Chcesz UZDROWIĆ Relacje, więzy Rodowe, Uwolnić przeszłość, Ex partnera… traumy w relacjach…blokady…

Poczuć oczyszczające i uwalniające uzdrowienie
na poziomie Emocji, Ciała & Duszy

skuteczna metoda czeka tu na Ciebie:

SUPER OKAZJA z cennymi bonusami tylko teraz

.

Szukasz bezpiecznej i skutecznej metody uwalniania przeszłości, uzdrawiania relacji i rodu, uwalniania blokad pokoleniowych.

Przedstawiam 5 Stopni PUZZLE RELACJI

.

❌ Nie musisz odgrywać scenek
❌ Nie musisz wchodzić w niczyje role – to nie jest bezpieczne
❌ Nie musisz się obawiać, że coś źle zrobisz lub przejmować czyjeś emocje
❌ Nie musisz wychodzić z domu i spędzać wiele godzin i miesięcy w procesie uwalniania
.
Wystarczy Ci ta jedna skuteczna i polska metoda.

SKUTECZNA metoda Przyciągnij Miłość

Głębokie narzędzia uwalniające stosowane od 2005 r. przez tysiące uczestników.
Możesz to zrobić od razu tu na tej stronie, sięgnij po Puzzle RELACJI…

.

Jeśli chcesz zrozumieć i znaleźć drogę wyjścia z toksycznych relacji lub związków.

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i podnoszenie świadomości miłości.

Jeśli masz złamane serce i chcesz otworzyć je ponownie na miłość.

Jeśli cierpisz na samotność, bez końca szukasz miłości.

Jeśli ciągle czekasz na deklaracje /np. zaręczyny/ ze strony partnera

Jeśli przyciągasz do siebie niewłaściwych partnerów.

Jeśli w Twoim związku coś się wypaliło– wygasł ogień i brakuje w nim pasji, a może doszło do zdrady?

Jeśli walczysz o alimenty i jesteś w trakcie rozwodu lub rozstania.

Jeśli szukasz dojrzałej miłości i Bratniej Duszy.

Jeśli myślisz o założeniu szczęśliwej rodziny, bo zegar nieubłaganie dodaje Ci lat?

Jeśli chcesz uleczyć relacje w rodzinie i poprawić relacje w pracy… poznaj sprawdzony …


Co obejmuje warsztat online Puzzle Relacji:

Proces z Miłość Toksyczna z mocną aktywacją, identyfikacją toksycznych zachowań, relacji i toksycznej miłości

Chcesz otrzymać dostęp… zrobisz te sesje w swoim tempie:

Moduł 1: Uwolnisz się od przeszłości Ex, traumy, odrzucenia, zdrady, dzięki czemu zaczniesz żyć pełnią życia.

Moduł 2: Uwolnisz się od wewnętrznych ograniczeń i wzorców, co pozwoli Ci wreszcie zacząć realizować Twoje marzenia i pasje.

Moduł 3: Uwolnisz się od rodzinnych obciążeń (karmicznych i rodowych), co bezpośrednio wpłynie na Twoje dobre samopoczucie, pracę czy biznes, poczujesz się bezpieczna sama ze sobą!
+ Autentyczne Ćwiczenia z obecną energią…

Moduł 4: Uwolnisz się od oczekiwań (fałszywych i nierealnych), to spowoduje, że zaczniesz słuchać siebie lepiej i honorować Twoje Potrzeby

Moduł 5: Uwolnisz w sobie MIŁOŚĆ i zaczniesz żyć nią, to powoli Ci przestać się bać się miłości, kochać, cieszyć się i przyjmować miłość w Obfitości.

Otrzymasz komplet narzędzi w drogę wyjścia z toksycznych relacji lub związków, dzięki czemu poczujesz się silniejsza, by podjąć trafne decyzje i wzmocnisz siebie.

Poczujesz poprawę w relacjach w rodzinie w pracy…, to niesamowite, bo dzięki temu uleczysz relacje z przeszłości, by poczuć się lekko.

Puzzle relacji, to de fakto etap pierwszy przed zastosowaniem kolejnych kroków z ABC Przyciągnij Miłość system…. w ramach sprawdzonej od 2005 r. metody Przyciągnij Miłość.

