wiosenne-odrodzenie-Agnieszka_przybysz-Coaching2-2

Jeśli czujesz się przemęczony po długiej *zimie* w rodzinnych relacjach lub w miłości, a może w biznesie, to czas na Wiosenne Odrodzenie, Aktywację Mocy albo Detox Relacji. Czasem odrobina profesjonalnego wsparcia eksperta i jego bezpośredniej uwagi, wystarczy by przeżyć znaczącą przemianę w postrzeganiu sytuacji, sposobie myślenia, a co ważniejsze w energii, by przyciągnąć pieniądze i znowu czuć, że działasz zgodnie z Twoim przeznaczeniem.

wiosna-Agnieszka-Przybysz-ciaching Przez wiele minionych lat prywatni klienci Agnieszki Przybysz byli i są zachwyceni fenomenalnym sposobem w jaki otwiera ich na nowe Możliwości i pomaga Transformować życie osobiste, zawodowe i biznesowe. Jeśli dosięgłeś stagnacji lub przechodzisz przez wielkie zmiany w życiu, to 90 minut z Agnieszką pozwoli Ci dostrzec i odkryć co jeszcze jest MOŻLIWE dla Ciebie i poczynić kolejne kroki naprzód.

Nie musisz się sam zastanawiać nad odpowiedziami na największe pytania, jakie masz w życiu osobistym, w relacjach, zawodzie lub biznesie. Dla kobiet i mężczyn, którzy są gotowi na ROZKWIT, Agnieszka otworzyła do (12-tu) sesji Jeden na Jeden przez skype lub przez telefon [gdziekolwiek mieszkasz], aby popracować nad dowolnym tematem jaki potrzebujesz, czy to otwarciem się nawą miłość, otwarciem kanałów obfitości, aktywacją kobiecej mocy/ mocy mężczyzny, uwolnieniem przeszłości w relacjach rodzinnych, rozwinięciem świadomości bogactwa, poradzeniem sobie w sytuacji złamanego serca, wyzwaniach zdrowotnych, rozwojem biznesu lub zawodowym.

To jest Twój czas, dla Ciebie, w którym skupimy się w 100% na Tobie. Jeśli jesteś gotów uczynić znaczący krok NAPRZÓD w dowolnej dziedzinie życia podaruj sobie ten czas Jeden na Jeden z Agnieszką.

jak to dziala

Ilość miejsc ograniczona do 12 i proponowana na zasadach pierwszeństwa zgłoszeń. Jeśli czujesz, że to jest dla Ciebie, potrzebujesz szybkiego & skutecznego wsparcia, zarezerwuj dzisiaj miejsce.

Twoja sesja odbędzie się przez skype lub przez telefon. Ustalimy dogodny termin: w maju, czerwcu…

Agnieszka przeanalizuje Twoją sytuację. Przy rejestracji przed sesją otrzymasz Pakiet Powitalny z ważnymi pytaniami o Twoje plany, pragnienia, aspiracje i wyzwania oraz oczekiwania jakich szukasz. W ten sposób nie musisz opowiadać na sesji kim jesteś, a zyskasz to co najważniejsze w tym wspólnym czasie online spędzonym razem z Agnieszką.

Dodatkowy prezent – ćwiczenie audio – adekwatne do Twojej sytuacji.

Twoja sesja będzie poufna i na preferencyjnych zasadach, co oznacza, że zamiast 1697zł zainwestujesz 997zł w 90 min sesje lub 797zł w 60 min, zamiast 1100zł, w pakiecie Wiosenne Odrodzenie.


Zarezerwuj Twoją sesję Teraz

Miejsca Rozejdą się Szybko!

twoja inwestycja

lub

Poniżej znajdziesz przykłady, w jakich sytuacjach pomagamy:
Zarezerwujesz sesję klikając na różowy przycisk powyżej.

Przelew bezpośredni:
Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 2111 6022 0200 00000 16358 2390
Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
Tytułem: sesja indywidualna + imię i nazwisko

Po dokonaniu rezerwacji
zaproponujemy Ci 2-3 terminy do wyboru i skontaktujemy się z Tobą na sesję na skype / whatsapp lub przez telefon.
Z pewnością będziesz zadowolony.

milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2

Aktualnie dostępne warsztaty Live online z Agnieszką Przybysz:
tutaj AKM Puzzle >>
opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet