Coaching: Agnieszka Przybysz, Biznes Lider Coachingu, Ekspert Relacji, Business Coach, Mentor Coach, Empower Women Expert | Coaching Agnieszka Przybysz, Książki Skuteczny Coaching Blog Kariery i Biznesu z Pasją

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Miłość & Pieniądze
i audio 3 Błędy w relacji z Pieniędzmi i Jak ich Unikać

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Agnieszka Przybysz, Coaching InstituteMateriały dla Mediów – > kliknij tutaj: media

BIO Agnieszki Przybysz w pdf pionier coachingu & ekspert relacji kliknij tu >>>

Osobista i zawodowa historia Agnieszki Przybysz >>>

Zapraszam, bądź ze mną w stałym kontakcie:

przez wideo: YouTube i stronę Facebook

Skuteczny coaching gwarantowany!

Agnieszka Przybysz

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę & biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. ( Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często milionowe kontrakty – biznesy).

Agnieszka Przybysz, Coaching InstituteProfesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji (budowania relacji osobistych, zawodowych, biznesowych, w zespołach), Mentor Biznes z Pasją. Profesjonalny Mówca na konferecje. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet.

Polska pionierka coachingu i praktyk biznesu, z zamiłowania przedsiębiorca z pasją. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute, który pomaga uczestnikom autorskich programów coachignowych w ponad 11 krajach Europy.

Posiada największe praktyczne doświadczenie w branży coachingu w Polsce.
Mistrz coachingu z doświadczeniem ponad 6400 godzin profesjonalnego coachingu, w ostatnich latach, nie licząc wcześniejszych lat.

Autorka wielu skutecznych programów coachingowych i szkoleniowych, dostępnych też online m.in. ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca MOC, Biznes z Pasją – 7P System od Pasji do Pieniędzy & Prosperity, MOC Mężczyzny, Przyciągnij Pieniądze: MiP System, 21 dni Radosnej Transformacji – Cudowne Relacje, z których korzystają uczestnicy z ponad 11 krajów Europy oraz 7 sesji online coaching w Twoim domu na wideo – bezpłatny dostęp od 2006r.

Agnieszka-Przybysz-business-coaching-pionierka-coachingu* Ekspert relacji i autorka pierwszych polskich poradników w temacie coachingu, które pomogły już tysiącom Polaków w kraju i za granicą, m.in. bestsellera *Przyciągnij Miłość* (coaching relacji), *Przyciągnij Sukcesy z Pasją* (kariera i biznes z pasją), Miłość & Pieniądze, Celne Cele Sięgnij Gwiazd, Medytacja Kolorami, Duchowa Przygoda Indie ebook.

* Ukończyła renomowaną amerykańską szkołę coachingu CTI USA, ACTP ICF, absolwentka SGH – zarządzanie i marketing.

* Ponad 20 -letnie praktyczne doświadczenie biznesowe zarówno jako lider w sprzedaży, menadżer, dyrektor jak i właściciel biznesu – CEO COACHING INSTITUTE

* Uczestnikami jej programów szkoleń, warsztatów, sesji grupowych i indywidualnych są zarówno korporacyjni dyrektorzy jak i właściciele, prezesi firm, przedsiębiorstw.

* Mentor coach i coachów coach, jej podopieczni stworzyli własne praktyki coachingowe, a
od wielu lat próbują naśladować ją inni coachowie.

* Skutecznie łączy coaching i mentoring, plus własne autorskie narzędzia dla dobra osób coachowanych, które odnoszą wspaniałe sukcesy –setki referencji dostępne m.in w portalu www.CoachingInstitute.biz, www.AgnieszkaPrzybysz.com i książkach.

Malgorzata_Socha_Agnieszka_Przybysz_Przyciagnij_Sukcesy_z_Pasja* Postać medialna: publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, Charaktery, Olivia, Superlina, Forbes, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, Radio Zet, RadioEuro, Radio Kolor – autorskie audycje Kobieca MOC (pasje i biznes), Wakacyjna Miłość, Rock Radio, RDC, Radio PLUS oraz wielu innych wywiadach stacji radiowych, portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie coachingu.

* Wśród kolegów nazywana *Gwiazdą Polskiego Coachingu* Jest Inspiracją dla wielu coachów.

* Poprzez coaching „Relacje w Biznesie kluczem do Sukcesu w Sprzedaży” prowadzi zespoły ku lepszej efektywności i wynikom w zgodzie z wartościami, etycznie i autentycznie.

Podróż z rozwojem osobistym zaczęła w 1992 r. robiąc to co dziś nosi miano „coachingu życiowego” z ang. life coaching. jak-przyciagnac-milosc-TVP4-1Karierę zawodową rozpoczęła od amerykańskiej korporacji, jako jeden z najlepszych konsultantów ds. sprzedaży reklamy w kraju, potem „major account” w zespole liczącym 500 konsultantów.

Następnie zdobywając doświadczenie managerskie-dyrektora w różnych branżach od FMCG – szybko zbywalnych produktów po elektronikę biurową, budując sieci dystrybucji i sprzedaży b2b dla takich marek Canon czy Samsung w latach dziewięćdziesiątych.

Prowadziła coaching sprzedażowy w zespołach, którymi skutecznie kierowała.
Łączy sprzedaż z marketingiem, to co zawsze było i jest jej pasją obok coachingu i pomaganiu ludziom. Pomaga tysiącom Polaków i osobom anglojęzycznym innych narodowości.

KONFERENCJA_Agnieszka_PrzybyszBogate know how w budowaniu wspaniałych relacji z klientami i doświadczenie zawodowe wniosła w stworzenie własnego biznesu i firmy jako pionierka coachingu – tworząc unikalne marki.
Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy.

Odbyła ponad 6400 godzin coachingu w ostatnich latach (nie licząc wcześniejszych sesji) plus wiele godzin mentoringu. Przeszła ponad 500 godzin szkoleń coachingowych, biznesowych w ciągu ostatnich kilku lat u zagranicznych mentorów.

Pasjonuje ją pisanie książek, dzielenie się wiedzą – słowem pisanym i mówionym – wystąpienia publiczne. Lubi ciekawe podróże, spa & zdrowy styl życia.

Zbigniew-Tomasz-Nowak-Eko-Detoks-Agnieszka-PrzybyszIntencją Agnieszki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji, kariery, biznesu.

Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring dla coachów, warsztaty i szkolenia grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, oraz wystąpienie publiczne na zaproszenie firm i organizacji.

Jako Mentor Coach jest Twoim profesjonalnym parterem, byś stał się osobą, jaką pragniesz zostać, osiągając sukces osobisty i zawodowy z pasją, miłością i radością. Daje Ci sprawdzone narzędzia rozwojowe i coachingowe, które działają skutecznie!

Agnieszka poprowadzi Cię i pomoże odkryć Twoje pragnienia, a następnie pokaże Ci, jak je osiągnąć. Jest jak Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.

Pasje Agnieszki:
* Coaching jest jej PASJĄ i pomaganie ludziom w ich rozwoju osobistym, zawodowym – biznesowym.
* Kocha ekspresję poprzez słowo mówione i pisane: audycje w mediach i pisanie książek.
* Uwielbia dalekie i egzotyczne podróże. Odbyła podróże rozwojowe, biznesowe i turystyczne – zwiedziła pół świata, włączając w to Amerykę, Azję i Australię.
* Latem kocha morze i żagle na mazurskich jeziorach, a zimą narty.
* Pasjonuje ją zdrowy styl życia, w tym eko gotowanie.
* Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Pobierz krótkie BIO Agnieszki Przybysz w pdf pionier coachingu & ekspert relacji kliknij tu >>>

Artykuł 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce & Kobieca Moc tutaj >>>

Referencje, zapraszam: kliknij tutaj opinie >>>

Agnieszka_Przybysz-Alicja_Wegorzwska_Whiskerd_1Agnieszka-Przybysz-Tomasz-KamelMinistererstwo_Gospodarki

Agnieszka_Przybysz_porfesor_Jerzy_Stuhr_Zamek_Krolewski_WarszawaAgnieszka_Holland-rezyser-Agnieszka-Przybysz-pionierka-coachingu-pisarka - KopiaSadowska_Maria-piosenkarka-Agnieszka-Przybysz-pisarka - KopiaAleksandra-Lukomska-Smulska-Barbara Bielicka-Malinowska-Agnieszka-Przybysz 2

Materiały dla Mediów – > kliknij tutaj: media

<- powrót do strony głównej | Więcej referencji >>>

Prawa autorskie zastrzeżone.
Zawartość strony i wszystkich programów szkoleń, warsztatów oraz publikacji w tym artykułów, felietonów, książek, CD itp publikacji Agnieszki Przybysz podlega prawom autorskim Agnieszki Przybysz. czytaj więcej >>>


Google+

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.