publikacje-Agnieszka-Przybysz

jak-przyciagnac-milosc-TVP4-1 Agnieszka Przybysz stworzyła szereg programów coachingowych i produktów, aby pomóc Tobie stworzyć Cudowne Relacje, Karierę, Biznes i Styl życia z Pasją. Jej pasją jest rozwój i coaching.

Z radością pomogła tysiącom kobiet, a także mężczyzn aktywować ich pełen potencjał i sięgnąć po sukcesy i cele, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania. Dziś swoje doświadczenie daje Tobie w postaci produktów i usług, które pomogły już tysiącom osób w kraju i za granicą.

Agnieszka Przybysz jest pionierką coachingu i posiada największe profesjonalne doświadczenie w branży coachingu w Polsce. O czym świądczy bogate portfolio wypracowanych godzin z klientami, a co ważniejsze EFEKTY i ZNAKOMITE REZULTATY Uczestników.

Wyróżnia Ją skuteczność połączona z pasją pomagania ludziom, doskonała Intuicja & Kreatywność oraz profesjonalne Bogate doświadczenie w dziedzinie coachingu relacji, wzmocnienia kobiecej mocy, kariery i mentoringu biznesu z pasją.
Z pewnością skróci Ci bolesny czas dochodzenia do Twoich własnych rozwiązań, a osoby, które miały wcześniej coaching gdzie indziej są Zaskoczone Skutecznością i tempem TRANSFORMACJI jakie doświadczają pod okiem Agnieszki w postaci programów grupowych lub VIP sesji.

Zwykle osoby trafiają do niej z wieloma wyzwaniami od relacji po zdrowie…karierę biznes…, z każdym z nich sobie skutecznie poradziła – sprawia, że każdy się przed nią otwiera i czuje Zaufanie – to Jej wyjątkowość czyni relację z klientem Unikalną i Bardzo Efektywną (na planie mentalnym, emocjonalnym, biznesowym, relacji oraz duchowym).

Gwarantujemy, gdy choć raz tego doświadczysz, poznasz smak Sukcesu.
Setki referencji znajdziesz m.in w Coaching Institute jak i w innych serwisach, także tutaj >>>


Kobieca MOC – NowośćOdkryj 10 Mocy drzemiących w Tobie. Przebudź Kobiecość, by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC, byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją

*88*88 Biznesowych i Życiowych Sekretów i Lekcji. Sprawdzone wskazówki oszczędzą Ci czas i pieniądze. Bezpłatny poradnik mentorki biznesu z pasją.


Miłość & PieniądzeDołącz do czytelników, by otrzymać „Miłość & Pieniądze”. Sięgnij teraz po fragment książki >> i wykonaj Quiz: Poznaj 3 Typy Osobowości, którym z nich Jesteś…

Przyciągnij Miłość – NowośćPoznaj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Przyciągaj miłość każdego dnia w roku! Pierwszy polski coaching!
Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu


Przyciągnij Sukcesy z PasjąTwoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia.
Przewodnik dla Ciebie i Twojego coacha. Skuteczny, polski coaching. Studia przypadków.

Przyciągnij MiłośćPoznaj tajniki miłości i wspaniałych relacji. Przyciągaj miłość każdego dnia w roku! Pierwszy polski coaching!
Chcesz znaleźć partnera? A może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? Teraz masz w Polsce możliwość skorzystania z profesjonalnego coachingu


Coaching z PasjąCOACHING Z PASJĄ pionierki coachingu wersja E-book

Cudowne Związkiebook Przyciągnij Miłość Cudowne Związki – coaching relacji. Dedykowane dla par.


Sięgnij Gwiazd5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu. Autor: Agnieszka Przybysz Tematyka: cele, psychologia sukcesu Opakowanie: Książeczka 12 stron plus 1 szt. CD

Medytacja KoloramiCzyszczenie Centrów Energetycznych w Twoim Ciele. Jak możesz Uwolnić Blokady, abyś Zyskał więcej Miłości, Szczęścia, Zdrowia i Bogactwa, na które Zasługujesz w Twoim Życiu. Wspaniałe ćwiczenia na CD do poradnika „Przyciągnij Miłość”


Celne Cele Sięgnij GwiazdAudioBook CELNE Cele Sięgnij Gwiazd praktykuj Sekret – 5 zasad formulowania celów i jak uninkąć największego błędu.

Medytacja Kolorami AudioBookW tej wspaniałej publikacji dowiesz się, czym są centra energetyczne, gdzie są zlokalizowane w ciele człowieka, jaka jest ich rola. Dowiesz się jak poprzez autorskie ćwiczenie czyszczenia centrów energetycznych zawarte na CD możesz uwolnić blokady, negatywne wzorce i zyskać więcej miłości, szczęścia, zdrowia i bogactwa w Twoim życiu.


Pakiet książekTwoja droga do sukcesu: wspaniała kariera, biznes z pasją, wolność finansowa, radość życia.
Przewodnik dla Ciebie i Twojego coacha. Skuteczny, polski coaching. Studia przypadków.

Coaching Relacji17 sesji coachingu relacji online Przyciągnij Miłość. Dostępne przez internet online w formie wideo sesji z 17 bonusami – ćwiczeniami prowadzonymi przez autorkę książki Agnieszkę Przybysz eksperta relacji. MOŻESZ sesje odsłuchiwać wielokrotnie.


Duchowa Przygoda IndieDuchowa Przygoda Indie; Podróże z Pasją: ciekawi ludzie, bogactwo kultury, różnorodność religii, szczęście i Duchowość. Agnieszka Przybysz pionierka coachingu. Moim drugim hobby po rozwoju osobistym, coachingu, a także wielką pasją od najmłodszych lat są podróże.

Rozwiń Skrzydła


Zyskaj Wsparcie w Twojej sytuacji!
Programy i sesje z Agnieszką Przybysz – dowiedz się jak możesz zyskać nasze wsparcie w Twojej konkretnej sytuacji
Cudowne Relacje & Kariera & Zawód z Pasją lub Biznes z Pasją.
Napisz do mnie czego pragniesz, a powiem Ci jak to manifestować i przyciągnąć z większą łatwością.

CLOSE
CLOSE
Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright © Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.