Rezerwuj miejsce teraz w Świątecznej okazji.

Otwieramy Drzwi na Kilka Dni:

Byś Miała Wspaniałe Święta i Cały Rok 2019!

Jeśli jesteś taka jak większość kobiet,
które kontaktują się często ze mną:


Leczysz rany po ostatnim związku
Cierpisz na samotność singla
Każdy Twój związek kończy się rozstaniem
Od wielu miesięcy lub lat nie byłaś na randce
Zamknęłaś serce na miłość – obawiasz się zaangażować

Albo

Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
Partner Cię nie rozumie
Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej
Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu

A ponadto

Praca Cię przytłacza. Relacje są coraz bardziej napięte, a wymagania szefa coraz większe.

Biznes wymaga Twojego większego zaangażowania, a i tak już dużo pracujesz i czujesz się przytłoczona.

Twoje zdrowie i Twoich bliskich jest wyzwaniem, a ciało dopomina się odpoczynku.

Czujesz ogarniający Cię STRES
Jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś panowała nad Stresem i umiała materializować /czyli, jak magnes przyciągać/, to czego pragniesz, a nie to czego się lękasz??

Einstein mówił, że wszystko jest energią, transmitujemy i odbieramy wibracje energii o różnej częstotliwości, dzieje się to w naturalny sposób, czynisz to podświadomie lub świadomie.Posłuchaj kobiet:

Czujesz i odbierasz to co dzieje się w kolektywnej energii, czyli czujesz strach będący w polu energii społeczności lub grupy osób, rodziny lub bliskich, przyjaciół.

Odbierasz ten strach, emocje, energię i jeśli ta energia spotyka się w Twoim polu z taką samą wibracją jaką sama wytwarzasz, to zgadnij co się dzieje?

To wpadasz na te poziomy energii, synchronizujesz się z nimi, tak jak fale o tej samej częstotliwości, odbierasz je na tej samej fali. *Odbieramy na tej samej fali*, czyli myślimy i czujemy tak samo.

Co to w praktyce oznacza dla Ciebie? Czujesz dokładnie to samo, czyli energię chaosu, strachu, smutku, niepokoju, rozdrażnienia, a nawet paniki.

Natomiast, gdy Twoja energia działa na podwyższonych wibracjach np. emanujesz spokojem, to nic nie jest w stanie go zakłócić, jeśli na to nie pozwolisz.

Ani nieprzyjemna rozmowa z kimś z pracy, ani smutek kogoś bliskiego, ani korek na trasie do biura, ani nieprzyjemne osoby spotkane na zakupach lub w urzędzie.

Te energie po prostu odbiją się od Twojego pola. To jest praktyka, którą możesz teraz posiąść i zastosować.

W tym celu stworzyłam KURS na *POZYTYW*, niezwykły program wsparcia, najlepsze, najnowsze i szybkie ćwiczenia, które pozwolą Ci zapanować nad STRESEM i wziąć kurs na *POZYTYW*.

Właśnie teraz po “skoku energetycznym”, tak ważne jest to jak myślisz, gdyż ma to wpływ na to co natychmiast materializujesz w Twojej rzeczywistości.

Jestem w stanie Ci pomóc, tak jak pomogłam wielu tysiącom innych kobiet i świadomych mężczyzn w minionych kilkunastu latach.
Zobacz poniżej, to najbardziej przystępna inwestycja w Twój rozwój i Twoich relacji, i dołącz do nas. Ten kurs jest dostępny tylko w ograniczonym czasie na tej stronie.

Co jest możliwe dla Ciebie:


Dnia 22.08.2016 o 16:06 “Przeszłam przez cały program krok po kroku. Uważam, że jest wspaniały. Długo zwlekałam z zamówieniem na partnera, ale kilka dni temu złożyłam je. Co mi dał ten program?
Przede wszystkim zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza. Wpadłam również na nowy pomysł wykonania obrazów na wystawę. Jak już wcześniej pisałam, zauważyłam jakiś mały zastój w kontaktach, jest jakoś mniej “tłoczno”, spokojniej, może to rzeczywiści przygotowanie miejsca na nowe doświadczenia. Zauważyłam też, że stałam się bardziej wyrozumiała wobec innych. Nadal stosuję co jakiś czas listy uwalniające, medytację kolorami, prysznic mentalny. Generalnie zapanował wokół mnie jakiś spokój i wyciszenie.
Bardzo chciałam namówić do wzięcia udziału w programie moją córkę, ponieważ widzę, że po naszym rozwodzie jest obciążona tym wszystkim, mam nadzieję, że dojrzeje do tego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam”. napisała Ola K. po Przyciągnij miłość


Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie można wyjść z dołka emocjonalnego. Zaproponowane w tym programie narzędzia dają namacalne efekty. Wszystkie intencje, które postawiłam sobie na początku programu zrealizowały się. Przyznam, że bardzo przyłożyłam się do pracy nad sobą. Jak pisałam we wcześniejszych komentarzach założyłam zeszyt swojej przemiany. Codziennie pisałam datę, numer dnia i co w danym dniu przyswoiłam z proponowanego materiału (swoje przemyślenia, ćwiczenia oraz sny).
Teraz gdy przeglądam zeszyt z początkowych dni transformacji, myślę sobie, że lepiej trafić nie mogłam.
Myślałam o indywidualnych zajęciach z psychologiem, ale dzięki temu programowi już wiem, że większość odpowiedzi na pytania jest w nas samych. Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs.
Największe wrażenia zrobiły na mnie […] więcej w telekonferencji…
Polecam każdemu kto chce doznać nowych wartości życia. Niech nie pyta jak i dlaczego. Tylko w ciemno zastosuje system (ćwiczenia i zadanie) i przede wszystkim pielęgnuje swoją przemianę!!!” Pozdrawiam serdecznie Zadowolona Karolina


Agnieszka-Przybysz-coaching-Przyciagnij-Milosc2


“Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła


Kobieca Moc Wenus to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie mogłam wydać na siebie dać sobie ogromną dozę luksusu w postaci aktywowania 5- ciu mocy kobiecości.
Dziękuję Agnieszce Przybysz za stworzenie takiego programu rozwoju osobistego i inspirację do tego, by tworzyć z pasją to co chcę stworzyć. Dziękuję po stokroć i do końca życia będę wdzięczna Agnieszce i Bogu, w którego wierzę bo ufam, że wiara góry przenosi za spotkanie tak wspaniałej kobiety na swojej drodze jaką jest Agnieszka Przybysz polecę ją każdemu i wszędzie już to robię.
Transformacja jakiej doznałam w wyniku programu Kobieca Moc to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie, dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean Spotkania z Agnieszką osobiste i odsłuchując jej nagrań są jak podróż do świata spełnienia, obfitości. łączę wyrazy wdzięczności, dziękuję” Agnieszka Grabowska


Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy… U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC – robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012

Data: 2016-10-30 22:55
Dziś kolejny dowód skuteczności programu oraz potwierdzenie sensu wykonywania ćwiczeń z 21 dniowej zabawy. Zadzwonił do mnie mój eks i jakież było moje zdziwienie, kiedy uświadomiłam sobie, że rozmawiam z nim jak z obcą osobą.
Nie odczuwałam żadnych emocji, jak to miało miejsce do tej pory. Cudowne jest takie poczucie uwolnienia! Dziękuję! To prawdziwe zrządzenie losu, że wzięłam udział w Twoim, Agnieszko, programie. Wierzę, że przede mną coś pięknego wyłania się z mgły.” Ewa S.


romantic young couple cuddling on couch


8 Paź 2016 o 11:06
Dziękuję za możliwość przejścia przez bilansowanie. W trakcie tej sesji czułam jak zrobiło mi się lżej na duszy i ciele. Czuję się wolniejsza i szczęśliwsza. Ala Ch.


“Jestem wdzięczna za to, że trafiłam do tego programu, bo już od dawna poszukiwałam czegoś co by mi pomogło zmienić moje myślenie, moje życie.
Kupiłam wiele poradników ale tylko tutaj dowiedziałam się o metodach pracy nad sobą tak skutecznych. Jestem w trakcie słuchania pozytywnych komunikatów, pisania LU, stosuje prysznic mentalny, medytacje kolorami.
Codziennie przed pracą PM i MK co daje mi dużo energii : ) Widzę poprawę, ale wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą.” Joanna T. – 17 Cze 2016 o 20:38 – uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość


Ja babrałam się w ciągłych pretensjach, a z „koleżankami-psyjaciółkami” w kółko maglowałam – jak to jest źle, jaki mąż jest okropny, jak mnie nie szanuje – w ogóle burak i cham, który ”zmarnował mi życie”.
No i stało się, we wrześniu po kolejnej awanturze- rękoczynach wyprowadziłam się z naszego domu. setki godzin płaczu, setki „dobrych rad”, zero kasy – a nawet minus, chwiejne zarobki. No koniec ostateczny. I książka … siostra przywiozła. Czytana jak mantra, w nocy, rano, przy śniadaniu, w pociągu, wszędzie. Dużo poukładało listy uwalniające, zamówienie. Zaczęło się zmieniać. zaczęło mi zależeć, i na rodzinie, i na mężu, i na pracy.
Stałam się odważniejsza, niebojąca, zrozumiałam, że to o czym myślę to się dzieje. I że na wszystko mam wpływ.

Pierwsza zmiana: na mój ówczesny służbowy telefon zadzwonił mój były szef (nie miałam kontaktu 2,5 roku i nie rozstawaliśmy się jako przyjaciele) – powiedział ”Anka zatrudniam Cię tyle i tyle, samochód, coś tam”. WOW stały dochód – etat, po 2 latach bujania się z prowizją (której nie rozumiałam). Wow wow. Rozmowa kwalifikacyjna umówiona – formalność, okazało się że mój były szef jest 4 poziomy wyżej od obecnego przełożonego.
Druga zmiana: mężowi mojemu zaczęło zleżeć, zaczął dążyć do wspólnych spotkań, dbał o święta, spotkania na mieście – wszystko zaczęło robić się miłe. Dziwne uczucie po kilku latach ciągłej draki. Inne.

Zmiana trzecia: zaczęłam się uczyć, by w końcu uwolnić się od pracy, która wystarcza mi na miesiąc normalnego życia, zaczęłam drążyć, szukać kontaktów … w efekcie dostałam propozycję współpracy w ogromnej korporacji jak trener/szkoleniowiec – jest tu jeszcze małą rzecz do przerobienia… piszę listy uwalniające wg. ABC Przyciągnij miłość i palę.

No i najważniejsze – pisałam o tym na forum. Odkryłam, że w moim małżeństwie nie było mnie. Było w nim wyobrażenie moich rodziców na temat mojego męża. A ja … jak małe dziecko łykałam „prawdę objawioną” jak swoją. Dla moich rodziców mój związek był mezaliansem, a mój mąż typem, który chce mnie wykorzystać.
Z resztą nie mogłam ufać nikomu tylko mamie i tacie. Głupie to i chore – mam 33 lata, a ciągle każdą sprawę przepuszczałam przez filtr rodziców. Dzień w którym do tego doszłam -PRZEPŁAKAŁAM. Wiele głupoty w moim życiu było efektem mojego myślenia – a dokładnie czy mama i tata się na to zgodzą. I zamiast żyć … boksowałam się w myślach.

W końcu uwierzyłam, że mąż mnie kocha – że te piosenki o miłości mogą opowiadać moją historię — dziewczyny JA JESTEM KOCHANA. Ktoś mnie kocha – nie chce mnie wykorzystać, nie muszę się bać, … po 15 latach… mogę ufać tak więc po kilku miesiącach, mam pełne konto, perspektywę pracy marzeń – na wyciągnięcie ręki, fajnego męża, KTÓRY MNIE KOCHA, składam życie po swojemu po odcięciu starego bagienka…
Dziękuje Agnieszko. ps. a kiedy będzie warsztat na żywo? nie mogę się doczekać może jeszcze coś odkryję.” Anka, uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.
Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

Przedstawiam wspaniałość


II edycja 2019

Kurs na *POZYTYW* – pakiet Silver
Kurs na *POZYTYW* – 28 dni – 10 wideo z ćwiczeniami /każde 10-15 min/
PlayBook – pdf z ćwiczeniami
Forum wsparcia [pod sesjami] z Agnieszką przez 6 miesięcy.

Tak poproszę, zamiast 597zł, tylko 297zł >>>


Kurs na *POZYTYW* – pakiet Gold
Kurs na *POZYTYW* – 28 dni – 10 wideo z ćwiczeniami /każde 10-15 min/
PlayBook – pdf z ćwiczeniami
Forum Wsparcia z Agnieszką Przybysz
2 Dodatkowe webinary – ćwiczenia coaching i mentoring z Agnieszką na żywo online

Tak poproszę, zamiast 897zł, tylko 497zł >>>
To najnowszy, najbardziej przystępny program jaki poprowadzę w temacie, a mianowicie chodzi o przestawienie wibracji na Pozytyw – kurs na Pozytyw, a zatem nauczenie się materializacji tego co pragniesz, by ograniczyć stres…

Zapraszam dołącz do Kursu na Pozytyw tylko przez Kilka Dnia w Świątecznej Okazji, byś Miał Wspaniałe Święta i Nowy Rok 2019.
Potem zamykamy drzwi i nie otworzymy ich szybko. A jego nagranie będzie dostępne tylko dla uczestników.


