Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Stworzyłam ten serwis z myślą o przedsiębiorczych kobietach, które chcą rozpocząć swój własny biznes lub mają już własną działalność i chcą ją rozwijać  z pasją. Moją misją jest  wzmocnić potencjał kobiety, Twój potencjał, byś robiąc to co kochasz zyskała: uznanie, satysfakcję, miłość, pieniądze i sukcesy, na które zasługujesz!

Służę też profesjonalnym doświadczeniem Panom, których też zapraszam do współpracy, z pewnością znajdziecie u mnie dla siebie mnóstwo Inspiracji i Motywacji.

Skuteczny coaching
i transformujący mentoring gwarantowany!Jest coaching i jest transformujący mentoring Agnieszki Przybysz, który wykorzystuje autorskie metody i skuteczne narzędzia, wznosząc Cię na wyższe poziomy świadomości i rozwoju. Abyś sięgnął pełni Twojej mocy.
Fenomenalne Programy grupowe z Agnieszką Przybysz, tematy: relacje, miłość, bratnia dusza, kobieca moc: pieniądze, zdrowie, kariera, biznes z pasją, rozwój osobisty i duchowy.


Skuteczny Coaching & Tranformujący Mentoring indywidualny 1 na 1 z Agnieszką Przybysz osobisty- ViP day, telefoniczny, skype – gdziekolwiek mieszkasz

Książki i Publikacje


publikacje-Agnieszka-Przybysz
Bestsellerowe publikacje i książki ekspert relacji, pionierki coachingu w Polsce, o największym doświadczeniu praktycznym w branży coachingu, pomogą Ci rozwiązać Twoje wyzwania w relacjach, miłości, karierze, biznesie, odkryć pasje.. i więcej


Tekst alternatywny


Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.