Zapis ogólny – dziękujemy | Coaching Agnieszka Przybysz, Książki Skuteczny Coaching Blog Kariery i Biznesu z Pasją

GRATULUJEMY! JESTEŚ Z NAMI!

Podziel się linkiem ze swoimi znajomymi:


Dziękujemy!

Widzimy się na warsztacie online – master webinarze

Krok 1.

Potwierdź proszę teraz link w mailu 💌. Jeśli mail nie dotarł, sprawdź koniecznie foldery poczty i SPAM lub napisz do mnie na ap @agnieszkaprzybysz.com To jedyny sposób, by wszystkie prezenty 🎁💗 i czasowy dostęp do wideo dotarł do Ciebie.

Krok 2.

Dołącz do grupy na FB Kobieca MOC, gdzie odbędzie się główna transmisja z prezentami dla aktywnych 3 Sekrety CUDOWNYCH Relacji albo 3 Klucze Przyciągaj Klientów z Lekkością TUTAJ >>> 🎁 Prezenty od Agnieszki Przybysz

Krok 3. Subskrybuj PODCAST Kobieca MOC na wybranej platformie tutaj >>>

DO WARSZTATU ONLINE POZOSTAŁO:

Czekamy na Ciebie z radością.
Odznacz proszę przypomnienie w telefonie, by nie przegapić Sekretów Cudownych Relacji 🎁.

Autorka Agnieszka Przybysz


Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, MIŁOŚĆ Toksyczna, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.


Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).


Praktyk biznesu. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.


Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.
REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ten serwis nie jest częścią portalu Facebook i Facebook Inc..
FACEBOOK jest marką zarezerwowaną dla FACEBOOK, Inc.