Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Przyciągnij Sukcesy z Pasją – warsztaty interaktywne

Twój Rozwój Osobisty, Kariera & Zawód lub Biznes z Pasją

Jak przyciągnąć  wspaniałą karierę, która da Ci satysfakcje i wspaniałe wynagrodzenie?

Jak przejść z korporacji do własnego biznesu z łatwością i sukcesem?

Jak prowadzić dobrze prosperujący biznes w każdej sytuacji ekonomicznej?

Jak skutecznie osiągać cele i realizować marzenia w każdym wieku?

Jak często budzisz się rano przemęczony na myśl po pójściu do pracy?

Czujesz, że dopada Cię wypalenie zawodowe, stres i przemęczenie pracą?

Zastanawiasz sie w jakim kierunku zmierza Twoja kariera? Czujesz się wypalony pracą lub biznesem, który prowadzisz. Brakuje Ci satysfakcji i radości w życiu, a także równowagi między życiem zawodowym, a osobistym. Czujesz przytłaczający Cię stres, który narasta każdego dnia. Zapomniałeś o swoich pasjach, a może ich jeszcze nie odkryłeś. Nie wiesz jak połączyć Twoje talenty i pasje z dochodową karierą, biznesem.

Na te i inne pytania jak to zrobić poprzez profesjonalny coaching uzyskasz odpowiedzi na warsztacie *Przyciągnij Sukcesy z Pasją*.

Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Agnieszka Przybysz

Kliknij tutaj: zyskaj zawód, karierę z pasją

Agnieszka Przybysz jest polską pionierką coachingu i założycielką pierwszego w Polsce Coaching Intitute.

Agnieszka prowadzi swoją karierę z pasją, na własnym przykładzie pokaże Tobie, jak Ty też możesz uwolnić się z korporacji i zacząć robić to co kochasz lub przejść do bardziej satysfakcjonującej kariery na etacie z łatwością, dokonując zmiany na lepsze.

Doświadczyło tego wiele osób, m.in. Beata, Renata, Mariusz i Ania

„Coaching z Agnieszka spowodował to, że mam coraz więcej pewności w życiu osobistym i zawodowym. Wiem co jest dla mnie dobre, czego chce.

Poza tym zaczęłam wierzyć, że mi się uda znaleźć pracę taką jaką chcę. Wcześniej wszystkie moje próby kończyły się na znalezieniu kolejnej pracy na pełen etat w wielkich korporacjach, nie umiałam znaleźć dla siebie innego, lepszego rozwiązania.

Dopiero podczas rozmów z Agnieszką udało mi się odnaleźć w sobie inny sposób realizacji zawodowej. Uwierzyłam, że mogę pracować inaczej, otworzyć własną firmę, robić z pasją to co lubię. Wcześniej tylko chciałam zmiany, lecz nie umiałam tej zmiany dokonać”, napisała Beata.

Renacie coaching grupowy pomógł urzeczywistnić swoje marzenia i stać się poszukiwanym przez pracodawców specjalistą w branży.

Mariusz zmienił całkowicie karierę po pięćdziesiątce. „Już jednorazowe warsztaty pozwoliły mi znaleźć metody i sposoby wyjścia z kryzysu. Na swój sposób Agnieszka uratowała mnóstwo mojego czasu od zmarnowania. Mogę powiedzieć, że uratowała część mojego życia.

Bez jej pomocy nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj, i nie czułbym się spełniony. Współpracę z Agnieszka polecam wszystkim będącym na dużych i małych zakrętach życia. Ale nie tylko.”

„Dajesz do ręki narzędzia, uczysz jak ich używać i sprawdzasz, czy uczeń dobrze wykorzystuje zdobytą wiedzę. Jesteś efektywna, bo nie odpuszczasz, przepytujesz, dopytujesz, drążysz, zadajesz trudne pytania.

Do tego wszystko dzieje się w atmosferze ciepła, miłości i pełnego poczucia, że Tobie zależy, aby drugiemu człowiekowi wiodło się dobrze w życiu. Wszystkim, którzy poszukują swojej drogi życiowej szczerze polecam coaching u Ciebie.” Anna

Kliknij na link i Ty też zyskaj karierę z pasją:

Przyciągnij Sukcesy z Pasją warsztat

TERAZ Zrób Rezerwacje Twojego miejsca na najbliższym warsztacie- sprawdż kalendarz wydarzeń
Decyduje kolejność zgłoszeń!

Na sierpniowy termin zabrakło miejsc.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.