Po co Ci 5 Stopni Puzzle Relacji:

Jeśli nie radzisz sobie z toksycznymi relacjami w życiu, rodzinie lub pracy.

Jeśli trudno Ci zapomnieć, wybaczyć i odpuścić przeszłość.

Jeśli masz duże oczekiwania, a nie potrafisz ich zmaterializować.

Jeśli czujesz jakieś blokady z przeszłości albo powielasz schematy i wzorce rodzinne.

Jeśli czujesz, że coś Cię ściąga w dół lub zabiera Ci energię potrzebną do działania.

Jeśli chcesz z lekkim SERCEM, na wysokich wibracjach ENERGII wejść w nowy etap świadomości i zmian na ziemi.

.

„Borykałam się ze zmianą pracy, a także od dawna moje związki opierały się na przelotnych znajomościach, nic poważnego. Byłam tym zmęczona.
Choć podobam się mężczyznom, to nie spotkałam kogoś, komu mogłaby zaufać albo byłby wolny do związku”. Ewelina
Wiosną 2022 r. wskoczyłam do Przyciągnij Miłość i zastosowałam najpierw Puzzle Relacji, co się wydarzyło w ciągu miesiąca: 3 propozycje pracy, każda za większe pieniądze, przyjęłam kontrakt za 2 x wyższą pensję niż do tej pory – wynagrodzenie w Euro, ponadto pojawił się wreszcie interesujący mężczyzna, z którym chciałam rozwijać dalej relacji, zmieniłam miejsce zamieszkania, to zaledwie w niecałe 3 miesiące”.
Ta szybka transformacja to wynik zastosowania nr 1 Puzzle Relacji i uwolnienia przeszłości Metody Przyciągnij Miłość.

.

Na czym polega unikalność Agnieszki Przybysz:
„Uwalnianie, uzdrawianie Twoje medytacje oczyszczające i uwalniające dają natychmiastowy efekt, spada kamień z serca, ciężary z barków, od razu po kilku minutach czuć efekt w ciele i potem w umyśle, widać efekty następnego dnia, od środka człowiek to czuje”.Dorota S. Warszawa
Jak trafiłaś do Agnieszki?
„To przypadek tego dnia jak prowadziła webinar siostra mi powiedziała, wskoczyłam na webinar i od razu kupiłam AKM (z ABC PM jako bonus)”.

.

Opinie na webinarze:
„Ta medytacja jest piękna.. Chciałabym moc jej słuchać częściej… Codziennie … Czy Ty Agnieszko nagrywasz je oddzielnie aby udostępnić? Chętnie bym ją kupiła w formie mp3 lub podobnej by odsłuchiwać kiedy będę czuła taka potrzebę”. Monika
.
„Ja już wypłakałam zachowania i słowa męża, i już podchodzę ze spokojem, nie biorę odpowiedzialności za jego zachowania i słowa”. Dorota K.
.
„Jestem w karmicznym związku 7 lat i jestem bardzo nieszczęśliwa, dlaczego?” Beata
.
„Mąż mnie nie szanuje. Często się kłócimy. Jesteśmy ze sobą od 12 lat. Mamy córkę. Chciałabym, żeby mąż mnie szanował. Wspierał mnie. Był moim najlepszym przyjacielem. Chciałabym, żebyśmy mieli jeszcze jedno dziecko. Ale mąż teraz nie chce. Nie jestem dla niego atrakcyjna. Bardzo przytyłam. Staram się schudnąć. Parę lat temu zwolnili mnie z pracy. Wpadłam w depresję. Biorę leki antydepresyjne. Niedługo będę je odstawiać. Nie umiem zapomnieć o przeszłości. Ciągle do niej wracam. W pracy mam konflikty z koleżankami. Nie umiem się z nimi zaprzyjaźnić. Nie lubią mnie. Nie umiem się z nimi dogadać. Donoszą na mnie do kierownictwa. Jak zamknąć przeszłość? Polepszyć swoje małżeństwo? Być szczęśliwym? Osiągnąć równowagę w życiu osobistym i w pracy? Edyta

.

PUZZLE RELACJI

.

