Agnieszka Przybysz Przyciągnij Sukcesy z Pasją

Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia


Jak przyciągnąć wspaniałą karierę, która da Ci satysfakcję i wspaniałe wynagrodzenie?

Jak przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością i sukcesem?

Jak skutecznie prowadzić profesjonalny coaching?

Jak prowadzić dobrze prosperujący biznes w każdej sytuacji ekonomicznej?

Jak skutecznie osiągać cele i realizować marzenia w każdym wieku?

Jak często budzisz się rano przemęczony na myśl o pójściu do pracy?Zastanawiasz się w jakim
kierunku zmierza Twoja kariera?

Czujesz się wypalony pracą lub biznesem, który prowadzisz?

Brakuje Ci satysfakcji i radości w życiu, a także równowagi między życiem zawodowym a osobistym?

Czujesz przytłaczający Cię stres, który narasta każdego dnia?

Zapomniałeś o swoich pasjach, a może ich jeszcze nie odkryłeś?

Nie wiesz jak połączyć Twoje talenty i pasje z dochodową karierą, biznesem?

Na te i inne pytania jak to zrobić poprzez profesjonalny coaching uzyskasz odpowiedzi w Przyciągnij Sukcesy z Pasją.

Krok 1

Po prostu zainwestuj w Przyciągnij Sukcesy z Pasją DZISIAJ u jednego z niżej podanych dostawców i otrzymaj Prezent


Zamawiam: E-Book Coaching z Pasją >>>
Google Play Ebook: Przyciągnij Sukcesy z Pasją

Krok 2

Wpisz swoje informacje poniżej i otrzymaj dostęp do prezentów GRATIS!

Szanujemy Twoją prywatność!

Agnieszka Przybysz jest polską pionierką coachingu i założycielką pierwszego w Polsce Coaching Institute. Agnieszka prowadzi swoją karierę z pasją, na własnym przykładzie pokaże Tobie jak Ty też możesz uwolnić się z korporacji i zacząć robić to co kochasz lub przejść do bardziej satysfakcjonującej kariery na etacie z łatwością, dokonując zmiany na lepsze.

Doświadczyło tego wiele osób, m.in. Beata, Renata, Mariusz i Ania „Coaching z Agnieszką spowodował to, że mam coraz więcej pewności w życiu osobistym i zawodowym. Wiem co jest dla mnie dobre, czego chcę. Poza tym zaczęłam wierzyć, że mi się uda znaleźć pracę taką jaką chcę. Wcześniej wszystkie moje próby kończyły się na znalezieniu kolejnej pracy na pełen etat w wielkich korporacjach, nie umiałam znaleźć dla siebie innego, lepszego rozwiązania. Dopiero podczas rozmów z Agnieszką udało mi się odnaleźć w sobie inny sposób realizacji zawodowej. Uwierzyłam, że mogę pracować inaczej, otworzyć własną firmę, robić z pasją to co lubię. Wcześniej tylko chciałam zmiany, lecz nie umiałam tej zmiany dokonać” napisała Beata.

Renacie coaching grupowy pomógł urzeczywistnić swoje marzenia i stać się poszukiwanym przez pracodawców specjalista w branży.

Mariusz Dłużniewski zmienił całkowicie karierę po pięćdziesiątce. „Już jednorazowe warsztaty pozwoliły mi znaleźć metody i sposoby wyjścia z kryzysu. Na swój sposób Agnieszka uratowała mnóstwo mojego czasu od zmarnowania. Mogę powiedzieć, że uratowała część mojego życia. Bez jej pomocy nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj, i nie czułbym się spełniony. Współpracę z Agnieszką polecam wszystkim będącym na dużych i małych zakrętach życia. Ale nie tylko.”

„Dajesz do ręki narzędzia, uczysz jak ich używać i sprawdzasz, czy uczeń dobrze wykorzystuje zdobytą wiedzę. Jesteś efektywna, bo nie odpuszczasz, przepytujesz, dopytujesz, drążysz, zadajesz trudne pytania. Do tego wszystko dzieje się w atmosferze ciepła, miłości i pełnego poczucia, że Tobie zależy, aby drugiemu człowiekowi wiodło się dobrze w życiu. Wszystkim, którzy poszukują swojej drogi życiowej szczerze polecam coaching u Ciebie”. Anna Łazicka

Przyciągnij Sukcesy z Pasją to poradnik-przewodnik budowania kariery, biznesu z pasją przeznaczony dla Ciebie i Twojego Coacha. Skuteczny, profesjonalny polski coaching. Zawiera studia przypadków Znakomicie sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy zastosowali go w swoim życiu. Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki – Agnieszka Przybysz – w prowadzenia profesjonalnego coachingu w Polsce.

Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako mentor coach i ekspert budowania relacji, jest podana w książce Przyciągnij Sukcesy z Pasją. Od dzisiaj, również i Ty możesz korzystać z technik i narzędzi przekazywanych przez Agnieszkę i zbudować karierę, biznes z pasją. Po raz pierwszy w Polsce możesz skorzystać z pomocy dopasowanej do polskich realiów. Coaching Przyciągnij Sukcesy z Pasją pomógł już wielu polskim kobietom i mężczyznom, zarówno młodym jak i bardziej dojrzałym. Ich opinię znajdziesz na stronie Coaching Institute, Polska.

Jeśli masz pytania, możesz je zadać Agnieszce Przybysz. Jako Twój Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji udzieli Ci profesjonalnej odpowiedzi i doda inspiracji, motywacji na warsztatach

Przyciągnij Sukcesy z Pasją nauczy Cię jak:


– sięgnąć po więcej – „sięgnąć gwiazd” w Twoim życiu zawodowym
– zyskać harmonię między życiem zawodowym, a osobistym
– mieć karierę z pasją
– sprecyzować czego chcesz w swoim życiu zawodowym
– dokonać zmiany pracy, zawodu z sukcesem
– świadomie stosować w biznesie prawa wszechświata, w tym prawo przyciągania i inne
– odróżnić coaching, od innych form profesjonalnej pomocy
– wiedzieć jaka metoda jest właściwa dla Ciebie
– przyciągnąć wspaniałą karierę lub biznes do Twojego życia
– cieszyć się życiem zawodowym
– rozwijać własny biznes z sukcesem
– przejść z korporacji do własnego biznesu
– możesz dokonać zmiany kariery w każdym wieku
– zastosować Mechanizm Sukcesu™
– złożyć zamówienie na pracę
– możesz poprawić jakość swojego życia stosując sprawdzone i skuteczne narzędzia
– być skutecznym liderem w roli coacha
– wybrać właściwego coacha dla Ciebie
– skuteczny jest profesjonalny coaching
– poczuć Twoją wewnętrzną moc i siłę

Moją intencją jest, by aktywować w pełni Twój potencjał, byś mógł go wykorzystać do stworzenia zawodu, kariery, biznesu z pasją, który przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Sama tego dokonałam aktywując w działaniu swój potencjał i talenty, jako Pionier Coachingu w Polsce. Ty też możesz aktywować Twoje talenty i mieć satysfakcjonującą karierę, na którą zasługujesz. Chętnie Ci pokaże jak możesz tego dokonać.

Zapytasz dlaczego to jest dla mnie ważne?

Chcę dać Ci możliwość kontaktu ze mną poprzez system Przyciągnij Sukcesy z Pasją (prezenty, produkty, warsztaty), byś Ty też inwestując w swój rozwój mógł osiągnąć Twoje cele zawodowe i osobiste. Naprawdę zależy mi na Twoim sukcesie i traktuję to jako moją misję, by pomóc jak największej liczbie osób cieszyć się szczęśliwym życiem i wspaniałymi relacjami w środowisku zawodowym oraz sukcesami: zawodem, karierą, biznesem z pasją.

Gwarantuje, że jakość Twojego życia też zmieni się na lepsze, jak zastosujesz proponowane przeze mnie metody.

Zapraszam. Przygotowałam dla Ciebie, czytelnika Przyciągnij Sukcesy z Pasją serię prezentów, (w tym: audiowizualizacje, testy itp.): Jeśli jesteś gotowy przyciągnąć sukces, mieć zawód, karierę lub biznes z pasją oraz harmonię między życiem zawodowym, a osobistym, mieć więcej radości i pieniędzy w życiu to Przyciągnij Sukcesy z Pasją jest idealna dla Ciebie, oto co powinieneś TERAZ zrobić:

Wraz z książką zyskasz 8 prezentów (w tym audio, testy), które możesz natychmiast po dostaniu książki pobrać z tego serwisu
(zachowaj paragon)

Prezent 1: Twoje cele w procesie coachingu – pdf

Prezent 2: Harmonia w życiu zawodowymi osobistym – test pdf

Prezent 3: Koło Kompetencji – Praca – życie zawodowe – test

Prezent 4: Idealna Praca – wizualizacja – audio

Prezent 5: Test Myślisz jak Przedsiębiorca czy jak Pracownik? – test pdf

Prezent 6: Medytacja Kolorami – krótki fragment – audio

Prezent 7: Pozytywne Komunikaty: kariera, pieniądze – audio

Prezent 8: Kondycja Twojego biznesu – test pdf

Krok 1

Po prostu zainwestuj w Przyciągnij Sukcesy z Pasją DZISIAJ u jednego z niżej podanych dostawców i otrzymaj Prezent GRATIS


Zamawiam: E-Book Coaching z Pasją >>>
Google Play Ebook: Przyciągnij Sukcesy z Pasją

Krok 2

Wpisz swoje informacje poniżej i otrzymaj dostęp do prezentów GRATIS!

Szanujemy Twoją prywatność!

Wersje mobilną w pigułce pt. Coaching z pasją znajdziesz tutaj >>>

Copyright od ©2005 r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin |


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.