Uwaga! MOŻESZ klikać na ikonki portali społecznościowych powyżej, bo ta część jest i tak ukryta – jak się podzielisz na social media linkiem to inni zobaczą link ogólny do serwisu !

Zapraszam dołącz do mnie na FB http://www.facebook.com/AgnieszkaPrzybyszCoaching

Kochani,

Gratuluję serdecznie. Dziękuję za spotkanie. To wspaniały krok w kierunku Twoich celów, wow!
Moją intencją dla Ciebie jest, by te cele i znacznie więcej zamanifestowało się w Twoim życiu z Boską pomocą!
Proszę pisać w sprawach dot. tematów poruszanych na warsztacie Sekret Randkowania (profil, zmiana przekonań, flirtowanie) i 21 dniowej zabawy – rytuałów.

To miejsce jest przeznaczone do wzajemnej motywacji i  inspiracji. Po zalogowaniu dostęp jest w linku do naszej wewnętrznej komunikacji https://agnieszkaprzybysz.com/zabawa-randki-online/

Proszę umieszczać tu pytania dla mnie i grupy dot. programu – proszę uczestników grupy o odpowiedzi – nie ma nic lepszego w praktykowaniu wiedzy jak dzielnie się nią.
Proponuję też się skupić głównie na tym co podaje na warsztacie  Sekret Randkowania, narzędziach i lekturach w programie, po to by skoncentrować się na JEDNYM (NIE rozpraszać Uwagi i ENERGII na kilka różnych rzeczy czy metod),a skupić się na celach randkowania przez te kolejne 21 dni. To zawsze działa.
Włączę się do dyskusji w miarę dostępności czasowej.

pozdrawiam bardzo serdecznie,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji
pionierka coachingu

** Pytania i informacje nt coachingu relacji, miłości i budowania relacji wg Przyciągnij Miłość omawiane są na jednodniowym warsztacie Przyciągnij Miłość >> szczegóły tutaj >>>najbliższy sprawdź termin.
Najpierw polecam zapoznać się z książką Przyciągnij Miłość w wersji drukowanej lub audio – wideo z bonusami na  http://przyciagnijmilosc.pl/relacje

**Kwestie dot. kariery lub biznesu z pasją omawiane są wraz z narzędziami na Coaching & Mentoring : Relacje & Kariera & Biznes z pasją: szczegóły są tutaj >>>
Polecam zapoznać się z lekturą poradnika coachingu Przyciągnij Sukcesy z Pasją >>>

** Poniżej napisz proszę: [tematy do wymiany zdań i inspiracji, motywacji nt sekretu randkowania online i 21 dniowej zabawy]:

Jak samopoczucie po spotkaniu?
Co dało Ci nasze spotkanie?
Jakie masz pytania dot. randkowania do mnie i grupy? (być może ktoś z grupy na nie odpowie jako pierwszy patrz jw:) Będę moderować dyskusję i motywację.
Jakie postępy poczyniłeś w ciągu dnia, tygodnia w trakcie 21 dniowej zabawy?

Pobierz bezpłatnie fragment książki:

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.