsza. Ala Ch./p>

Data: 30 Paź 2016 o 13:13
Agnieszko, w trakcie ćwiczenia poczułam jak ustępuje uporczywy ból w plecach, poczułam, że moje mięśnie są zrelaksowane. A później w dalszej części czułam lekkość i wolność. Po zakończeniu tego ćwiczenia, wzruszyłam się, bo zdałam sobie sprawę z tego jak bardzo nam wszystkim pomagasz i ile nam dajesz. Bez Twojego udziału nie byłoby możliwe osiągniecie tych wszystkich doznań i zmian w naszym życiu. Pięknie dziękuje z całego serca i pozdrawiam. Ewa, UK


Przyciągnij Miłość warsztaty LIVE – Sekret Relacji :: Warszawa – raz w Roku!

Przyciągnij Miłość System warsztaty LIVE – Sekret Relacji na podstawie książki bestsellera Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach.Warszatat na żywo w Warszawie -1 dzień w weekend luty/marzec 2017r.

Jedyny termin na żywo. Przyciągnij miłość System: Krok A > B> C> D > E

Nowy program.

“Każda z uczestniczek może uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Wierzę, że usłyszane techniki wcielę w życie i zastosuję dla podniesienia swojej energii.” Joanna T.

“Bardzo cenne warsztaty, a właściwie bezcenne. Zyskałam ważne dla mnie narzędzia. Wykonane ćwiczenia poruszyły mnie głęboko.” Marika M.

“Podczas warsztatu ujrzałam ludzi, którzy myślą i czują w niespotykany wcześniej dla mnie sposób.” Karolina N.

“Bardzo cenne były przede wszystkim wszystkie ćwiczenia. Ważne były też dla mnie pytania pogłębiające, które się pojawiały.” Aleksandra L.

“Wykonane ćwiczenia dały mi poczucie ulgi, radości. Warsztat uświadomił mi, że jestem osoba unikalną, wyjątkową i urodziłam się doskonała, kompletna i mogę na nowo taka się stać…” Anna Dz


Se.. & Duchowość Przyciągnij miłość – duchowe nauki NOWOŚĆ

Pierwszy i jedyny warsztat online Se.. i Duchowość – coaching relacji intymnej – program online, forum wsparcia pytania & odpowiedzi z Agnieszką Przybysz, pionierką coachingu, dostęp do audio w intymnej atmosferze.

Zarówno dla singli, którzy chcą przestać powtarzać błędy w relacjach intymnych, jak i osób w związku, które chcą doskonalić sztukę intymności w połączeniu z aspektem duchowym. Tu nie ma technik, a duchowe nauki.

Zawód & Kariera z Pasją | Własny Biznes z Pasją | Kobieca Moc