webid13118 Pieniądze | Coaching Agnieszka Przybysz, Książki Skuteczny Coaching Blog Kariery i Biznesu z Pasją

Jakie masz wyniszczające przekonania na temat pieniędzy

Witaj na bardzo wartościowym warsztacie!

Cała Prawda o Pieniądzach

12 Blokad, które Hamuje Przepływ OBFITOŚCI do Twojego życia

Dołącz do nas bezpłatnie na żywo

Przegapiłeś transmisję, zacznij od prezentów tutaj >>> Quiz Jakim typem osobowości Jesteś w relacji z pieniędzmi; Czy Kochasz Pieniądze… i fragment książki Miłość i Pieniądze bezpłatnie.

*********

Prosimy bądź 5 min przed czasem spotkania i zaczekaj na zakończenie odliczania. Strona odświeży się automatycznie. Jeżeli tak się nie stanie po zakończeniu odliczania odśwież stronę. Twoja Możliwość, byś skorzystał.
w programie poznasz m.in:
* Jakie ukryte wzorce, przekonania blokują przepływ obfitości w Twoim życiu
* Czy wiesz, że 12 blokad hamuje przepływ obfitości – dostatku do Ciebie
* Numer 1: relacja z pieniędzmi – czym ona jest? Jak wygląda Twoja relacja z pieniędzmi.
Czy zachowujesz się jak „magnes” dla bogactwa czy jak „repelent” dla pieniędzy? I nie jesteś tego świadom. To nie Twoja wina!
* Jak poczyścić podświadome blokady, jakie przejąłeś od rodziców. Może zastanawiasz się dlaczego tak ciężko pracujesz na pieniądze, że nie przychodzą one łatwo do Ciebie. A może nawet czasem doświadczasz zastoju w przepływie dostatku.
* Duża część naszego warsztatu to wspaniałe ćwiczenie, które pomoże Ci nazwać, uświadomić i zacząć czyścić blokady w relacji z pieniędzmi.
rezerwuj teraz dostęp do nagrania warsztatu online TUTAJ >>>

Po rezerwacji miejsca wyślemy czasowy dostęp na Twój email.

Rezerwuj dostęp teraz do nagrania {80min} – kliknij na przycisk:

Masz pytanie, napisz do nas na mail lub w oknie obok ->>>

Witam Cię gorąco na stronie naszego wydarzenia. Cieszę się bardzo, że na tym bezpłatnym szkoleniu pomogę Ci budować świadomość miłości i obfitości a także otworzyć drzwi do nowych możliwości dla Ciebie. Upewnij się i odznacz datę i godzinę w kalendarzu, ustaw alarm i przypomnienia w telefonie. Kliknij na dodaj do kalendarza, by otrzymać powiadomienie. Powróć punktualnie, gdy zaczniemy kilka minut przed czasem, zostaniesz przekierowany. W trakcie zadaj mi pytania w oknie obok -> Pytania & odpowiedzi i podziel się proszę swoimi refleksjami na FB. Jak zwykle nasze spotkania słyną z wartościowych treści i ćwiczeń. Do usłyszenia wkrótce! Z miłością i pasją, Agnieszka Przybysz.

Pytania & odpowiedzi

    Wpisz swoje pytanie poniżej:

    * Twoje dane są poufne, trafią do nas na mail.

    Komentarze - jakie masz pytanie na nasze spotkanie?