Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Referencje opinie

Spotkania grupowe, online i indywidualne ( przez telefon, skype, spotkania Vip)

Agata z Niemiec

Agnieszka z Norwegii

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska

Grażynka z Gdańska

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

Mogę być naturalna,
szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.

Start Biznes z Pasją i kontakt z Tobą dały mi: 1. Odwagę 2. Narzędzia, z pomocą których usunęłam blokady 3. Narzędzia marketingowe. Przez 15 lat umiałam rozmawiać o opiece i opiekunach.
Dzięki Tobie nauczyłam się mówić do opiekunów. Mówić w taki sposób aby rozumieli i aby czuli się dobrze przyjmując wiedzę ode mnie. Tak dobrze jak czują się Twoi uczniowie. Pokazałaś, że sprzedaż swojej wiedzy i usług nie musi polegać na manipulacji klientem. Nauczyłaś mnie, że mogę być naturalna, szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.
Z całego serca DZIĘKUJĘ. Małgorzata Piastun, Piła

Klientów przybyło o 30 %

„Jestem na pewno więcej pewna siebie. Wiem już czego chcę i jak to osiągnąć nie kręcąc się w kółko. Mam nareszcie swoją stronę städningflyttstädning.se i klientów przybyło o 30 % więcej w trakcie programu.

Myślałam, że się wycofam na początku programu, że to nie dla mnie – nie dlatego, że to było za trudne tylko, że moja samoocena była bardzo niska ale powiedziałam sobie „Ela spróbuj bo będziesz później żałować” i dałam sobie szansę.
Na początku miałam inny pomysł na biznes, ale po zastanowieniu się postanowiłam pozostać przy już istniejącym, rozwinąć go a później powoli wdrożyć w życie następny pomysł.

Program START biz z Pasja dał mi wgląd w świat biznesu i marketingu, który był dla mnie obcy do tej pory. Teraz kiedy zaznajomiłam się już i oswoiłam z Nim, zaczęłam go lubić i myślę, że w miarę zdobywania dalszej wiedzy- uczucie zacznie się jeszcze pogłębiać.” Elżbieta Szwecja städningflyttstädning.se

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

„Witam Agnieszko i mile koleżanki,

Oj Agnieszko, Agnieszko, to co Ty z Nami wyprawiasz jest niesamowite. Dawno nie miałam takiego intensywnego ”Prania mózgu”. Mało tego, nie przypuszczałam, że ” Starsza Pani”, czyli Ja sobie poradzę z zagadnieniami informatycznymi. To jest moja słaba strona, a tu nagle: sama rejestruje domenę, sama szukam hostingu (nie miałam pojęcia co to jest), wczoraj przeglądałam templetki, zgodnie z Twoim zaleceniem, mimo, że omówiłam się z grafikiem, aby w ogóle wiedzieć coś na ten temat więcej i nie wypaść jak amator, analizuję różne strony i wiele innych czynności, które robiłam po raz pierwszy.

W sumie czyste szaleństwo w moim umyśle. Zawsze uczyłam się z ciekawością, lecz nie przypuszczałam, że będę się uczyła czegoś, co zawsze odrzucałam. Ty sprawiłaś, że zaraziłam się tą wiedzą, mimo, że na pewno w tej dziedzinie nie będę ekspertem.
Jestem jednak ekspertem w innej dziedzinie… Mam już konkretna wizję mojej strony internetowej.
Dziękuje Aniołom, że jesteś” Hanna z Gdańska

„ Dzień dobry Wszystkim:),

super Haniu, fajna, trafiona nazwa. Twoje działania mnie motywują :)… Zgadzam się z Tobą, że Agnieszka bardzo nam pomaga. Podczas zaledwie tych kilku sesji dowiedziałam się tylu wartościowych rzeczy nt zakładania biznesu i o sobie samej :). Poza tym potrafi mnie zmotywować do działania, codziennie robię jakiś mały (czasami większy) kroczek przybliżający mnie do postawionych celów :). Bez Agnieszki to pewnie utknęłabym w miejscu i niewiele bym zrobiła. Ja również jest bardzo wdzięczna Tobie Agnieszko:)”.

„Jak zaczynałam Start Biznes z Pasją, to w ogóle nie miałam pomysłu na biznes. Pojawił się on m. in. dzięki narzędziom, jakie nam Agnieszko udostępniłaś. Jak dobrze pamiętam na jednej z pierwszych sesji programu robiłam ćwiczenia pomagające odkryć swoje pasje.
Wiele wartościowych rzeczy wyniosłam z tego programu. Najcenniejsze dla mnie jest to, że w krótkim czasie znalazłam pomysł na biznes. W bardzo krótkim czasie, to była kwestia kilku dni, pomogłaś mi Agnieszko poradzić sobie z wyzwaniem, z jakim sama borykałam się już od dłuższego czasu.

Dzięki Twoim narzędziom poznałam siebie lepiej, swój potencjał. Okazało się, że wcześniej w ogóle siebie nie znałam, a teraz wiem jaki mam potencjał, jakie są moje mocne strony. Muszę też powiedzieć, że Program Start Biznes z Pasją daje mi wiele wskazówek, pokazuje krok po kroku, jak właściwie prowadzić biznes, by uniknąć błędów, jakie przytrafiają się początkującym przedsiębiorcom.” Edyta Mazur z Poznania.

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>


Oto co mówią przedsiębiorcze uczestniczki programu VIP coaching & mentoring:

“Zwiększenie sprzedaży, fajne relacje w zespole”

“Wartościowe wg mnie było wszystko, bo mnie rozwijało i rozwija nadal oraz wzmacnia samoświadomość:
– wsparcie psychiczne
– postawienie celów. (Zwiększenie sprzedaży, moich zarobków)
– zmiana myślenia nt pieniędzy
– uporządkowanie systemu wartości i podejmowanie decyzji w zgodzie z nim
– zauważanie więcej możliwości biznesowych
– system DCN List gotowy w 90%
– zmiana na firmowej stronie www
– chęć dalszego uczenia się, by lepiej wykorzystywać Internet!
– wzrost obrotów w stosunku do 2011
– fajne relacje w zespole, nowe projekty w nowych obszarach aplikacji

W relacjach z najbliższymi – sporo fajnych rozmów i coraz lepiej panuję nad emocjami
Ciągle coś czytam z zakresu samorozwoju
Znów regularnie ćwiczę (fitness)
Podjęłam nowe wyzwanie w obszarze finansowym

Tak w skrócie, a sporo tego.
Lubię ten 2012 rok, bo dużo ciekawych rzeczy się dzieje i mnie się to bardzo podoba :) „

Pozdrawiam z miłością ;) Beata Horodniczy prezes DCN.pl od 1997

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

“Wszystkim jakoś jest lepiej i najważniejsze klientów przybyło „

“Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię… Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako gratisowa reklama emitowana przez dwa dni.

Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość i ruch.
Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka.”

Pozdrawiam serdecznie. Maria Bakalarska harmoniaspa.pl

“ Odnotowałam wzrost o 300% „

“W sierpniu i lipcu nie zarabiałam, przeciwnie – dokładałam do biznesu. Wrzesień 2010 po sierpniowych warsztatach Przyciągnij Sukcesy z Pasją był lepszy od września 2009 o 100%. Przychód firmy w styczniu tego roku w porównaniu do września 2010 również wzrósł prawie dwukrotnie.

Styczeń 2011 odnotowałam wzrost o 300%

Po „ warsztacie nt pieniędzy” w 2011r postawiliśmy sobie cel konsumpcyjny. W wakacje wygrałam nieduży przetarg na poprowadzenie kursu dla gminy. Po czym jeszcze w wakacje, w dodatku na wyjeździe dowiedziałam się o kolejnym dużym przetargu. w kilka dni znalazłam firmę, która stanęła wraz ze mną i wygrałam.

Pozdrawiam Agnieszko i zawsze myślę o Tobie ciepło, bo uważam, że byłaś pierwszym i przełomowym krokiem na mojej drodze do rozwoju i dobrobytu.”

Magda angielskimszczonow.pl

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

“ Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy,
która sama zaproponowała mi współpracę”

“Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC 2.0. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów.

Po „Jakiś czas temu druga firma nawiązała ze mną współpracę. na razie to początek:)
Moja strona internetowa i wizerunek online też jest efektem mentoringu i coachingu.
Dziękuje z wdzięcznością..

dr Agnieszka Pawłowicz dentalstudio

“ Otrzymałam ofertę pracy, która była jeszcze lepsza niż poprzednia. Druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.”  “Kilkanaście miesięcy temu uczestniczyłam w coachingu z Agnieszką, byłam na etapie poszukiwania pracy, firma w której pracowałam została kupiona przez inna instytucję, w z związku z tym osoby na stanowiskach menadżerskich otrzymały wypowiedzenia umowy o pracę. Było to dla mnie wielkie przeżycie ponieważ przez całą swoją ścieżkę zawodową nie musiałam szukać pracy. Firmy same zgłaszały się do mnie z ofertą.

Lubiłam swoją pracę i wydawało mi się że lepszej już mieć nie można, pod względem warunków pracy, narzędzi, finansów.
Po skończonym coachingu z Agnieszka stale stosowałam narzędzia przez nią proponowane. Napisze krótko: po dwóch miesiącach otrzymałam ofertę pracy, która była jeszcze lepsza niż poprzednia. Pracuję w niej do dziś:)

O pomoc do Agnieszki zwróciłam się również w sytuacji, w której miałam podpisać ważny biznesowy kontrakt, problem polegał na tym, że druga strona, z którą próbowałam prowadzić negocjacje nie była tym zupełnie zainteresowana, podawała wiele argumentów, które wskazywały na zupełny brak korzyści wynikających ze współpracy ze mną, dlatego tym bardziej było mi trudno prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Poprosiłam Agnieszkę o doradztwo, negocjacje trwały kilka tygodni, w efekcie zawarliśmy umowę współpracy.
Agnieszko, wiem, że trzeba słuchać mądrych ludzi dlatego zrobiłam zgodnie z Twoją sugestią. Dziękuję za Twoje wspaniałe doradztwo. Narzędzia stosuje do dziś.

Aneta skoczek.com.pl

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

They say Gratitude is the noblest sentiment, and that is what I feel for Agnieszka after several months of coaching put my life back on
track. I found her highly qualified in her field. Her approach is action-oriented, listening enough to understand, asking open questions, helping identify problems but always moving to practical small steps. We dealt with work issues and the relationship with my boss. We used methodical excercises and homework to untangle
difficult choices between relationships. We traced cause and effect between my life’s priorities and the absence of happiness and love.
But she also has a spiritual side, using techniques that healed the daily tears from losing my parents.

Ultimately I recovered self-belief, positive thinking, and energy. This positive charge immediately brought a will to stay fit, to make my choices and a „go get it” approach to my work. Aged 53 I changed country, made a fresh start professionally and made more money this year than ever in my life.

It is thanks to Agnieszka and I asked her to work with two family members after. She made a big difference to my life when I was without resources, and I will never forget. And all this over the phone with the voice in my ear of a person I have never met but who became a best friend of sorts. Geoff, CEO 2010

To apply for work with Agnieszka, please fill in short form here >>

W związku z zakończeniem procesu executive coaching, pragnę polecić usługi Pani Agnieszki Przybysz, Coaching Institute, z których jestem bardzo zadowolona. Coaching skutecznie wzmocnił moje poczucie własnej wartości i umiejętności kontrolowania stresu. Pani Agnieszka pomogła mi w przygotowaniu się do nowych wyzwań, wyznaczania sobie celów i zbudowaniu kroków do ich osiągnięcia, które przyniosły oczekiwany sukces.

Pragnę podkreślić, że wywiązała się ona ze wspólnej pracy z należytą starannością. Zaangażowanie i profesjonalizm działania coacha był istotnym czynnikiem wpływającym na poprawienie komunikacji w relacjach, w środowisku pracy, w okresie dużych zmian i fuzji firm.

dr Maria Schicht, Dyrektor Marketingu, PR & IR ABG S.A., Prezes Stowarzyszenia Menedżerów w Polsce. czytaj pdf

W roku 2007. Będąc na stanowisku zastępcy dyrektora Biura Spraw Pracowniczych ds. rozwoju kadr, w ramach strategii rozwoju kadr, przewidującej wprowadzenie coachingu dla kadry menedżerskiej Spółki podjąłem działania rozpoznawczo-porównawcze różnych rodzajów coachingu, w tym uczestniczyłem w cyklu sesji szkoleniowych prowadzonych przez Panią Agnieszkę Przybysz. Coaching prowadzony przez Panią A. Przybysz jest profesjonalny, wykorzystuje najnowsze zdobycze wiedzy w tym zakresie oraz techniki z zakresu rozwoju osobistego. Pani Agnieszka odwołuje się do doświadczeń własnych oraz pomaga zrozumieć sytuacje oraz doświadczenie klienta. Buduje poczucie własnej wartości osoby coachowanej. Przygotowuje do nowych wyzwań. Właściwe skorzystanie z coachingu pozwala na rozwijanie zdobytych umiejętności i korzystanie z nich także po zakończeniu procesu. W dłuższym okresie przynosi pozytywne rezultaty. Pełnomocnik Zarządu, Dyrektor Zespołu Dużych Prędkości, Dr inż. Bogdan Ciszewski PKP S.A . czytaj pdf

Aby ubiegać się o indywidualną współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

„Zajęcia warsztatowe pt. Jak stawiać cele z sukcesem i wykorzystać intuicję do podejmowania trafnych decyzji™ spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, którzy bardzo wysoko ocenili jego zawartość merytoryczną oraz umiejętności trenerskie Pani Agnieszki Przybysz. Jednocześnie potwierdzili, że uczestnictwo w warsztacie będzie bardzo przydatne z punktu widzenia doskonalenia umiejętności zawodowych w związku z ich działalnością prowadzoną na gruncie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Z przyjemnością rekomendujemy warsztaty Pani Agnieszki Przybysz z Coaching Institute jako formę wsparcia umiejętności interpersonalnych.” Dyrektor PARPA Krzysztof Brzózka

“ Było to dla mnie wyjątkowe przeżycie”  “Serdecznie dziękuję za maila oraz za cały niezwykły weekend. Mam nadzieję, że dostrzegłaś, iż było to dla mnie wyjątkowe przeżycie. W tej chwili siedzę sama w moim, niewielkim, acz sympatycznym biurze, mam na biurku skrypt ze szkolenia i staram się to wszystko sobie usystematyzować i poukładać…

Wczoraj słuchałam jednej z płyt – „ Sięgnij Gwiazd” – jak widzisz, nieźle się nakręciłam :))) Ważne, że POZYTYWNIE!!!
Wymyśliłam sobie też, że będę każdego dnia spisywać sobie miłe wydarzenia, jakie mnie spotkały…

Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Pozdrawiam.”Kasia, właścicelka spa, Warszawa

Aby ubiegać się o współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

“ Absolutnie jestem przekonana o wartości tych książek i narzędzi”  “Posiadam wszystkie cztery polecane pozycje, jak: Przyciągnij Miłość, Przyciągnij sukcesy z pasja, Sięgnij gwiazd, Medytacja Kolorami.

Wczoraj słuchałam jednej z płyt – „ Sięgnij Gwiazd” – jak widzisz, nieźle się nakręciłam :))) Ważne, że POZYTYWNIE!!!
Wymyśliłam sobie też, że będę każdego dnia spisywać sobie miłe wydarzenia, jakie mnie spotkały…

Absolutnie jestem przekonana o wartości tych książek i narzędzi, gdyż od przeczytania pierwszej książki „Przyciągnij Miłość” i zastosowania polecanych tak ćwiczeń (m.in. zamówienie do wszechświata na partnera) w moim życiu pojawiła się prawdziwa miłość i to dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłam. Na dodatek w tym czasie, który sobie założyłam. Cuda!” Dorota Tomczak, Sopot własna firma

.
Choć od Twoich warsztatów „Przyciągnij miłość” które się odbyły w Warszawie 16 maja, minęło już sporo czasu to ciągle mam je przed oczami i często do nich wracam myślami. Przez ten cały czas pracowałem i pracuję nad sobą stosując wszystko to co mnie nauczyłaś i w to co mnie wyposażyłaś (fantastyczne narzędzia).

Bardzo się zmieniłem nabrałem więcej pewności siebie i odwagi życiowej, a moje kontakty z kobietami się ożywiły, moje negatywne przekonania ustąpiły miejsca tym pozytywnym. W czerwcu rozwiodłem się, moja ex żona mieszka jeszcze razem ze mną w domu najprawdopodobniej do końca października…  Łukasz Dajcz

Hej Agnieszko, dziękuję za Twoje wszystkie listy. Napisałam, że Twoja książka mnie zainspirowała. Pomogła mi odkryć we mnie pewność co do dalszego mojego życia. Uzmysłowiłam sobie radość życia. Masz rację, że potrzebne są ćwiczenia i dalszy rozwój osobisty. Pytasz co we mnie się zmienia po przeczytaniu listów. Są czasem odpowiedzią na pewne pytania, zmuszają do refleksji. Cieszę się z każdego listu. I jeszcze na zakończenie: ćwiczenie serce :) to działa. Dziękuję Beata
.
Ja Tobie także dziękuję. Rzeczywiście jestem w dobrej formie.
Muszę Ci powiedzieć, że wcześniej chodziłam na różne warsztaty, uczyłam się wielu rzeczy, ale miałam poczucie, że i tak stoję w miejscu.
Dopiero nasze wspólne sesje i rozmowy; metody, które proponowałaś „wybiły mnie z dołka starych spraw” i dały skrzydła…..! Aby poznawać świat i ciekawych ludzi. A co najważniejsze czuć się doskonale ze sobą w każdej sytuacji, choć nie zawsze jest „różowo”.

Jak pisałam Ci wcześniej mam dobry wgląd w swoją intuicję.
Bez żalu zrezygnowałam z wyjazdu do Austrii, bo akurat zaczął się rok. szkolny.
Okazało się, że mój ulubiony organizator (taki wzorzec fajnego faceta) też nie pojechał.
Jak się spotkaliśmy, to powiedział, że jak ja obiecam, że następnym razem pojadę, to On też tak zrobi.  To miłe!

Mój „Hawajski Priorytet” nadal pisze, coraz więcej o sobie i o podróżach.
Dzięki temu ja rozwijam swoje smaki świata. Planujemy spotkać się na Karaibach albo Hawajach. Mam poczucie, że jest On stabilnym przyjacielem!
Jeśli stanie się kimś więcej to pięknie, jeśli nie, to też pięknie!

Odkąd wróciłam do szkoły moje życie stało się bardziej uporządkowane,
i choć mam też pracę w sadzie – dobry kontakt z naturą, to znajduję czas na przyjemności- chwile dla siebie- czytanie, spotkania.
Nadal lubię Prysznice Mentalne i Ćwiczenie Serce….- jest cudne! Dziękuję Ci za nie.
Na ludzi patrzę ze spokojem i myślę, po co oni tak się szamoczą, gubią w zbędnych szczegółach?

Miałam takie zdarzenie w szkole. Nieznana mi uczennica podeszła do mnie na korytarzu i zapytała, czy uczę psychologii?
Kiedy odpowiedziałam, że nie, ona na to:  szkoda, bo pani tak miło wygląda. Miłe…

Z przyjemnością od czasu do czasu napiszę do Ciebie.
Jeszcze raz Wielkie Podziękowania Dla Ciebie za dobre fluidy i wskazówki!
Serdeczności wiele. Ela Ch. [sesje indywidualne telefonicznie, warsztat]

Aby ubiegać się o współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>
.
„Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła Wasiluk [warsztat]

„Przeczytałam Twoją książkę i uważam, że jesteś aniołem. Tak wielką wiedzę i pomoc dajesz ludziom za „parę groszy”. Wiem, że mnóstwo ludzi tego nie doceni ale to ich problem. Ja rozwojem osobistym zajmuję się od wielu lat i wiem co mówię. Przeszłam szereg warsztatów [tu wymienia znane nazwiska].
Ale to co Ty oferujesz jest całością.

Połączyłaś „ezoterykę” z psychologią uniwersytecką, a tego właśnie brakowało. Pomimo olbrzymiej wiedzy i pracy nad sobą nie twierdzę, że przerobiłam już wszystko dlatego chętnie wezmę udział w Twoim Newsletterze i innych Twoich warsztatach.” EWA

Aby ubiegać się o współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>
.

Profesjonalny coaching z Tobą był naprawdę wspaniałym przeżyciem podczas którego czułam, że wzrasta moje poczucie wartości.
Czułam, że nie jestem sama ze swoimi problemami, że ,,mam” dobrego przewodnika, który umie słuchać i wie co jest dla mnie dobre.

„Coaching z Tobą spowodował to, że mam coraz więcej pewności w życiu osobistym i zawodowym. Wiem co jest dla mnie dobre, czego chcę.
Poza tym zaczęłam wierzyć, że mi się uda znaleźć pracę taką jaką chcę. Wcześniej wszystkie moje próby kończyły się na znalezieniu kolejnej pracy na pełen etat w wielkich korporacjach, nie umiałam znaleźć dla siebie innego, lepszego rozwiązania.

Dopiero podczas rozmów z Tobą udało mi się odnaleźć w sobie inny sposób realizacji zawodowej. Uwierzyłam, że mogę pracować inaczej, otworzyć własną firmę, robić z pasją to co lubię. Wcześniej tylko chciałam zmiany, lecz nie umiałam tej zmiany dokonać.” Beata Sołtysiuk [coaching indywidualny]

więcej czytaj w Przyciągnij Sukcesy z Pasją – COACHING Z PASJĄ ebook.
.
Podczas sesji coachingów dałaś mi do ręki „motykę”, „łopatę” i wysłałaś na „pole”. Dajesz do ręki narzędzia, uczysz jak ich używać i sprawdzasz, czy uczeń dobrze wykorzystuje zdobytą wiedzę. Jesteś efektywna, bo nie odpuszczasz, przepytujesz, dopytujesz, drążysz, zadajesz trudne pytania.

Do tego wszystko dzieje się w atmosferze ciepła, miłości i pełnego poczucia, że Tobie zależy, aby drugiemu człowiekowi wiodło się dobrze w życiu. Wszystkim, którzy poszukują swojej drogi życiowej szczerze polecam coaching u Ciebie.” Anna Łazicka [coaching indywidualny]

więcej czytaj w Przyciągnij Sukcesy z Pasją.
.
Dzięki coachingowi z Agnieszką zobaczyłam, że wszystko w życiu jest możliwe, albowiem zawarte w nas samych, w naszym umyśle.
Odkryłam także prostą prawdę, że energia podąża za myślą…
Dzięki naszej współpracy mam dużo sił witalnych, radości dnia codziennego.
Mimo deszczowego lata w moim sercu wciąż świeci słońce.

Po warsztacie napisałam jeszcze 4 listy uwalniające- duża ulga.
Nagrałam kolejne wzmacniające komunikaty, to aż nie do uwierzenia, jaką one mają moc!
W moim życiu nadal spokój wewnętrzny i dobre samopoczucie.
Świetnie rozwinęła się moja intuicja, co przekłada się na trafne decyzje.
Po rocznym urlopie bez obaw wróciłam do zawodu nauczyciela.
Dostałam, tak jak się spodziewałam dobry przydział godzin i plan lekcji.
Wiem, że to będzie dla mnie cudowny, kolejny rok!
W ostatnim tygodniu wakacji sprawiłam sobie wiele przyjemności.
W teście – Czy dość kocham siebie, miałam 17 odp. Tak! Dobry wynik!

Pozdrawiam serdecznie. Ela  [sesje indywidualne telefoniczne i warsztat]

Aby ubiegać się o współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>
.
Moja Droga Agnieszko,

Nawet nie wiesz jak bardzo pomaga  mi praca z Tobą. Nie mam słów, żeby przekazać Ci to co czuję, a uwierz mi – to zdarza się rzadko.

Nie wiem jak to się stało, że w tak stosunkowo krótkim czasie zaszły we mnie ogromne zmiany. Jak wiesz , z jednej strony nie należę do osób skromnych i poddających się biegowi spraw, ale z drugiej miałam zaburzony obraz mnie dla mnie samej. Nie widziałam sama w sobie ciekawego towarzysza, uważałam, że o wszystko łącznie z uwagą osób, na których mi zależy – muszę bezustannie ciągle zabiegać. Takie zabieganie jest bardzo męczące, bo poprzeczka była coraz wyżej, a możliwości każdego gdzieś kiedyś się kończą. Jednak dzięki Tobie doznałam „teatralnej” wręcz wewnętrznej zmiany.

Na warsztaty do Ciebie pchnęła mnie moja intuicja, bo w niezrozumiały zupełnie sposób wierzyłam, że pomożesz mi uporządkować moje relacje z człowiekiem, którego jak wówczas sądziłam, kocham. Teraz nie jestem tego taka pewna. Natomiast zakochałam się w … sobie. Z pewnością zawdzięczam to wykonywanym Twoim ćwiczeniom, a czyszczenie czakr jest wprost rewelacyjne.

