Dalsze podcasty znajdziesz na blogu AgnieszkaPrzybysz.com tutaj >>>
Kobieca Moc
rozmowy Agnieszki Przybysz
z Gwiazdami

Agnieszka-Przybysz-coaching

Idea Kobieca MOC narodziła się w początku 2012r. inicjując pierwszy program online Kobieca Moc Wenus, autorski projekt Agnieszki Przybysz, pionierki coachingu w Polsce, ekspert relacji i autorki pierwszych polskich poradników coachingu.

Po coachingu indywidualnym, pierwsze grupowe warsztaty rozwojowe dla kobiet Agnieszka przeprowadziła w 2005r. pt. „Jak osiągnąć sukces osobisty i zawodowy”, „Jak wykorzystać intuicję do podejmowania trafnych decyzji”. Przygodę z rozwojem osobistym i duchowym zaczęła we wczesnych latach dziewięćdziesiątych.

Owocem jej pracy są m.in Przyciągnij Miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Sięgnij Gwiazd, Miłość & Pieniądze, Biznes z Pasją, Kobieca Moc i wiele skutecznych programów rozwojowych i coachingu, zarówno w wersji online jak i warsztatów na żywo.

Gwarancją jakości pracy Agnieszki jest ponada 28 lat rozwoju osobistego, duchowego i praktyka w biznesie, pomagając tysiącom rodzin z sukcesem, ku życiu w obfitości.

Misją i celem projektu Kobieca Moc jest aktywować w kobietach moc, zintegrować ich umysł, ciało, emocje i potrzeby duszy. Podnieść świadomość wśród kobiet, która ma wpływ zarówno na ich życie osobiste jak i zawodowe, a także otaczające środowisko.

Chcemy pokazać Inspirujące przykłady kobiet, które realizują swoje pasje z sukcesem. Kobiety znane i mniej nieznane, które robią fantastyczne rzeczy, każda w swojej specjalizacji, w swoim zawodzie, czy też w swoje lokalnej społeczności.
Kliknij na wybrane zdjęcie poniżej, by obejrzeć wideo:


Odcinek 1: Relacje w związku, Miłość po 50 Małgorzata Kalicińska & Agnieszka Przybysz

Odcinek 2: Coaching Związku Malgorzata Kalicinska Agnieszka Przybysz

Odcinek 3: Moc Pasji Katarzyna Wielka Ewa StachniakOdcinek 4: Moc Pasji Małgorzata Kalicińska pisarka

Odcinek 5: Moc Pasji Katarzyna Grochola

Odcinek 6: Kobieca MOC Pasji Agnieszka Przybysz wywiad z Eweliną Błaszczyk Organic Coffe


Podziel się proszę swoimi pasjami poniżej. Jakie masz marzenia. Jaką inspiracją są dla Ciebie doświadczenia tych kobiet:

Copyright od ©2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin |


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.