Webinar 11 2017 Jak Opanować STRES, Wzmocnić Twoją Wartość, Odzyskać Kobiecą Moc. | Coaching Agnieszka Przybysz, Książki Skuteczny Coaching Blog Kariery i Biznesu z Pasją

Witaj na Bezpłatnym Szkoleniu!

Jak Opanować STRES, Wzmocnić Twoją Wartość & Odzyskać/Wzmocnić Kobiecą Moc.

aby Wziąć Udział w Wydarzeniu część III (ostatniej):

13 listopada 2017r. godz. 20 czasu Polskiego

Do wydarzenia zostało:

Jeśli chcesz otrzymać czasowy dostęp do webinaru cz. III napisz obok >>> „proszę o część III”

Ostatnia sesja jako telekonferencja: 13.11.2017r. o godz. 20.00 – ZREALIZOWANA podałamJak Odzyskać i Wzmocnić Kobiecą Moc w 13 krokach.

Pomogę Ci budować świadomość miłości i obfitości, a także otworzyć drzwi do nowych możliwości dla Ciebie. Upewnij się i odznacz datę i godzinę w kalendarzu, ustaw alarm i przypomnienia w telefonie.
z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz.


Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, MIŁOŚĆ Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – żyć w obfitości, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.

Praktyk biznesu od 1995 r. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. Prowadzi skutecznie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Kurs na Pozytyw, Moc Spokoju - Moc Serca…

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Pytania & odpowiedzi

    Wpisz swoje pytanie poniżej:

    Przepisz kod z obrazka (wymagane)

    captcha

    * Twoje dane są poufne, trafią do nas na mail.

    Jakie masz Pytanie do webinaru. Podziel się proszę refleksją: