wiosenne-odrodzenie-Agnieszka_przybysz-Coaching2-2

Otworzą się dla Ciebie drzwi do Obfitości, by Przyciągać do siebie Miłość, zdrowie i Pieniądze

Skąd to wiem, bo ilekroć robisz miejsce na nowe, czyli opróżniamy stare wzorce, programy i blokady, tak się dzieje od razu.
Zdradzę Ci coś jeszcze gdy wykonujemy najpierw pracę na planie Energii i uwalniamy blokady po to, by otworzyć się na Twoje pragnienia, cudowne rzeczy się dzieją…💗🌟

Właśnie tak jak to miało miejsce w błyskawicznym procesie jaki uczyniłam dla uczestników Randki z Pieniądzem, by doświadczyć cudownej Obfitości natychmiastowych materializacji:

👉 Lekkość, łatwość pracy
🧲 Nowe kontrakty, umowy
🧲 Nowe propozycje
👉 Jasność decyzji
💰 Odzyskane zaległe płatności
🧲 Dzieją się cudowne rzeczy…

Jeśli Twoją sytuację opisuje jeden z poniższych scenariuszy
Czujesz się „uwięziony” w obecnej rzeczywistości, jakbyś stał w miejscu albo w zastoju.
Stoisz na rozstaju dróg i masz decyzję do podjęcia {zawodowe lub biznesowe, osobiste}, nie masz pewności, w którym kierunku podążać i jakiego wyboru dokonać, i co będzie najkorzystniejsze dla Ciebie?
Potrzebujesz więcej ENERGII, turbodoładowania, by ruszyć z miejsca, czy to zacząć nowy projekt czy rozwinąć biznes… przyciągnąć nowe kontrakty, umowy, klientów z większą łatwością.
Lękasz się o pieniędzy i inwestycje, które poczyniłeś…

To ta propozycja Cię ucieszy i otworzy na szybkie rezultaty, wybierzemy razem najbliższy możliwy termin indywidualnej konsultacji online – mentoringu.

To będzie niesamowita sesja VIP 1 na 1 online ze mną, w której wszystko jest możliwe💗.


Dzień przed zrobimy krótkie przygotowanie: poproszę Cię o odpowiedź na kilka ważnych pytań.

Jako cudowny BONUS w pakiecie otrzymasz fenomenalne narzędzia Przyciągania Obfitości, na aktualnych Wibracjach nowej ziemi z warsztatu Randki z Pieniądzem (wartość 988zl = bezcenna), do szybkiego zastosowania. Pokochasz te energetyczne ćwiczenia.

Dlaczego to robię właśnie teraz?
Choć sam czas mentoringu ze mną wart jest tysiące złotych (patrz efekty osób, którym pomogłam), a jedno odblokowanie lub porada dziesiątki tysięcy złotych, są często bezcenne.

Ile dla Ciebie warte jest otwarcie na Przypływ miłości, zdrowia i obfitości?

Chcę dać Ci możliwość szybkich efektów, w tym czasie wielkich zmian.

Może przyjąć tylko 11 osób, zapraszam wybierz Twój pakiet poniżej zapisy otwarte do niedzieli.
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Drugiej takiej szansy szybko nie będzie, a od kilku lat nie było takiej możliwości 1 na 1, realizowałam grupowe projekty.

Masz pytanie napisz na 💌 lub sms, whatsapp +48 888758881

Przez wiele minionych lat prywatni klienci Agnieszki Przybysz byli i są zachwyceni fenomenalnym sposobem w jaki otwiera ich na nowe Możliwości i pomaga Transformować życie osobiste, zawodowe i biznesowe. Jeśli dosięgłeś stagnacji lub przechodzisz przez wielkie zmiany w życiu, to 80 minut z Agnieszką pozwoli Ci dostrzec i odkryć co jeszcze jest MOŻLIWE dla Ciebie i poczynić kolejne kroki naprzód.

Nie musisz się sam zastanawiać nad odpowiedziami na największe pytania, jakie masz w życiu osobistym, w relacjach, zawodzie lub biznesie. Dla kobiet i mężczyzn, którzy są gotowi na ROZKWIT, Agnieszka otworzyła do (11-tu) sesji Jeden na Jeden przez skype lub przez telefon, whatsapp [gdziekolwiek mieszkasz], aby popracować nad dowolnym tematem jaki potrzebujesz, czy to otwarciem się nawą miłość, otwarciem kanałów obfitości, aktywacją kobiecej mocy/ mocy mężczyzny, uwolnieniem przeszłości w relacjach rodzinnych, rozwinięciem świadomości bogactwa, poradzeniem sobie w sytuacji złamanego serca, wyzwaniach zdrowotnych, rozwojem biznesu lub zawodowym.

To jest Twój czas, dla Ciebie, w którym skupimy się w 100% na Tobie. Jeśli jesteś gotów uczynić znaczący krok NAPRZÓD w dowolnej dziedzinie życia podaruj sobie ten czas Jeden na Jeden z Agnieszką, by sięgnąć po szybsze efekty. Na długo co zapamiętasz.

jak to dziala

Ilość miejsc ograniczona do 11 i proponowana na zasadach pierwszeństwa zgłoszeń. Jeśli czujesz, że to jest dla Ciebie, potrzebujesz szybkiego & skutecznego wsparcia, zarezerwuj dzisiaj miejsce.

Twoja sesja audio odbędzie się przez skype lub telefon, whatsapp, telegram {do wyboru}. Ustalimy dogodny termin: w maju, czerwcu…

Agnieszka przeanalizuje Twoją sytuację. Przy rejestracji przed sesją otrzymasz Pakiet Powitalny z ważnymi pytaniami o Twoje plany, pragnienia, aspiracje i wyzwania oraz oczekiwania jakich szukasz. W ten sposób nie musisz opowiadać na sesji kim jesteś, a zyskasz to co najważniejsze w tym wspólnym czasie online spędzonym razem z Agnieszką.

Dodatkowy PREZENT – 🎁 Cudowna Randka z Pieniądzem (wartość bezcenna) – lub ćwiczenie audio adekwatne do Twojej sytuacji.

Twoja sesja będzie poufna i na preferencyjnych zasadach, co oznacza, że zamiast 1697zł zainwestujesz 997zł w 80 min sesje w tym pakiecie lub 797zł w 50 min, zamiast 1100zł, w pakiecie Wiosenny Przypływ Obfitości.

Zarezerwuj Twoją sesję Teraz

Miejsca Rozejdą się Szybko!

twoja inwestycja

lub

Poniżej znajdziesz przykłady, w jakich sytuacjach pomagamy:
Zarezerwujesz sesję klikając na różowy przycisk powyżej 👆
Potrzebujesz 2 raty, zarezerwuj miejsce tutaj >>>, 2-ga przed sesją 1 na 1

Przelew bezpośredni:
Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001
Przelewy zagraniczne: SWIFT NESBPLPW
Tytułem: sesja indywidualna + imię i nazwisko

I rata 497 zł zarezerwuj miejsce tutaj >>> potem ustalisz datę i dalsze szczegóły, II RATA, czyli różnica przed sesją 🌞

Po dokonaniu rezerwacji
zaproponujemy Ci 2-3 terminy do wyboru i skontaktujemy się z Tobą na sesję na skype / whatsapp lub przez telefon.
Z pewnością będziesz zadowolony.

milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2

 

Cudowne warsztaty Live online z Agnieszką Przybysz:
Randka z Pieniądzem tutaj >>

 

 


 

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet