Agnieszka Przybysz prowadzi warsztaty od 2005 roku


jak-przyciagnac-milosc-TVP4-1Czujesz Brak Energii, motywacji i zmęczenie. Potrzebujesz większej MOCY.
Warsztaty online: odzyskaj Moc, zyskaj wzajemną Miłość, żyj Pełniej, działaj z Pasją w zawodzie lub biznesie – prowadzi ekspert relacji, Agnieszka Przybysz. Autentyczne efekty uczestników i Turbodoładowanie – oto czego możesz się spodziewać. Poniżej znajdziesz wybrane tematy warsztatów dostępne online, gdziekolwiek mieszkasz

Naszą misja jest podnoszenie świadomości Miłości i Obfitości poprzez warsztaty online i kursy online, trwające od 4 tygodni do 90 dni dla świadomych kobiet, poszukujących spełnienia, zainteresowanych rozwojem osobistym i duchowym.

Agnieszka z radością pomaga kobietom, a także świadomym mężczyznom aktywować ich pełen potencjał i sięgnąć po sukcesy osobiste, zawodowe i biznesowe, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania.

Dziś swoje ponad 28 letnie doświadczenie w rozwoju, pracy z Energią, korporacyjne {zarządzanie, marketing} i w biznesie z pasją, przekazuje Tobie w postaci online warsztatów i unikalnych kursów, które pomogły już wielu tysiącom osób w kraju i za granicą.

Agnieszka Przybysz jest pionierką coachingu, posiada największe profesjonalne doświadczenie w branży coachingu w Polsce. O czym świadczy bogate portfolio wypracowanych godzin z klientami, a co ważniejsze Autentyczne EFEKTY i Znakomite REZULTATY Uczestników. Jej wiedza i umiejętności wykracza poza mistrzowski coaching.

Znana jest z unikalności autorskich metod i kilkuset narzędzi plus skuteczności połączonej, z PASJĄ pomagania ludziom. Doskonała Intuicja pozwala Jej zajrzeć w najgłębsze zakamarki duszy, a wspaniała Kreatywność daje Siłę materializacji celów. Posiada umiejętność rozwiązywania zawiłych problemów i wyzwań, w różnych aspektach życia, na planie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Jest ciepłą kobietą, której od razu zaufasz.

A do tego profesjonalne bogate doświadczenie w dziedzinie budowania relacji i związków z Bratnią Duszą, wychodzenia z toksycznych, karmicznych relacji, otwieranie SERCA na Miłość, wzmocnienia Kobiecej Mocy, mentoringu kariery i biznesu z Pasją oraz duchowego rozwoju.

Z pewnością skróci Ci czas dochodzenia do Twoich własnych rozwiązań, będziesz zachwycony i zaskoczony tempem TRANSFORMACJI jakie doświadczają pod okiem Agnieszki uczestniczki warsztatów grupowych stacjonarnych, online i sesji LIVE od 2005 r.

Zwykle osoby trafiają do Agnieszki z wieloma wyzwaniami, od relacji, po zdrowie, karierę, biznes…, z każdym z nich sobie skutecznie poradziła – sprawia, że każdy się przed nią otwiera z łatwością.
To Jej wyjątkowość czyni relację z drugą osobą Unikalną i Bardzo Efektywną (na planie mentalnym, emocjonalnym, biznesowym, relacji oraz duchowym).

Gwarantujemy, gdy choć raz tego doświadczysz, poznasz smak Sukcesu i Obfitości.
Setki referencji znajdziesz m.in w Coaching Institute jak i w innych serwisach, także tutaj >>>

Wydarzenia Kobieca Moc – webinar znajdziesz tutaj >>>

Aktywujesz 10 Kobiecych Mocy z pomocą Agnieszki Przybysz, autorki Kobieca MOC & prekursorki akcji „Empower Women” w Polsce, z fenomenalnymi efektami kobiet od 2012r.

Format: online sesje webinarowe & wideo + forum wsparcia pod sesjami
Dostęp online, gdziekolwiek mieszkasz i niespodzianki :)

Program: Kobiece PUZZLE MOCY

Każde warsztaty online dla kobiet mają inne ćwiczenia & Energetyczne Aktywacje, inną Energię

Poznaj Sekret Bratniej Duszy, by Przyciągnąć i Zatrzymać MIŁOŚĆ Wspaniałego Mężczyzny lub Wspaniałej Kobiety z Łatwością – 3 tygodniowy warsztat audio online, z forum wsparcia.

Jak być niezwykle atrakcyjną kobietą bez względu na wiek i okoliczności… praktyczne porady
-> 38 i więcej sposobów na bycie seksowną dla swojego partnera
-> Jak uwieść wolnego mężczyznę wykorzystując, to z czego korzystasz na co dzień (to nie, to co myślisz)

-> Jak zrozumieć Jego najskrytsze potrzeby i strach.
-> Jak prowadzić rozmowę tak jakbyś się z nim „kochała”.

-> 7 masowych błędów, których należy unikać, by Jego nie zrazić (o tym jeszcze nie mówiłam).
-> Jak wybrać właściwego partnera, sposób na wielu dostępnych, w tym autorskie ćwiczenia, które uwielbiają uczestniczki i uczestnicy kursów online.

Chcę go mieć teraz >>

Sprawdzony Sekret Szczęśliwej Miłości, który poprowadzi Cię od Samotności do Przyciągania Miłości i Wspaniałych Relacji w 3 Prostych Krokach, jak je Pierwszy raz Zastosujesz!

* Masz złamane serce i chcesz otworzyć się na miłość.
* Cierpisz na samotność, bez końca szukasz miłości.
* Masz toksyczne relacje w rodzinie, związku, pracy.

* Interesuje Cię rozwój osobisty i poznawanie siebie.
* Czekasz na zaręczyny ze strony mężczyzny.
* Spotykasz niewłaściwych partnerów [niesłowni, nielojalni, zdradzają, mają nałogi].

* W Twoim związku „coś wygasło” i brakuje w nim pasji.
* Chcesz zakończyć związek, nie masz siły tego uczynić.
* Walczysz o alimenty i jesteś w trakcie rozstania.

* Szukasz dojrzałej miłości, partnerskiej.
* Myślisz o założeniu szczęśliwej rodziny, bo przybywa Ci lat.

Chcesz uleczyć relacje w rodzinie i poprawić relacje w pracy… poznaj sprawdzone warsztat online ABC Przyciągnij Miłość {wg skutecznej metody od 2005r}


Pracujesz na etacie, jesteś przedsiębiorcą, interesujesz się rozwojem, czujesz, że coś Cię blokuje w kwestii zarabiania pieniędzy…

* Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością.

* Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej. Odczuwasz ich brak.

* Masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”.

MIŁOŚĆ & PIENIĄDZE System

8 sekretów bogactwa
Zarabiaj więcej, robiąc to, co KOCHASZ

8 tygodniowy kurs online, gdziekolwiek mieszkasz
z Agnieszką Przybysz

Poznaj warsztat Miłość i Pieniądze system online: {MiP system}
* Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej… i więcej.

* Co i kto rządzi Twoim bogactwem.
* Jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzone 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie z pasją.
Fenomenalne efekty, wkrótce warsztaty online, pobierz bezpłatne materiały i dołącz do zainteresowanych:

Uwolnij Stres, Zyskaj Więcej Energii i Motywacji: 21 dni Radosnej Transformacji™, Cudowne Relacje – kurs online, dostępny z większości urządzeń mobilnych. Warsztat motywacyjny.

* Cudowne wizualizacje na wspaniały początek lub koniec dnia, czyli medytacje prowadzone przez Agnieszkę Przybysz:
* Tematy wizualizacji: Cudowne Poczucie Wartości, Cudowne Zasługiwanie, Cudowne Szczęście, Cudowna Miłość, Cudowne Wartości, Cudowna Unikalność, Cudowne Przyjmowanie.

* Tydzień 2: Cudowne Związki, Cudowna Komunikacja…

17 sesji coachingu relacji, online „w pigułce” wideo książka Przyciągnij Miłość. Dostępne przez internet online, w formie wideo sesji z 17 bonusami – ćwiczeniami prowadzonymi przez autorkę książki Agnieszkę Przybysz eksperta relacji. MOŻESZ sesje odsłuchiwać wielokrotnie.

Fenomenalne warsztaty online dla kobiet przez 5 tygodni Aktywujesz Moc Uwolnienia, Moc Intuicji, Moc Celu życia, Moc Kobiecości, Moc Przywództwa w Kobiecym stylu. Forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy.

90 Dni do Twojej Mocy – Kobieca Moc VIP VI edycja 2019r.
Ciesz się Wolnością Czasu i Finansów
Pracuj mniej, Zarabiaj więcej, by dbać o Styl Życia, Zdrowie o to co Wzbogaca Twoją Piękną Duszę…
Fantastyczny program online. Sprawdź kiedy otwieramy drzwi, złóż APLIKACJĘ >>>

Wzmocnij Poczucie Wartości. Uwolnij głęboko ukryte blokady. Otwórz się na przyjęcie obfitości. Sięgnij po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty.
Aktywujesz MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity.

Format: online audio sesje 7 tygodni
6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami
Dostęp gdziekolwiek mieszkasz online

Program:
1. MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia
2. MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa
3. MOC Intuicji
4. MOC Pasji & Przywództwa
5. MOC Kreatywności & Kobiecości
6. MOC Materializacji Twoich Pragnień
7. MOC Prosperity

Każdy warsztat online Kobieca Moc jest inny i ma inny zestaw aktywacji – autorskich ćwiczeń i inną Energię.

Aktywujesz MOC Uwolnienia x2, Moc Wybaczenia, MOC Wdzięczności, MOC Pasji, MOC Pasji przez 6 tygodni program audio z ćwiczeniami plus forum wsparcia 6 miesięcy

Format: online audio sesje 6 tygodni
6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami
Dostęp gdziekolwiek mieszkasz online

Program:
1.Moc Uwolnienia – 2x podwójna sesja = Moc Oczyszczenia
2. Moc Wybaczenia
3. Moc Wdzięczności
4. Moc Pasji
5. Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomyślności, pieniędzy…)

Każdy warsztat online dla kobiet ma inne ćwiczenia i inną Energię

Zdrowy Styl Życia – 4 Filary

Stali uczestnicy naszych programów jak Agnieszka Pawłowicz mówią „To niesamowite, każdy Twój program jest inny i daje wspaniałą wartość, odkrywam zawsze coś nowego.”

Te program jest też innym niż pozostałe: mnóstwo praktycznych wskazówek – zachcesz mieć przy sobie notatnik i zapisywać. Ale nie martw się będziesz mógł powtórnie odsłuchiwać sesje.

Program LIVE przez 5 sesji online LIVE – cotygodniowych.

Dla kogo: dla Każdej Kobiety, która autentycznie interesuje się rozwojem osobisty i duchowym. Chcesz czuć się Młodo, Wyglądać Zdrowo i Młodo, bez względu na Wiek. Celem jest integracja w harmonii 4 Filarów Zdrowego Stylu Życia.

Śmiało powiemy, Agnieszka po wielu latach prób i błędów, złamała kod „jak dbać o zdrowie i figurę w dojrzałym wieku”, byś wyglądała młodziej o 10, a nawet 15 lat :), bez wielkiego wysiłku, chcesz wiedzieć jak?


Tak wiele jest chaosu w interpretacji relacji intymnych i seksualnych, wszystko sprowadza się do technik, zamiast do tego, czym w istocie jest Twoja seksualność i czym są wspaniałe relacje intymne w związku.
Jak korzystać z bogactwa Twojej seksualności, by tworzyć to czego pragniesz, bynajmniej nie ogranicza się to do “nowego życia”.
Program 7 sesji – cotygodniowych, czyli prawie 2 miesiące – warsztat rozłożony w czasie. Sesje z ćwiczeniami dostępne online (gdziekolwiek mieszkasz), w postaci audio. Możesz zadać dowolne pytanie Agnieszce pod sesjami.

Zarówno dla singli, którzy chcą przestać powtarzać błędy w relacjach intymnych, jak i osób w związku, które chcą doskonalić sztukę intymności w połączeniu z aspektem duchowym.


Czujesz ogarniający Cię STRES.
Praca Cię przytłacza. Relacje są coraz bardziej napięte, a wymagania szefa coraz większe.
Biznes wymaga Twojego większego zaangażowania, a i tak już dużo pracujesz i czujesz się przytłoczona.
Twoje zdrowie jest wyzwaniem, a ciało dopomina się odpoczynku.
Albo: Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
Partner Cię nie rozumie. Lub Leczysz rany po ostatnim związku. Cierpisz na samotność singla. A każdy Twój związek kończy się rozstaniem. W tym celu stworzyłam KURS na *POZYTYW*, niezwykły kurs online wsparcia, najlepsze, najnowsze i szybkie ćwiczenia, które pozwolą Ci zapanować nad STRESEM i wziąć kurs na *POZYTYW* – Kiedy program jest dostępny i cały opis sprawdź tu >>


Jak Szybko przejść od Pasji do Sukcesu. Zbudować z Pasją Unikalną i Mocną Markę, by Żyć Pełnią Życia i Cieszyć się obfitością Bogactwa i Wnosić Wkład w Życie Innych.


Jesteś Przedsiębiorcą, prowadzisz biznes, planujesz własny biznes. Rozwiń Własny Biznes z Pasją i Skutecznie Pomagaj Ludziom.


Chcesz mieć więcej Klientów.Chcesz mieć więcej Czasu dla Siebie. Chcesz mieć więcej Pieniędzy. Chcesz wnieść Wkład w Życie innych.


Przebudzenie Siły Męskości w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją MOC Mężczyzny.
Dla mężczyzn interesujących się rozwojem osobistym, świadomych zmian i potrzeby zintegrowania świata emocji ze światem materii na miarę nadchodzących czasów, by świadomie sięgać po coraz większe cele w zgodzie z potrzebami Serca.
Warsztat online audio: Moc Mężczyzny – 2M System m.in:

• Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
• Jak słuchać intuicji i podążać za radami wewnętrznego Mistrza
• Zakochaj się w sobie, bądź mężczyzną świadomym swojej wartości i męskości w relacjach
• Odkryj Twój cel życia- misję. Stwórz wizję jaką zrealizujesz z łatwością
• Bądź Liderem Nowej Ery Prosperity otwartym na Boskie wsparcie Wszechświata
Zmień Twoje życie -> Zmień Twoje przeznaczenie -> Zmień otaczający Cię świat

MASTER WEBINARY z Agnieszką Przybysz – 60-80 min


Dla świadomych kobiet i dbających o rozwój osobisty, duchowy i zawodowy szybkie warsztaty online.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.