Jak nie dać się zwariować- Koronawirus | Coaching Agnieszka Przybysz, Książki Skuteczny Coaching Blog Kariery i Biznesu z Pasją


Jak nie zwariować – Koronawirus


Szokująca Prawda i Mity


? W tym unikalnym jednorazowym Masterclass webinarze „Jak nie dać się zwariować myśląc o Koronawirusie”
Chcę Cię uspokoić i pokazać mentalne, emocjonalne, duchowe i fizyczne aspekty tego zagadnienia.

? Zrobimy wspaniałą autorską medytację…

? To będzie jednorazowy LIVE, tylko na żywo, bez wstępu. Z uwagi na powage sytuacji postanowaiłam dac Ci możliwość rejestracji w ograniczonym czasie. Skorzystaj dobrze. Na zdrowie.
Czas trwania ok. 40 min.

? Chcę Ci przekazać coś ważnego. Nie omawiają tego w tv i mediach.
Polecam dołącz do nas teraz w ramach akcji dla kobiet.

? Zdrowa, piękna i młoda w każdym wieku to nieodzowne atrybuty Akademii Kobieca Moc 2020. Dołącz do nas.

Po rezerwacji miejsca wyślemy Ci dostęp na Twój email do webinaru LIVE.

Dlaczego warto być z nami, niespodzianka i nowość…

Co piszą po webinarze wspaniałe uczestniczki ❤:

******„Poczułam ogromną ulgę” – Karolina

******„W trakcie medytacji ustąpił mi ból kręgosłupa” – Magdalena

******„CUDO Agnieszko – nie chce się otwierać oczu” – Sylwia

******„Poczułam się tak lekko – dziękuje” – Anna

13.03.2020:

„Chcę potwierdzić wszystkie te słowa Twoje Kochana Agnieszko. Jestem absolwentką KM 2.0, 3.0 i 4.0 i aktualnie z łatwością zrobiłam habilitację z nauk biologicznych, wyszłam za mąż.

Dziękuję Agnieszko, kocham Cię całym sercem”. Ela

„Dzień dobry Agniesiu,
Odsłuchałam Twoje nowe dzieło, za które serdecznie dziękuję. Mogłoby się nazywać 'Trafnie i szybko do celu’, można by dodać metoda 10 kroków :)
Temat trochę znajomy, stawianie celów, ale znowu odkryłam coś nowego, co mam nadzieję udoskonali moją technikę stawiania ich.

Ćwiczenie na zielonej drodze, potem polanie. Brak słów. Takie rzeczy można stworzyć tylko pod 'kierownictwem’ Naszego Pana Boga. Ćwiczenie niezwykle relaksująco/ uspakajające, cisza, błogość, radość, ciepło słoneczne na polanie, jasność, zero bólu/dyskomfortu.
Dzięki Jemu i Tobie postawiłam swoje cele…itd…” Ewa, UK

Rezerwuj bezpłatnie miejsce na webinarze na żywo {40min} ❤⤴

Proszę powiadom koleżanki, to niepowtarzalna okazja, by skorzystać z tego warsztatu bezpłanie LIVE.

Pomogę Ci budować świadomość miłości i obfitości, a także otworzyć drzwi do nowych możliwości dla Ciebie. Upewnij się i odznacz datę i godzinę w kalendarzu, ustaw alarm i przypomnienia w telefonie.
z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz.


Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, MIŁOŚĆ Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – żyć w obfitości, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.

Praktyk biznesu od 1995 r. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. Prowadzi skutecznie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Kurs na Pozytyw, Moc Spokoju - Moc Serca…

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Pytania & odpowiedzi

    Wpisz swoje pytanie poniżej:

    * Twoje dane są poufne, trafią do nas na mail.

    Jakie masz Pytanie do webinaru. Podziel się proszę refleksją: