Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Agnieszka Przybysz – Kim jestem:

Agnieszka Przybysz, Coaching Institute Ekspert relacji, pionierka coachingu, przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom, mentor biznesu z pasją, twórca metody PRZYCIĄGNIJ MIŁOŚĆ I KOBIECA MOC, mówca na konferencjach oraz autorka wielu unikalnych i wartościowych książek. W misji budowania świadomości miłości i obfitości skutecznie łączy duchowość z biznesem od ponad 25 lat:

Kochaj Bardziej, Żyj Pełniej i Działaj z Pasją(TM)

Moje książki:

Wizualizacje Sięgnij Gwiazd i Medytacja Kolorami 2008 r., Przyciągnij Miłość (coaching relacji) pierwsze wydanie 2009 r. -2019 r., Przyciągnij Sukcesy z Pajsą 2010 r. – COACHING z Pasją, Miłość i Pieniądze – 8 sekretów bogactwa 2015 r., Kobieca MOC 2018 r., 88 Biznesowych i życiowych lekcji i sekretów, MIŁOŚĆ Toksyczna 2020 r., kolejne w drodze 2022 r.

💼 Przedsiębiorczości i relacji z ludźmi uczył mnie ukochany tata, od najmłodszych lat zabierał mnie w podróże służbowe, gdy odwiedzał swoich klientów, którzy prowadzili sprzedaż wytwarzanych artykułów przez jego firmę. Minęło ponad 35 lat, firma się rozwija i jest jednym z czołowych dystrybutorów w swojej branży… Osobiście szkoliłam zespół handlowy i obsługi klienta w zakresie budowania relacji z klientami.

🙎‍♀️🤵 Umiejętność budowania relacji przejęłam od taty, a także ogromną kreatywność, mój tato sam tworzył produkty i ich projekty… zawsze znajdował rozwiązanie w każdej kwestii technicznej.
Nie miał tradycji biznesowych w rodzinie, sam przecierał ścieżki na drodze budowania biznesu, z poszukiwanego specjalisty w branży badań jądrowych stał się przedsiębiorcą w latach 90-tych.
Zarówno po tacie jak po dziadkach i pradziadkach ze strony mamy przejęłam przedsiębiorcze tradycje – dobrze prosperujących biznesów usługowych

💰 Ale też musiałam nauczyć się budowania relacji z pieniędzmi – miałam swoje wyzwania – straciłam wszystko, odbudowałam z długów i zmaterializowałam znacznie więcej – moimi odkryciami dzielę się w Miłość & Pieniądze i podaje 8 stopniowy konkretny warsztat, poparty wspaniałymi materializacjami Pieniędzy i Obfitości – uczestników MIP system online.

💗 Samodzielność i moc mam po Babci, która do ostatnich dni ziemskiego życia była samodzielna, odważna, kreatywna – wiele lat nosiła rodzinę i biznes na swoich barkach… nigdy się nie poddawała mimo, iż choroba utrudniała jej aktywność.

.

Komu pomagam

🔴 Pomagam przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od stagnacji do wspaniałych relacji, miłości i biznesu z pasją, kochać to co robią, mądrzej pracować mniej i zarabiać więcej … z łatwością… a przy tym mieć zdrową relację z pieniędzmi i czas dla rodziny oraz 4 razy w roku wspaniałe wakacje, co jest standardem w Kobieca MOC.

🔴 Świadomym mężczyznom na sesjach indywidualnych pomogłam sięgnąć po wspaniałe relacje osobiste i zawodowe oraz zmaterializować wspaniałe milionowe kontrakty z łatwością.


🔴 Od ponad 25 lat skutecznie pokazuję jak połączyć świat duchowy ze światem materialnym, co to oznacza, że pracujemy na wielu poziomach jednocześnie, dlatego fenomenalne efekty moich klientów są efektem integracji świata duchowego ze światem fizycznym (pracą na planie energii)…

Uczestnicy uzyskują efekty w każdej dziedzinie życia: od relacji (osobistych, zawodowych), miłości, związków po obfitość, przyciąganie pieniędzy z łatwością, wspaniałej pracy czy biznesu oraz zdrowia.

👉 Mówiąc krótko, to czego możesz się spodziewać po naszej współpracy, to całościowa transformacja (w Twoim własnym tempie, bez rewolucji, a z pomocą ewolucji i rozwoju świadomości, uwalniania blokad, które powstrzymują Cię przed miłością albo obfitością… Zastosowania autorskich aktywacji, które nazywam Medytacje 3.0 (to więcej niż medytacje)…

.

.

Jaka jest moja unikalność i co wnoszę w życie i biznesy moich klientów:

Agnieszka-Przybysz-business-coaching-pionierka-coachingu

💗👉 Autentyczność, Duchowość, Wspaniałą Energię, jakiej nigdzie indziej nie znajdziesz, Skuteczne i sprawdzone rozwiązania, Intuicję.

💗👉 Unikalne autorskie narzędzia i medytacje, Kreatywność (stworzyłam ponad 60 programów online, każdy ma inne ćwiczenia, to ponad 300 różnych narzędzi, medytacji, wizualizacji, aktywacji itp.), ponadto warsztaty na żywo, każdy inny.

Kocham szkolić online i na żywo, bo jak mówią uczestniczki, to unikalne doświadczenie być razem w polu energii SERCA💗 o wysokich wibracjach, gdzie cuda i szybkie transformacje są możliwe.

Przykład wykładu i warsztatu dla ponad 100 psychologów, terapeutów i osób z biznesu >>> tutaj konferencja 09/2021

💗👉 Połączenie analizy z konkretnymi wskazówkami w zakresie marketingu i sprzedaży (to moje specjalizacje od wielu lat) budowałam dla znanych marek sieci dystrybucji b2b i b2client z sukcesem na polskim rynku, zanim wprowadzałam coaching do Polski.

👉 Możesz się spodziewać, że doskonale Cię zrozumiem, jeśli przechodzisz lub przeszłaś do własnego biznesu /firmy z pracy na etacie lub korporacji, w której doszłaś „wysoko”, osiągałaś sukcesy.
Inspiruje do działania w kochający sposób.

💗👉 Wnikliwym okiem dostrzegam ukryte blokady energetyczne i za Twoim pozwoleniem uwalniamy je, byś mogła z łatwością realizować Twoje pragnienia w dowolnej dziedzinie życia i realizować Twój cel życiowy.

💗👉 „Pomagam rozwiązywać, problemy trudne do rozwiązania”, tak mówią kobiety, które są z nami od wielu lat np. Agnieszka z Lublina, nie wiedziała dlaczego jej dom od 10 lat nie chciał się sprzedać, sławny jasnowidz jej powiedział, że nigdy się nie sprzeda dopóki mama żyje…
Po mojej konsultacji w programie dom sprzedał się w ciągu 3 miesięcy, w lutym za gotówkę. A minęło kilka lat i jej mama czuje się dobrze…

💗👉 Jeśli pracujesz ciężko i masz wrażenie, że pieniądze od Ciebie uciekają, to nauczę Cię jak je pokochać i uwolnić blokady z przeszłości, a nawet z poprzednich pokoleń, które powstrzymują Cię przed obfitością.

👉 To czego możesz się spodziewać, to że każda sesja online, {pracuję zdalnie z osobami z różnych krajów}, każda rozmowa, program czy warsztat online ze mną będzie inny, innowacyjny, twórczy z ćwiczeniami dopasowanymi do Twoich potrzeb indywidualnych lub potrzeb grupy. Podniesie Twój poziom Energii i zainspiruje Cię do działania.

💗 Moi wspaniali klienci mówią: „widzisz to czego nie widać gołym okiem i trafnie diagnozujesz problem i znajdujesz natychmiastowe rozwiązanie – To niesamowite.” jedni nazywają to intuicją, inni wglądem w przeszłość i widzeniem przyszłość, a jeszcze inni jasnowidzeniem (odczuwaniem i słyszeniem),odczytywaniem podpowiedzi z „Góry”. Boski aspekt nam pomaga jak wiesz jak się z nim komunikować, tego też możesz się nauczyć. Oszczędzisz CZAS, Pieniądze i Dużo EMOCJI.

👉 Oto jak możemy porozmawiać: umów się na sesję – rozwiążemy Twoje wyzwania KLIKNIJ Tutaj >>

.

Czuję się najbardziej szczęśliwa:

💗 Kiedy mogę spełnić Twoje życzenia jak za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki”… Jak ziemski Anioł, który czuwa, by spełniły się Twoje cele, otrzymujesz to czego Ci potrzeba w OBFITOŚCI.

👉 To co wspólnie czynimy nie ma nic wspólnego z magią, choć jest często magiczne, gdy nagle wszystko składa się w cudowną układankę, jak Puzzle budujesz wspaniały obraz życia w obfitości 💗, a gdy spojrzysz wstecz nie dowierzasz, że kiedyś kilka lat temu miałaś tyle wyzwań. To częste refleksje kobiet i mężczyzn, z którymi pracowałam i pracuję.

👉 Bądź pewna/y, że wszystko czego uczę ma swoje duchowe, energetyczne, a nawet naukowe podstawy w medycynie, psychologii i fizyce kwantowej.

💗 I drugi raz raduje się moje SERCE, kiedy opowiadasz nam i dzielisz się swoimi sukcesami, to jest ukoronowaniem mojej życiowej misji. Czujemy to spełnienie.

To właśnie kocham 😍, kocham pracę 1 na 1 i w grupie 🌞

.

Jakim branżom pomagam:

Jeśli nie jest Ci obce mówienie o rozwoju duchowym zintegrowanym z efektami na planie materialnym i wykonywanie konkretnych inspirujących działań by rozwijać biznes, pokonać wyzwania i cieszyć się życiem z pasją, to zapraszam teraz na rozmowę tutaj >>> Skontaktuje się z Tobą mailowo.

Oto Twój pierwszy krok:

.

Moje pasje:

💗 Pomaganie od najmłodszych lat, rozwiązywanie najtrudniejszych problemów, bezinteresowne dzielnie się z miłością od 💗

💗 Coaching jest moją PASJĄ – pomaganie ludziom w ich rozwoju osobistym, zawodowym – biznesowym.

💗 Kocham ekspresję poprzez słowo mówione i pisane z łatwością: liczne audycje w mediach & pisanie książek są tego wyrazem.

💗 Uwielbiam dalekie i egzotyczne podróże. Odbyłam podróże rozwojowe, biznesowe i turystyczne – zwiedziłam pół świata, włączając w to Amerykę, Azję i Australię.

💗 Latem kocham morze i żagle na mazurskich jeziorach, a zimą góry.

💗 Pasjonuje mnie od wielu lat zdrowie, zdrowy styl życia, w tym eko gotowanie.

💗 Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

.

Edukacja i kompetencje:

Posiada największe praktyczne doświadczenie w branży coachingu w Polsce.

👉 Zainwestowałam w rozwój osobisty i biznesowy wartość luksusowego domu 💗

Od pierwszej inwestycji 3000 USD, gdy zaczynałam przygodę z coachingiem duchowym w biznesie, w 4 miesięcznym programie Sharon, nie miałam nic tylko długi, ale wierzyłam, że potrafię zarobić pieniądze.

👉 Ukończyłam Profesjonalną Szkołę Coachingu, jedną z pierwszych i najlepszych w USA CTI z akredytacją ACTP ICF USA.

👉 Zrealizowałam wiele godzin mistrzowskiego coachingu: 16400 i więcej, zarówno w języku polskim jak i angielskim, w ostatnich latach, nie licząc wcześniejszych lat.

👉 Ponadto odbyłam wiele podróży do USA na konferencje coachingowe organizowane przez Milanę, tam poznałam moich przyszłych mentorów (od marketingu internetowego, public speaking, po coaching & mastermind) oraz szkolenia biznesowe, na których byłam jedyną osobą z Polski, a nieliczną z Europy.

Tak wyglądała moja pionierska droga i przecieranie szlaków…
Co znalazło wielu naśladowców Coaching Institute w Polsce, którzy ze szkoleń przechodzili na coaching…

👉 Mentor coach i coachów coach, moi studenci – klienci stworzyli własne praktyki coachingowe w kraju i za granicą.

👉 Jestem absolwentką SGH w Warszawie, specjalizacja: zarządzanie i marketing oraz wielu kursów podyplomowych i szkoleń zagranicznych.

👉 Podróż z rozwojem osobistym zaczęła w 1992 r. robiąc to co dziś nosi miano „coachingu życiowego” z ang. life coaching.

👉 Karierę zawodową rozpoczęłam od amerykańskiej korporacji, jako jeden z najlepszych konsultantów ds. sprzedaży w kraju, potem „major account” w zespole liczącym 500 konsultantów.

👉 Szybko awansowałam do innej firmy i pięłam się po szczeblach kariery. Zdobyłam doświadczenie managerskie-dyrektora w różnych branżach od FMCG – szybko zbywalnych produktów po elektronikę biurową, budując sieci dystrybucji i sprzedaży b2b dla takich marek Canon czy Samsung w latach dziewięćdziesiątych.

👉 Prowadziłam coaching sprzedażowy w zespołach, którymi skutecznie kierowałam.
Łączę sprzedaż z marketingiem, to co zawsze jej pasją obok coachingu i pomaganiu ludziom.

👉 Bogate know how w budowaniu wspaniałych relacji z klientami i doświadczenie zawodowe wniosłam w stworzenie własnego biznesu i firmy jako pionierka coachingu – tworząc unikalne marki.

👉 Chcesz bym wsparła Twoje działania: umów się na sesję – rozwiążemy Twoje wyzwania i ustalimy plan działania KLIKNIJ Tutaj >>

Posłuchaj wstępu wystąpienia z konferencji dla psychologów, terapeutów i coachów:

Zamów dostęp do całego warsztatu online

Chcę Otrzymać dostęp teraz w super okazji >>

.

Czego o mnie nie wiesz: co mnie zdecydowanie odróżnia…

Pracy z energią uczyłam się od lat 90-tych, gdzie odkryłam technologię SERCA, wtedy poszukiwałam rozwiązania problemów zdrowotnych i znalazłam je, uzdrowiłam emocje i ciało oraz zyskałam jeszcze więcej…

To miało wpływ na moją drogę zawodową podnoszenia świadomości, pomagając wielu tysiącom osób…
Wszystko jest Energią, zanim stanie się Twoją rzeczywistością.

.

Jak odkryłam Technologię SERCA:

W latach 90 tych zaczęłam moje podróże rozwojowe, w których uczyliśmy się pracy z energią, poszukiwałam uzdrowienia (to temat na inną pogadankę: jak uzdrowić swoje ciało i emocje).

Co mnie do tego skłoniło, to sytuacja zdrowotna, gdy antybiotyki nie pomagały, a dolegliwości wciąż się powtarzały, szukałam sposobów poza medycyną, które pomogą mi odzyskać zdrowie, w sytuacji której medycyna nie znała odpowiedzi…

Szukałam wiele lat aż trafiłam na kursy pracy z energią… i tak zaczęła się moja świadoma przygoda z rozwojem osobistym i duchowym… Tego co dziś nazywa się podnoszeniem świadomości.

Podczas jednej z podróży kolega poprosił mnie bym mu wysyłała energię od serca, usiadł naprzeciwko mnie, zatrzymaliśmy się n lunch po drodze, bo jechaliśmy w małej grupie na kolejne międzynarodowe szkolenie rozwojowe…

Odparłam mu, nie wiem jak to zrobić, przecież uczyliśmy się przesyłać energię na odległość, a ty siedzisz naprzeciwko mnie… jak mam to uczynić?

Po czym zamknęłam oczy, skupiłam się na sercu 💗… zrobiłam co potrzeba i posłałam mu energię – w pewnym momencie krzyczy: stop… dość, przyciska mnie do ściany…

W ten sposób przez doświadczenie poznałam Moc Energii Serca 💗 i odkryłam technologię, która potem znalazła swoje potwierdzenie i dowody naukowe m.in. w medycynie…

I tak w 2015r. kanadyjski lekarz kardiolog Andrew Armour odkrył i podzielił się swoimi badaniami nt. mocy pola elektromagnetycznego serca

💗 To niebywałe odkrycie, świadczące o tym, że nie jesteśmy tylko ciałem, ale energią, mamy w swoich SERCACH niesamowity komputer…

Wiedziałam o tym od dawna w mojej praktyce, bo prowadzana intuicyjnie stworzyłam metodę Przyciągnij Miłość w 2005 r. po powrocie z Australii, a potem na jej podstawie bestseller Przyciągnij Miłość (kilka edycji), w której uczę i opisałam słynne – mistyczne ćwiczenie SERCE – HeartFlow™, które znalazło swoich naśladowców…

💡 Moja pionierska droga rozwoju w służbie ludzkości, cała działalność coachingowa, którą wprowadzałam do Polski jako pionierka coachingu i aktywności wydawała się wielu na początku magiczną i zaskakującą w szybkich efektach…

Była jakże niezwykła, ale też niezrozumiała dla niektórych, bo wykraczała poza schematy logicznego myślenia, obejmowała pracę z Energią + aspekt Duchowy. Co od początku było moją intencją połączyć duchowość i świat materii – autentyczną obfitość.

💗 W pierwszej książce bestsellerze Przyciągnij Miłość odkryłam efekty tego niezwykłego działania technologii SERCE, które włączyłam w ćwiczenia, jakie stworzyłam z Boską pomocą, które przyniosły i przynoszą wspaniale doznania i efekty podnoszenia świadomości dla wielu korzystających z niej i ich rodzin… Pomogły uzdrowić relacje i związki.

💡 Te moje odkrycia praktyczne i doświadczanie autorskich ćwiczeń i metod znalazły naśladowców… mówiących czy to o duchowości, energii, metafizyce, fizyce kwantowej (o której słyszałam na wykładach po angielsku w latach 90 tych/2000)

Co mnie bardzo cieszy, to że ta właśnie pionierska aktywność pomogła osiągnąć masę krytyczną na ziemi, potrzebną do przebudzenia ludzkości… i szerzenia światła na ziemi, rozświetlając SERCA i umysły wielu ludzi świadomych swojej mocy…

Odzyskiwanie mocy przez kobiety i świadomych mężczyzn (z którymi pracowałam indywidualnie) było kluczem do stworzenia i odkrycia metody Kobieca Moc oraz jest inspiracją dla wielu.

💗 Poprzez doświadczenia aktywacji medytacji opartych w dużej mierze na technologii SERCA i materializacji rzeczywistości, jakiej pragniesz z poziomu SERCA, od 2012 r. kobiety uzyskały fenomenalne efekty, co było początkiem odzyskiwania mocy i budzenia się kobiet w ich świadomości, tego co mogą uczynić dla siebie i świata. Żeńska energia przebudziła się w aktywacji.

Pamiętam wydarzenie Kobieca MOC w Warszawie, które organizowałyśmy i zapraszałyśmy do współpracy tzw. „celebrytki”, także te, które dziś piszą o duchowości i przebudzeniu … Ale wtedy nie były gotowe powiedzieć „tak”, by wesprzeć swoją świadomością ten wspaniały projekt…

Tak powstała Kobieca Moc… Dziś duchowość i mówienie o niej zajmuje dużo przestrzeni – bo coraz więcej ludzi się budzi, dokonuje przemiany, by ujrzeć prawdę.

🍏🥤 Temat dbania o zdrowie był mi bliski, to mnie pchnęło wiele lat temu w kierunku rozwoju, ale też spowodowało, że kończyłam rożne kursy uczące dbania o zdrowie m.in. kursy konsultantów ajurwedy w Indiach, w 2007r.

W pierwszej grupce osób z Polski, które pojechały do kliniki ajurwedy, by się uczyć i doświadczać… potem naturopatia, zielarstwo.. itd… zdrowy styl życia… wege od ponad 22 lat… Powracałam do Indii wiele razy, odbyłyśmy także podróż Kobieca Moc do Indii tuż przed *pandemią*.

Nastał czas zmian i budowania nowego świata… opartego jak głoszę od lat w Kobieca Moc na idei: wolności, współpracy i obfitości, miłości, który ma moc Tworzenia Twojej rzeczywistości.

💗 W tym duchu współpracy i dzielenia, zapraszam poznaj sekrety i tajniki relacji na podstawie jakże pomocnej w tych czasach metody Przyciągnij Miłość, sięgnij po książki Przyciągnij Miłość i Miłość Toksyczna, które dziś przeczytasz z innym zrozumieniem – na innym etapie przebudzenia… Zrób komuś bezcenny prezent: www.agnieszkaprzybysz.com/ksiazki Jesteście już gotowi na te treści.

Jestem wdzięczna za misję podnoszenia świadomości, miłości i obfitości, którą realizuję od ponad 20 lat i za Twój udział w przebudzeniu ludzkości

Dołącz na najbliższy webinar i uzyskaj wartościowy prezent od Serca 7 lekcji Komunikacji w związku lub inny Sekrety i tajniki relacji.

Znana jestem z tego, że „widzę to czego nie widać gołym okiem”, tworzę z miłością (serca) unikalne, sprawdzone i autentyczne metody (ćwiczenia, medytacje 3.0 – aktywacje), które pomogły wielu tysiącom osób i ich rodzin żyć w obfitości. Z pewnością będziesz zachwycona.

Byłam ich pierwszym coachem, przeszło przez moje ręce… wielu obecnych coachów i mentorów biznesowych…

🍏🥤 Wielokrotnie się odchudzałam w młodości i życiu dorosłym ale nic nie działało, tak odkryłam sposób perfekcyjny na dobrą wagę i zgrabny wygląd, schudłam ponad 15 kg, ale nie od razu w miesiąc :) 💗🖕

.

Moje Marki własne:

COACHING INSTITUTE | PRZYCIĄGNIJ MIŁOŚĆ | KOBIECA MOC

👉 Chcesz teraz porozmawiać: umów się na sesję – rozwiążemy Twoje wyzwania KLIKNIJ Tutaj >>

.

Wdzięczna za media:

⭐ Wywiady eksperckie, publikacje dotyczące coachingu z moim udziałem znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, Charaktery, Olivia, Superlina, Forbes, TVP, TVN „Pytanie na śniadanie”, Sprawa Dla Reportera, TVN, Radio Zet, Radio Gdańsk, Radiowa Trójka, Radio Kolor – autorskie audycje Kobieca MOC (pasje i biznes), Wakacyjna Miłość, Rock Radio, RDC, Radio PLUS oraz wielu innych wywiadach stacji radiowych, portalach internetowych, w których występuje jako Ekspert w dziedzinie coachingu.

⭐ Wśród kolegów nazywana *Gwiazdą Polskiego Coachingu* – Inspiracja dla wielu coachów.

.

Skuteczny coaching i mentoring gwarantowany

⭐ Poprzez coaching „Relacje w Biznesie kluczem do Sukcesu w Sprzedaży” prowadzi zespoły ku lepszej efektywności i wynikom w zgodzie z wartościami, etycznie i autentycznie.

👉 Pobierz krótkie BIO Agnieszki Przybysz w pdf pionier coachingu & ekspert relacji kliknij tu >>>

👉 Artykuł 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce & Kobieca Moc tutaj >>>

👉 Referencje, zapraszam: kliknij tutaj opinie >>>

👉 Materiały dla Mediów – > kliknij tutaj: media

.

Co mówią Kobiety o współpracy z Agnieszką:

<- powrót do strony głównej | Więcej referencji >>>

Prawa autorskie zastrzeżone.
Zawartość strony i wszystkich programów szkoleń, warsztatów oraz publikacji w tym artykułów, felietonów, książek, CD itp publikacji Agnieszki Przybysz podlega prawom autorskim Agnieszki Przybysz. czytaj więcej >>>

Zapraszam, bądź ze mną w stałym kontakcie:

przez wideo: YouTube i stronę Facebook

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.