jak-przyciagnac-milosc-TVP4-1 Agnieszka Przybysz stworzyła szereg programów coachingowych i produktów, aby pomóc Tobie stworzyć Cudowne Relacje, Karierę, Biznes i Styl życia z Pasją. Jej pasją jest rozwój i coaching.

Z radością pomogła tysiącom kobiet, a także mężczyzn aktywować ich pełen potencjał i sięgnąć po sukcesy i cele, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania. Dziś swoje doświadczenie daje Tobie w postaci produktów i usług, które pomogły już tysiącom osób w kraju i za granicą.

Agnieszka Przybysz jest pionierką coachingu i posiada największe profesjonalne doświadczenie w branży coachingu w Polsce. O czym świądczy bogate portfolio wypracowanych godzin z klientami, a co ważniejsze EFEKTY i ZNAKOMITE REZULTATY Uczestników.

Wyróżnia Ją skuteczność połączona z pasją pomagania ludziom, doskonała Intuicja & Kreatywność oraz profesjonalne Bogate doświadczenie w dziedzinie coachingu relacji, wzmocnienia kobiecej mocy, kariery i mentoringu biznesu z pasją.
Z pewnością skróci Ci bolesny czas dochodzenia do Twoich własnych rozwiązań, a często osoby, które miały wcześniej coaching gdzie indziej są Zaskoczone Skutecznością i tempem TRANSFORMACJI jakie doświadczają pod okiem Agnieszki w postaci programów grupowych lub VIP sesji.

Zwykle osoby trafiają do niej z wieloma wyzwaniami od relacji po zdrowie…karierę biznes…, z każdym z nich sobie skutecznie poradziła – sprawia, że każdy się przed nią otwiera i czuje Zaufanie – to Jej wyjątkowość czyni relację z klientem Unikalną i Bardzo Efektywną (na planie mentalnym, emocjonalnym, biznesowym, relacji oraz duchowym).

Gwarantujemy, gdy choć raz tego doświadczysz poznasz smak Sukcesu i Obfitości.
Setki referencji znajdziesz m.in w Coaching Institute jak i w innych serwisach, także tutaj >>>

Wydarzenia Kobieca Moc – webinar znajdziesz tutaj >>>


Sprawdzony Sekret Szczęśliwej Miłości, który poprowadzi Cię od Samotności do Przyciągania Miłości i Wspaniałych Relacji w 3 Prostych Krokach, jak je Pierwszy raz Zastosujesz!


ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold to 3 miesięczny program budowania wspaniałych relacji i związków. Włączając w to ABC Przyciągnij Miłość Silver.

Puzzle Relacji: Miłość Toksyczna – Miłość Spełniona


.


Pracujesz na etacie, jesteś przedsiębiorcą, interesujesz się rozwojem,

MIŁOŚĆ & PIENIĄDZE System

8 sekretów bogactwa
Zarabiaj więcej, robiąc to, co KOCHASZ

8 tygodniowy kurs online, gdziekolwiek mieszkasz
z Agnieszką Przybysz

przyciagnij-milosc-live-online-agnieszka-przybysz
5 Kroków Przyciągnij Miłość. Bestseller Przyciągnij miłość – zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach.

Nowy warsztat online – zaawansowany stopień II Przyciągnij Miłość


Przyciągnij Miłość System warsztaty LIVE – Sekret Relacji na podstawie książki bestsellera Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach. Warsztat online.


Wrasztaty na żywo ONLINE. Sprawdź nasz fenomenalny w efekty kurs online MIP system.


Uwolnij Stres, Zyskaj Więcej Energii i Motywacji: 21 dni Radosnej Transformacji™ Cudowne Relacje – dostęp online z większości urządzeń mobilnych. Warsztat motywacyjny.


Poznaj Sekret Bratniej Duszy, by Przyciągnąć i Zatrzymać MIŁOŚĆ Wspaniałego Mężczyzny lub Wspaniałej Kobiety z Łatwością – 3 tygodniowy program audio z forum wsparcia.


Tak wiele jest chaosu w interpretacji relacji intymnych i seksualnych, wszystko sprowadza się do technik zamiast do tego, czym w istocie jest Twoja seksualność i czym są wspaniałe relacje intymne w związku. Jak korzystać z bogactwa Twoje seksualności, by tworzyć to czego pragniesz, bynajmniej nie ogranicza się to do “nowego życia”.


17 sesji coachingu relacji, online „w pigułce” Przyciągnij Miłość. Dostępne przez internet online w formie wideo sesji z 17 bonusami – ćwiczeniami prowadzonymi przez autorkę książki Agnieszkę Przybysz eksperta relacji. MOŻESZ sesje odsłuchiwać wielokrotnie.


Fenomenalny program przez 5 tygodni Aktywujesz Moc Uwolnienia, Moc Intuicji, Moc Celu życia, Moc Kobiecości, Moc Przywództwa w Kobiecym stylu. Forum wsparcia z Agnieszką.


Wzmocnij Poczucie Wartości. Uwolnij głęboko ukryte blokady. Otwórz się na przyjęcie obfitości. Sięgnij po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty.
Aktywujesz MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity,


.
.

Odzyskaj Moc, Oto Niezbędne Kobiece Moce w tym roku

3 Skuteczne Techniki Realizacji Celów w Zależności od Twojej Osobowości


.


Aktywujesz MOC Uwolnienia x2 = Moc Oczyszczenia, Moc Wybaczenia, MOC Wdzięczności, MOC Pasji, MOC Pasji przez 6 tygodni program audio z ćwiczeniami plus forum wsparcia 6 miesięcy


Ciesz się Wolnością Czasu i Finansów
Pracuj mniej, Zarabiaj więcej, by dbać o Styl Życia, Zdrowie o to co Wzbogaca Twoją Piękną Duszę…


Przełam Ukryte Blokady, Wzmocnij Pewność Siebie, Aktywuj Twoją Kobiecą Moc:
Moc Relacji, Moc Rozwoju, Moc Pieniędzy – jednodniowy warsztat w Warszawie.


Masz Biznes, Planujesz Biznes, Jesteś Coachem… Wyjątkowo Inspirujący program z pionierką coachingu.


Jesteś Przedsiębiorcą, prowadzisz biznes, planujesz własny biznes. Rozwiń Własny Biznes z Pasją i Skutecznie Pomagaj Ludziom.


Jak Szybko przejść od Pasji do Sukcesu. Zbudować z Pasją Unikalną i Mocną Markę, by Żyć Pełnią Życia i Cieszyć się obfitością Bogactwa i Wnosić Wkład w Życie Innych.


Chcesz mieć więcej Klientów.Chcesz mieć więcej Czasu dla Siebie. Chcesz mieć więcej Pieniędzy. Chcesz wnieść Wkład w Życie innych.


Odkryj Pasje. Kochaj to co Robisz i Zacznij Zarabiać Świetne Pieniądze.5 stopniowy System Kariera lub Biznes z Pasją: program sesji audio online przez 5 tygodni.


Dla mężczyzn interesujących się rozwojem osobistym, świadomych zmian i potrzeby zintegrowania świata emocji ze światem materii na miarę nadchodzących czasów, by świadomie sięgać po coraz większe cele w zgodzie z potrzebami Serca.


Jak zaplanować 100% realizację Twoich celnych celów, w dowolnym momencie roku, na najbliższe 12 miesięcy.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.