To po nich poczułam się psychicznie zupełnie inną osobą, jakby odpadła ze mnie jakaś strasznie ciężka skorupa. W środku, pod nią byłam ja. Spokojna, pozbawiona negatywnych emocji związanych z moim partnerem, otaczającym mnie światem. Oczywiście wiele spraw jeszcze mnie drażni, jednak rzecz w tym, że już w zupełnie inny sposób.

Miesiąc temu byłam w rozpaczy, mój ukochany wyjechał na wakacje beze mnie, zostawił mnie samą w moje urodziny, nawet kwiatów z tej okazji od niego nie dostałam. Czułam się podle psychicznie i bardzo źle fizycznie. Czekałam na jego powrót jak na święto.

Teraz jak wiesz, nie rozmawiałam z nim tydzień i to nie jest dziwne, bo się tak już zdarzało. Nowe jest to, że nie mam potrzeby z nim rozmawiać. Nie mam ochoty do niego dzwonić, nie potrzebuję kontaktu z nim. Wcześniej z trudem panowałam nad tym, żeby jak najdłużej wytrzymać bez niego, tylko zawsze przegrywałam. Dzwoniłam i udawałam, że „deszcz pada” i nic się nie stało. Czasami mój ukochany nawet nie raczył odebrać ode mnie telefonu, a ja zamęczałam się tym, że nie jestem dla niego widać wystarczająco ciekawa, ładna, mądra i zaradna. No cóż… Dzisiaj wiem, że to jest dokładnie odwrotnie …

Dzięki Tobie zauważyłam i poczułam  bardzo prawdziwie, że jestem wiele warta taka jaka jestem. Bo jestem dobra i uczciwa, można na mnie polegać. I dlatego zasługuję na wszystko to co jest na tym świecie najlepsze.

Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam z całego serca. Maryla [warsztat, sesje indywidualne]

Aby ubiegać się o współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

” Kiedy się spotkaliśmy po raz pierwszy byłem dwa miesiące po zakończeniu terapii walki z koszmarną depresją, której wcześniejsze efekty znasz: upadek firmy, długi, rozwód, błędy itd. Teraz rzeczywiście zmiany są wprost nie do uwierzenia ale są naprawdę. Osiągnąłem spokój wewnętrzny jakiego nie pamiętałam, wiem czego chcę i na co się zgadzam, a na co nie. Nie robię nic wbrew sobie. Poprawiły się moje relacje ze wszystkimi osobami, do których kiedyś tam miałem jakieś urojone pretensje. Wiem co wyprawiałem w ostatnich latach i tylko ja jestem za to odpowiedzialny. Mam świadomość, że to się wydarzyło, co nie przeszkadza mi kreować nowego życia.

Mam 51 lat, jestem szczęśliwym człowiekiem. Otworzyłem się na świat i życie. I dostaję takie prezenty o jakich czasem nawet nie pomyślałem. Świat i życie otworzyło się dla mnie. To niesamowite. Nadal pracuję z planami i wizualizacją, ale też głośno mówię światu czego pragnę i do czego dążę. Powoli zaczynam odczuwać coś co ludzie zaczynają nazywać spełnieniem.

I proszę nie zapominaj, że jesteś współautorką tych zmian. Za co wdzięczność moja będzie za tobą podążać  zawsze.
Najważniejszą rzeczą jakiej się nauczyłem w ostatnich chyba dwóch latach to, że szczęście jest stanem umysłu. A wszystko co jest potrzebne do osiągnięcia tego stanu mam w sobie. To też twoja robota.
Serdecznie Cię pozdrawiam i wyrażam zgodę na wykorzystanie wszystkiego co uznasz za potrzebne do swojej pracy.  Mariusz Dłużniewski [warsztat,  sesje indywidualne]


Setki wcześniejszych referencji znajdziesz w serwisie Coaching Institute

Aby ubiegać się o współpracę z Agnieszką wypełnij proszę szybki formularz tutaj >>

Możesz też zobaczyć  setki referencji w serwisie Coaching Institute

<- powrót do strony głównej


Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.