Czy w ogóle można przyciągnąć wakacyjną miłość.
Przykład Marzeny: 3 kroki jak Przyciągnąć Miłość.
Sylwia pyta: Dlaczego wielokrotnie przyciągamy bolesne związki?


Jak prawidłowo rozpoznać różnicę między pragnieniem a potrzebą uczucia?
pyta Sylwia Czy to zabawa czy uczucie? Związek Bratnich Dusz – jak go rozpoznać?
Jak uwolnić przeszłość — pyta Maria Czy można to zrobić samemu?
Od czego zacząć przyciąganie miłości, jaki będzie pierwszy krok?

.
Sekrety, których NIE powiedziałam w Radio znajdziesz w moim zaproszeniu poniżej:

Zapisz się bezpłatnie na najbliższe nadchodzące warsztaty on-line na żywo:

.

Poznaj Sprawdzony System ABC Przyciągnij Miłość Teraz TUTAJ >>>

Gdy po raz pierwszy usłyszałam Anię była w relacji z mężczyzną, który nie potrafił się zdeklarować do związku. Nie wiedziała o co w tym wszystkich chodzi, dlaczego nie może podjąć decyzji, kochała go i wszystko wskazywało na to, że On ją też kochał.

Jednak On ciągle narzekał, że ma za mało pieniędzy, choć dość dobrze zarabiał. Gdy chodzili do kina On kupował swój bilet a Ona swój. Można powiedzieć, że nie był hojny. Przeszkadzało jej to jego narzekanie, choć był świetnie wykształcony – rozmowy nt pozytywnego myślenia nie pomagały.

Miała do niego uczucia, to trzymało ją w związku bez przyszłości plus intymność całkiem przyjemna. Na wakacje jeździli oddzielnie, Ania marzyła o stabilizacji o wspólnych wyjazdach.

Rodzina w Polsce ciągle ją wypytywała o jej życie uczuciowe ale niezręcznie je było o tym mówić. On formalnie nie był wolny i bał się by cokolwiek z tym zrobić jak twierdził z uwagi na dziecko. Mieszkając z dala wysyłał rodzinie pieniądze, ale nie miał odwagi podjąć decyzji z kim chce być. Ania marzyła o założeniu rodziny.

Postanowiłyśmy, że przeprowadzi z nim rozmowę, da czas i powstrzyma się od intymności, to była trudna decyzja ale jakże ważna (skracając historię).

Gdy zastosowała cały system Przyciągnij Miłość, narzędzia i podjęła decyzję czego chce, jakiego partnera chce zaprosić do swojego życia, udało mi się ją przekonać, by zaufała sobie, puściła tego mężczyznę, poczyściła relację i zrobiła miejsce na prawdziwą miłość? bo na nią zasługuje, a nie tylko na cieszenie się chwilami w kinie lub zbliżeniami intymnymi?. To okazywało się dla niej za mało?

W ciągu kilku miesięcy, w tym po zastosowaniu kolejnych sekretów przyciągania miłości: sekret randkowania PM, Ania poznała dwóch panów. Choć to graniczyło niemal z cudem, bo mieszkała za granicą a chciała poznać Polaka. Jeden z nich okazał się jej ukochanym.. zaiskrzyło między nimi.

On pokonywał kilkaset kilometrów, by się z nią spotykać, potem przeprowadziła się i znalazła pracę bliżej niego (pracowałyśmy nad zmianą pracy) i tak się zaczęła piękna romantyczna historia.

Dziś, jak mi napisała jest po ślubie z ukochanym jakiego przyciągnęła dzięki pomocy systemu Przyciągnij Miłość i jest szczęśliwa.

Cieszę się jej szczęściem, to już kolejna kobieta, jedna z wielu o wspaniałym imieniu Ania, która dzięki skutecznym narzędziom i systemowi zyskała miłość swojego życia.

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę służyć pomocą oraz za takie wspaniałe wiadomości. Ilekroć je dostaję lub dowiaduję się od koleżanek kobiet, jakie moje studentki poczyniły wspaniałe transformacje, moje Serce raduje się :) Dziękuję.
Poniżej przeczytasz co napisała Ania.

Powiem to czego nie powiedziałam w radio i zrobimy inspirujące ćwiczenia:

Sprawdź szybko Teraz >>> na pewno będziesz zadowolony, skorzystaj z Przyciągnij Miłość System >>>

Chcesz spotkać Partnera lub Bratnią Duszę teraz

Chcesz doświadczyć „Księcia z Bajki”- cokolwiek to dla Ciebie znaczy: wyskoki, przystojny, silny, atrakcyjny, wolny, seksowny mężczyzna, jakiegokolwiek sobie wymarzyłaś, którego pokochasz z całego serca z wzajemnością i będziesz cieszyć się związkiem, którego od dawna poszukujesz. Spędzając razem wakacje, romantyczne obiady, spotkania z przyjaciółmi i wszystko to co wspaniałe pary doświadczają razem.

Wszystko zaczyna się od znalezienia Właściwego partnera lub Bratniej Duszy i chciałabym Ci w tym pomóc, by ten rok był najlepszym rokiem w Twoim życiu uczuciowym i miłości.

W dniu 01.02.2013 17:37, Anna M. napisał(a):
„Witaj Agnieszko,
Mam nadzieje, że u Ciebie wszystko do przodu i pomyślnie :)
Nie wiem czy mnie pamiętasz Agnieszko, bo coaching z Tobą przechodziłam ponad dwa lata temu.
U mnie w życiu pozytywnie. Trzy miesiące temu wyszłam za mąż, za ukochanego przyciągniętego dzięki Twojej pomocy. Dziękuję :)
Mamy już nasze wspólne gniazdko, samochód, pracę. Pozdrawiam serdecznie, Ania M :)

Sekrety, których NIE powiedziałam w Radio znajdziesz w moim zaproszeniu TUTAJ >>>:

.

Poleć przyjaciółce


 

na zdjęciu niektóre uczestniczki spotkania podzieliły się swoimi doświadczeniami ze spotkań z Bratnią Duszą

Jesteś u nas pierwszy raz.
Chcesz dostać więcej wideo gratis. Podaj poniżej gdzie je wysłać:

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek, Pionierka coachingu
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

Copyright od © 2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.