“Jestem zbyt zajęta”

Kocham format warsztatów, gdyż w pigułce i szybko jestem w stanie nauczyć Cię tego czego potrzebujesz, by mieć w tym temacie wspaniałe rezultatyprowadzę skuteczne warsztaty od 2005 r. – jest to najszybsza forma edukacji przez unikalne doświadczenie. Połączona ze sprawdzonymi narzędziami i autorskim systemem.

Ponadto warsztaty to NIE SZKOLENIE – ale UNIKALNE DOŚWIADCZENIE… dużo radości, wspaniała pozytywna energia i ogromny zastrzyk energii na kolejne miesiące – samo to, oprócz zawartości merytorycznej programu jest bezcenne. Wystarczy spojrzeć na rezultaty innych uczestników poprzednich edycji.

Powiedzmy sobie wprost fakt, że jesteś zbyt zajęta, by wziąć udział w tym warsztacie RAZ W ROKU jest sygnałem, że musisz zwrócić uwagę na efektywność Twoich działań.
Jeśli nie podejmiesz decyzji transformacji Twojej sytuacji zawodowej, utkniesz w stagnacji i niewiele się zmieni w Twoich efektach – dochodach, komforcie życia …

Jeśli nie podejmiesz decyzji transformacji Twoich wyników zawodowych, Twojej relacji z pieniędzmi utkniesz w stagnacji i niewiele się zmieni w Twoich efektach – stylu życia …

Nie staniesz się w magiczny sposób mniej zajęta, jeśli będziesz robiła rzeczy w ten sam sposób jak do tej pory…

Masz teraz szansę zrobić coś inaczej, skuteczniej byś miał więcej niezależności zawodowej, by mieć styl życia jakiego zapragniesz, więcej czasuwięcej pieniędzy


“Czy ten program zadziała dla Ciebie”

Jeśli jesteś zadowolona ze swojego życia na 10 w skali od 1 do 10 (gdzie 10 to super) – masz komfort, wspaniały styl życia, dużo wolnego czasu i zarabiasz pieniądze z łatwością, to z pewnością Twoja relacja z pieniędzmi jest poprawna. Natomiast jeśli oceniasz swoje zadowolenie na mniej niż 10, to warto byś zadbała o relację z pieniędzmi, która ma wpływ zarówno na Twoje związki, relacje jak i życie zawodowe- biznesowe.

Ten system zadziała dla Ciebie jak zastosujesz to co Ci zaproponuję na warsztacie i w trakcie 30 dniowej zabawy, wybór należy do Ciebie. To prostsze niż myślisz.

„Masz ciężką sytuację finansową…

nie możesz pozwolić sobie na warsztaty”

Rozumiem doskonale różne sytuacje, zwracają się do nas osoby zamożne, średnio sytuowane jak również osoby skromnie żyjące lub w długach po to, by poprawić swoją sytuację.

Dajemy bezpłatnie wiele wartościowych materiałów, lecz rozwój polega na tym, że dajemy szansę osobom takim jak TY, byś zmieniła swoją
sytuację inwestując w Twój rozwój.

Nie płacisz za sesje ani za programy, płacisz SOBIE poprzez nasze programy inwestując w SIEBIE, by móc odmienić Twój los, w tym finansowy. Tak to działa!
Według praw Wszechświata/ Boskich praw: najpierw daj sobie to czego chcesz dostać więcej.
Jeśli chcesz więcej pieniędzy musi je sobie dać na swój rozwój. (zgodnie z Twoją wolą poprawy sytuacji).

Pamiętam doskonale, gdy zaczynałam nowy biznes, nie miałam wolnej gotówki, a mimo to zorganizowałam 3 000 dolarów na 4 miesięczny kurs
online, by się rozwijać i zmienić sytuację na lepszą. Bo wiem doskonale z perspektywy wielu lat, że tylko inwestycja w rozwój, we
właściwe programy daje odmianę losu i poprawę sytuacji osobistej i zawodowej. Inwestuję pokaźne kwoty w rozwój od wielu lat.

Jak jest wola i decyzja, to pieniądze się znajdą, czasem trzeba na jakiś czas z jakichś przyjemności zrezygnować lub coś sprzedać, by
zainwestować w siebie, bo to jak widać na moim własnym przykładzie i na przykładzie tysięcy moich studentów procentuje z nawiązką.

Dowiedz się jak przyciągać pieniądze i uzdrowić negatywną relację z pieniędzmi…

Chcę byś TY i osoby w podobnej sytuacji zrozumiały, że inwestują w SIEBIE, a nasze programy są tylko SKUTECZNYM narzędziem do Twojej osobistej i zawodowej transformacji.

Nie można kupić sobie pojedynczych sesji, są jedynie pakiety, programy online i warsztaty na żywo dostępne raz na jakiś czas – w ten sposób skorzystasz z wartościowego wsparcia jakie daje Coaching Institute.

Program warsztatu na żywo jest najlepszy rozwiązaniem.

21 kwietnia odbędzie się tylko raz w roku wydarzenie całodniowe „Miłość i Pieniądze dla Przedsiębiorczych Kobiet z Pasją”,
które cieszyło się ogromny powodzeniem w minionych latach, miejsca się szybko rozeszły. Dało ono uczestnikom wspaniałe transformacje
W tej chwili otworzyliśmy wczesną rezerwację dla naszych czytelników i ich przyjaciół, super okazja, zarezerwuj teraz>>> tutaj >>>

Możesz się spodziewać wspaniałych narzędzi i kolejnej transformującej dawki ENERGII do działania w kierunku Twojej obfitości i bogactwa. To gwarantowane!

„Czy mężczyźni skorzystają z tych warsztatów”

TAK, oczywiście, że skorzystją i to bardzo. W poprzednich edycjach uczestniczyli mężczyźni z fajnymi rezultatami. Temat relacji z pieniędzmi nie ma płci, zarówno dotyczy kobiet jak i mężczyzn.

“Rewelacyjne wskaźniki jakościowe + ekstra wynagrodzenie”

„Kolejnym elementem, który wykorzystuję, to określanie poziomów wskaźników, od których zależy notowanie w rankingach w Polsce i otrzymywanych wynagrodzeń, więc jeśli tylko napisałem na kartce ten poziom, który sobie życzę, uwierzcie zawsze był w granicach, to rewelacyjne więc zacząłem od roku już testować, piszę na kartce “wskaźniki do osiągnięcia” potem … (poufne dla uczestników)

Oczywiście już wczoraj wiedziałem, że mamy rewelacyjne wyniki jakościowe, teraz to już takie wyżyłowane, że mój szef z innego regionu otrzymał od równego sobie rangą koordynatora gratulacje i zapytanie co on robi, a mój szef mówi, że ma mnie.

Powiem coś co Was rozbawi, otóż od jakiegoś czasu tzn. od listopada zeszłego roku mówią na mnie Harry Potter “Czarodziej”, no tak również noszę okulary ale na miotle nie latam. Po tych eksperymentach zamierzam stosować to do innych celów gdy człowiek osiąga pewien poziom “energetyczny” zrozumienia to świadomie o więcej prosi i więcej dostaje. Jacek Motowidło.