Warsztat PUZZLE RELACJI online weekend z ćwiczeniami – medytacjami – zamknięte sesje wideo /każde 60 – 90 min/. Coaching i mentoring z Agnieszką online – dostęp do nowych sesji dnia 1,2 byś mógł zrobić warsztat od razu.
PlayBook – pdf z ćwiczeniami
Forum wsparcia [pod sesjami] z Agnieszką przez 6 miesięcy/ – dostęp 12 miesięcy

Tak poproszę, zamiast 2997zł, tylko 697 zł

PUZZLE RELACJI z ABC Przyciągnij Miłość DWA warsztaty w JEDNYM!

.

Fenomenalny Warsztat PUZZLE RELACJI online weekend z ćwiczeniami – medytacjami – wideo /każde 60 – 90 min/ – dostęp do nowych sesji dnia 1,2,3 byś mógł zrobić warsztat od razu.

PlayBook – pdf z ćwiczeniami

+ plus

Warsztat ABC Przyciągnij Miłość na wideo 5 tygodni – 19 wideo z ćwiczeniami /każde 15 min – 30 min/ m.in słynne Listy Uwalniające PM + Prysznic Mentalny.
Forum Wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy/ dostęp 12 miesięcy

Tak poproszę, zamiast 3970 zł, tylko 990 zł

DWA warsztaty w JEDNYM!

lub 2 raty co 30 dni Tak poproszę, zamiast 3970 zł, tylko 2 raty po 550 zł

.

To sprawdzony, najbardziej przystępny program jaki poprowadzę w temacie budowania relacji międzyludzkich i związków partnerskich, a zatem nauczenie się materializacji tego co pragniesz w miłości w 3 prostych krokach wg. ABC PM System, uwzględniając najnowsze odkrycia uzdrawiania „Miłość Toksyczna”.

Bez względu na to czy masz złamane serce i leczysz rany po ostatnim związku, czy jesteś w związku i chcesz go wznieść na wyższy pułap satysfakcji, czy też nie jesteś gotów na nowy związek, a chcesz zadbać o siebie i pokochanie oraz uleczenie, wzmocnienie siebie jeszcze bardziej, by zmienić wzorce – utarte schematy, ograniczyć kolejne rozczarowania w relacjach i miłości… to ten warsztat online jest idealny właśnie dla Ciebie. Gdziekolwiek mieszkasz na świecie z dostępem przez komputer i mobilnym online.

Zapraszam powiedz sobie i Wspaniałym relacjom: TAK i dołącz do PUZZLE RELACJI, Przyciągnij Miłość, tylko do czasu trwania wyjątkowo specjalnej Okazji Świątecznej, potem zamykamy drzwi i nie otworzymy ich szybko. A jego nagranie będzie dostępne tylko dla uczestników.

BONUS niespodzianka za zdecydowane działanie.

Sekret Randkowania [wartość 297zł]

21 Dniowa Zabawa Miłość z wykorzystaniem szybkich ćwiczeń z ABC PM [wartość: 297zł]

Przyciągnij Miłość Całym Sercem – Masterclass webinar – dostęp bezterminowy [wartość: 97zł]

Przykłady co Zyskali uczestnicy w efekcie zastosowania
naszych autorskich narzędzi:

.

Czy TY też chcesz zmienić swoje życie? TAK, poproszę:


Zamawiam PUZZLE RELACJE Uzdrawianie Rodu>>> | Zamawiam PUZZLE RELACJI z ABC Przyciągnij Miłość >>> DWA warsztaty, wartości JEDNEGO!

„Dzięki Agnieszce, która pomogła mi i pokazała jak to wszystko działa mogłam stworzyć dokładnie takie życie jakie chciałam.
Mam cudownego partnera, z którym świetnie się rozumiemy, który mnie bardzo kocha i ze wzajemnością. Mam fantastyczną pracę i zarabiam właśnie tyle o ile prosiłam w zamówieniu, a nawet więcej. Może dziwnie to zabrzmi ale z wysiłkiem szukam moich marzeń, jest mi dobrze tak jak jest. Owszem mam wyzwania ale one są kropla w morzu, bo jestem szczęśliwa w moim życiu.
Mogę się pochwalić że np. z koleżanką podniosłyśmy ceny naszych usług i w maju tzn. i ciągu 9 dni zarobiłam tyle ile zarabiałam za cały miesiąc w zeszłym roku.
Dziękuje z całego serca Agnieszce za wskazówki i pomoc i za los, że postawił ją na mojej drodze. Ja to nazywam współpracą i zapewne to nie koniec. Dziękuje do usłyszenia. Agnieszka z Krakowa {uczestniczka PM i KM}

.

Mając w pamięci przeprowadzone jeden jedyny raz ćwiczenie, i regularnie wykonując ćwiczenie poczułam we wtorek lekkość umysłu, chęć podejmowania odważnych decyzji, bez lęku i zadawania sobie zbędnych pytań, czy dam sobie radę :) Po prostu czułam, że wiem, co powinnam zrobić.

W związku z tym we środę przeprowadziłam z eks mężem rozmowę, która nie skończyła się awanturą. Po raz pierwszy od lat rozmawialiśmy szczerze i przede wszystkim był to w końcu dialog, nie odbijanie piłeczki, to była rzeczowa, konstruktywna rozmowa, bez obwiniania i bez oceniania siebie. Jak się potoczy nasza relacja jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, jakie będą nasze dalsze decyzje.

„Ułożyłam sobie lepsze relacje z Ex mężem. Zamieszkałam z moim nowym partnerem, którego poznałam w trakcie programu KM VIP. Jestem bardzo szczęśliwa„. – Małgorzata {w ogóle pierwszy raz u Agnieszki uczestniczka PM + KM }
Relacja Małgorzaty (Pierwszy raz u Agnieszki)

Dnia: 27.06.2019 o 22:06

Dzień dobry,
Muszę się podzielić, że tak w ubiegłym, jak i w tym miesiącu miał miejsce u mnie ogromny przypływ obfitości. Wpłynęły pieniądze za czynności zawodowe, których się zupełnie nie spodziewałam. Ponadto szkolenie zawodowe, na które zamierzałam wydać kilka tysięcy trafiło mi się zupełnie przypadkiem całkiem za darmo i w to dodatku poprowadzone było przez naprawdę świetnych specjalistów w tej dziedzinie.

No i właśnie dostałam propozycję awansu- to była moja intencja na MIP System chyba ze 3 lata temu, ale powiem szczerze, że ja wtedy postawiłam tą intencję, bo taka mi się pojawiła myśl, choć wydawało mi się to zupełnie nierealne ..:)

I w sumie to nadal nie dowierzam, że to się dzieje naprawdę?:) Odrobinkę się obawiam, ale cieszę się niezmiernie..:)

Moją BD poznałam jakiś czas temu i od początku znajomość rozwijała nam się wolno, później pojawiły się nam rozmaite zakręty i wyzwania, przez które udało nam się przebrnąć całkiem dobrze.

Dziękuję za sesję 3-rzeczywiście jest fenomenalna {mowa o Moc Kobiecości AKM}

Te wcześniejsze sesje też są wspaniałe, ale chyba ta jest mi teraz najbardziej potrzebna.

Podczas wykonywania medytacji czułam niesamowite ciepło w ciele, głównie w sercu, czakrze sakralnej, nogach i rękach? Podjęłam już drobne kroki i oprócz tych dotyczących ciała postanawiam prosić o pomoc-na razie całkiem dobrze mi idzie..:).

Niebawem wyjeżdżam na urlop i w następnej sesji-w lipcu najprawdopodobniej nie będę mogła uczestniczyć, ale odsłucham ją niezwłocznie po powrocie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie Agnieszko i Uczestniczki. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, bo ten mój ogromny przypływ to Twoja zasługa! :) – Magdalena z Krakowa {Akademia Kobieca Moc w trakcie}


.

.

CHCESZ WIĘCEJ – ZŁÓŻ APLIKACJĘ na 💌

Numer konta bezpośredni COACHING INSTITUTE
PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001 SWIFT: NESBPLPW

prowadzenie Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji
autorka bestsellerów Przyciągnij miłość
coaching relacji z największym doświadczeniem w Polsce

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.