publikacje-Agnieszka-Przybysz

jak-przyciagnac-milosc-TVP4-1 Agnieszka Przybysz stworzyła szereg programów coachingowych i produktów, aby pomóc Tobie stworzyć Cudowne Relacje, Karierę, Biznes i Styl życia z Pasją. Jej pasją jest rozwój i coaching.

Z radością pomogła tysiącom kobiet, a także mężczyzn aktywować ich pełen potencjał i sięgnąć po sukcesy i cele, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania. Dziś swoje doświadczenie daje Tobie w postaci produktów i usług, które pomogły już tysiącom osób w kraju i za granicą.

Agnieszka Przybysz jest pionierką coachingu i posiada największe profesjonalne doświadczenie w branży coachingu w Polsce. O czym świadczy bogate portfolio wypracowanych godzin z klientami, a co ważniejsze EFEKTY i ZNAKOMITE REZULTATY Uczestników.

Wyróżnia Ją skuteczność połączona z pasją pomagania ludziom, doskonała Intuicja & Kreatywność oraz profesjonalne Bogate doświadczenie w dziedzinie coachingu relacji, wzmocnienia kobiecej mocy, kariery i mentoringu biznesu z pasją.
Z pewnością skróci Ci bolesny czas dochodzenia do Twoich własnych rozwiązań, a osoby, które miały wcześniej coaching gdzie indziej są Zaskoczone Skutecznością i tempem TRANSFORMACJI jakie doświadczają pod okiem Agnieszki w postaci programów grupowych lub VIP sesji.

Zwykle osoby trafiają do niej z wieloma wyzwaniami od relacji po zdrowie…karierę biznes…, z każdym z nich sobie skutecznie poradziła – sprawia, że każdy się przed nią otwiera i czuje Zaufanie – to Jej wyjątkowość czyni relację z klientem Unikalną i Bardzo Efektywną (na planie mentalnym, emocjonalnym, biznesowym, relacji oraz duchowym).

Gwarantujemy, gdy choć raz tego doświadczysz, poznasz smak Sukcesu.
Setki referencji znajdziesz m.in w Coaching Institute jak i w innych serwisach, także tutaj >>>


 

MIŁOŚĆ TOKSYCZNA,
zniewolona, szczęśliwa, wolna – Nowość


Dostępna: Bonito , Świat Książki , EMPIK


Wiele osób utknęło w toksycznych relacjach i obwinia siebie: co robię źle? Co jest we mnie złego? Dlaczego przyciągam toksycznych ludzi?
Obwiniasz siebie, a nauka mówi, że drugi człowiek, to Twoje lustro, ale jako osoba empatyczna, wrażliwa, kochająca, jak możesz mieć za lustro osobę, która jest pozbawiona uczuć?
Ta książka pomoże Ci zmienić dynamikę toksycznych relacji, rozpoznać je, chronić się przed manipulacją, wyzwolić się z tych relacji i świadomie uzdrowić tę część Ciebie, która czuje się jak w pułapce.
Odnajdziesz w niej swoją historię i rozwiązania stosowane od 2005r. Każdy był w toksycznej relacji (lub nadal jest).

 

Kobieca MOC – Nowość


Odkryj 10 Mocy drzemiących w Tobie. Przebudź Kobiecość, by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC, byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją
Ebook 216 stron w Google Play

 

*88*


88 Biznesowych i Życiowych Sekretów i Lekcji. Sprawdzone wskazówki oszczędzą Ci czas i pieniądze. Bezpłatny poradnik mentorki biznesu z pasją.

 

 

Miłość & Pieniądze


Dołącz do czytelników, by otrzymać „Miłość & Pieniądze”. Sięgnij teraz po fragment książki >> i wykonaj Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którym z nich Jesteś…
Ebook 225 stron w Google Play

 

Przyciągnij Miłość – Nowość


Poznaj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Przyciągaj miłość każdego dnia w roku! Pierwszy polski coaching!
Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu

 

 

Przyciągnij Sukcesy z Pasją


Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia.
Przewodnik dla Ciebie i Twojego coacha. Skuteczny, polski coaching. Studia przypadków.
Ebook 272 strony w Google Play

 

Przyciągnij Miłość


Poznaj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Przyciągaj miłość każdego dnia w roku! Pierwszy polski coaching!
Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu
Ebook 305 stron w Google Play

 

 

Coaching z Pasją


COACHING Z PASJĄ pionierki coachingu wersja E-book

 

Cudowne Związki


ebook Przyciągnij Miłość Cudowne Związki – coaching relacji. Dedykowane dla par.

 

 

Sięgnij Gwiazd


5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu. Autor: Agnieszka Przybysz Tematyka: cele, psychologia sukcesu Opakowanie: Książeczka 12 stron plus 1 szt. CD

 

Medytacja Kolorami


Czyszczenie Centrów Energetycznych w Twoim Ciele. Jak możesz Uwolnić Blokady, abyś Zyskał więcej Miłości, Szczęścia, Zdrowia i Bogactwa, na które Zasługujesz w Twoim Życiu. Wspaniałe ćwiczenia na CD do poradnika „Przyciągnij Miłość”

 

 

Celne Cele Sięgnij Gwiazd


AudioBook CELNE Cele Sięgnij Gwiazd praktykuj Sekret czyli 5 zasad formułowania celów i jak unikać największego błędu.

 

Medytacja Kolorami AudioBook


Audiobook w Nexto lub audiobook w Audioteka >>>

W tej wspaniałej publikacji dowiesz się, czym są centra energetyczne, gdzie są zlokalizowane w ciele człowieka, jaka jest ich rola. Dowiesz się jak poprzez autorskie ćwiczenie czyszczenia centrów energetycznych zawarte na CD możesz uwolnić blokady, negatywne wzorce i zyskać więcej miłości, szczęścia, zdrowia i bogactwa w Twoim życiu.

 

 

Pakiet książek


Twoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia.
Przewodnik dla Ciebie i Twojego coacha. Skuteczny, polski coaching. Studia przypadków.

 

Coaching Relacji


17 sesji coachingu relacji online Przyciągnij Miłość. Dostępne przez internet online w formie wideo sesji z 17 bonusami – ćwiczeniami prowadzonymi przez autorkę książki Agnieszkę Przybysz eksperta relacji. MOŻESZ sesje odsłuchiwać wielokrotnie.

 

 

Duchowa Przygoda Indie


Duchowa Przygoda Indie; Podróże z Pasją: ciekawi ludzie, bogactwo kultury, różnorodność religii, szczęście i Duchowość. Agnieszka Przybysz pionierka coachingu. Moim drugim hobby po rozwoju osobistym, coachingu, a także wielką pasją od najmłodszych lat są podróże.

 

Rozwiń Skrzydła – sesja online

Zyskaj Wsparcie w Twojej sytuacji!
Programy i sesje z Agnieszką Przybysz, dowiedz się jak możesz zyskać nasze wsparcie w Twojej konkretnej sytuacji
Cudowne Relacje & Kariera & Zawód z Pasją lub Biznes z Pasją.
Napisz do mnie czego pragniesz, a powiem Ci jak to manifestować i przyciągnąć z większą łatwością.

Zamów pełną sesję online (skype, telefon lub whatsapp)

Powiedz w czym mogę Ci pomóc teraz

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.