Kurs na *POZYTYW* – pakiet VIP


Kurs na *POZYTYW* – 28 dni – 10 wideo z ćwiczeniami /każde 10-15 min/
PlayBook – pdf z ćwiczeniami
Forum wsparcia [pod sesjami] z Agnieszką przez 6 miesięcy.
2 Dodatkowe webinary – ćwiczenia coaching i mentoring z Agnieszką na żywo online
Sesja merytoryczna z Agnieszką na dowolny temat {30 min}, tylko dla pierwszych 12 osób – wartość powyżej 700zł. [przez telefon lub skype, w trakcie trwania programu].


Tak poproszę, zamiast 1450 zł tylko 997zł >>>


Wspaniałe Wartościowe Bonusy sukcesywnie znikają, Kurs na POZYTYW – Owieramy na Kilka Dni:

Eko Gotowanie dla Zdrowia i Figury. Zdrowe porady dla ciała i figury, w tym ponad 250 przepisów. [wartość 297zł]
Jak Zwiększyć Odporność na Stres – webinar – dostęp bezterminowy [wartość: 97zł]
Medytacja Kolorami i Sięgnij Gwiazd [wartość: 97zł]


Kurs na *POZYTYW*- Silver >>> | Kurs na *POZYTYW*- Gold >>>
| Kurs na *POZYTYW*- VIP >>>Przykłady co Zyskały Kobiety w efekcie zastosowania naszych narzędzi:
Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie. Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć. Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie. To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!! pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła

Jestem wdzięczna za to, że trafiłam do tego programu, bo już od dawna poszukiwałam czegoś co by mi pomogło zmienić moje myślenie, moje życie. Kupiłam wiele poradników ale tylko tutaj dowiedziałam się o metodach pracy nad sobą tak skutecznych. Jestem w trakcie słuchania pozytywnych komunikatów, pisania LU, stosuje prysznic mentalny, medytacje kolorami. Codziennie przed pracą PM i MK co daje mi dużo energii : ) Widzę poprawę, ale wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą.” Joanna T. – 17 Cze 2016 o 20:38 – uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Dziś kolejny dowód skuteczności programu oraz potwierdzenie sensu wykonywania ćwiczeń z 21 dniowej zabawy. Zadzwonił do mnie mój eks i jakież było moje zdziwienie, kiedy uświadomiłam sobie, że rozmawiam z nim jak z obcą osobą. Nie odczuwałam żadnych emocji, jak to miało miejsce do tej pory. Cudowne jest takie poczucie uwolnienia! Dziękuję! To prawdziwe zrządzenie losu, że wzięłam udział w Twoim, Agnieszko, programie. Wierzę, że przede mną coś pięknego wyłania się z mgły.” Ewa SSzybkie pytania i odpowiedzi:


1. Jestem na wakacjach albo planuje wakacje, jak skorzystam z kursu?
– otrzymasz roczny dostęp i przypomnimy Ci o tym :) Będziesz mógł zacząć go po powrocie lub na wakacjach, jak wolisz.
2. Czy będę mógł zakupić potem nagranie kursu?
– niestety nie – przyjmujemy rezerwacje tylko w mocno ograniczonym czasie … potem zamykamy zapisy.
3. Kiedy zaczniemy kurs?
– od razu po rezerwacji miejsca w świątecznej okazji, potem zamykamy drzwi.
4. Jak otrzymam dostęp?
– na mail dostęp do platformy szkoleniowej z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu
5. Czy ponowimy ten kurs?
– na pewno nie uczynię tego szybko, a może wcale – Ty i Ziemia potrzebuje Pozytyw teraz w swojej drodze transformacji, by opanować Stres i chaos.
6. Czy poradzę sobie z ćwiczeniami?
– jak najbardziej dasz sobie radę, dostaniesz proste i wartościowe ćwiczenia na wideo, dokładnie to czego potrzebujesz na swoim poziomie. Zatem nie musisz się martwić czy jesteś zaawansowany w rozwoju bardziej lub mniej. Zaufaj mojemu prawie 30 letniemu doświadczeniu i tysiącom osób, którym skutecznie pomogłam.
7. Czy mogę wykonać bezpośredni przelew?
– Tak, w tytule proszę podaj imię i nazwisko uczestnika, wyślij nam Twój adres mail.
Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 21116022020000000163582390
Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
8. Jak otrzymam bonusowe CD – Sięgnij Gwiazd i Medytacja Kolorami
– na podany adres w Polsce – podasz nam go przez mail po dokonaniu zamówienia w trakcie trwania tej wyjątkowej okazji.

Masz inne pytanie – napisz do nas na mail lub skorzystaj z pomarańczowego przycisku na tej stronie >>> “Masz Pytanie”milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2