Szkolenia dla Świadomych Kobiet,
skuteczne & unikalne warsztaty i kursy

Miłość & Cudowne Relacje | Kobieca Moc Pasji | Pieniądze, 8 Sekretów Bogactwa | Biznes z Pasją | Zawód z Pasją | Coaching z Pasją

Miłość & Cudowne Relacje

Naszedł czas dla kobiet, by sięgnęły po pełnię swoich możliwości. Na tej stronie odnajdziesz skuteczne szkolenia, warsztaty i kursy dla kobiet świadomych znaczenia rozwoju, poszukujących jakości i autentyczności.
Te programy od 2005r. na zawsze odmieniły życie tysięcy kobiet i ich rodzin. Fenomenalna energia i unikalne narzędzia są wynikiem ponad 28 letniego praktycznego doświadczenia w rozwoju osobistym i zawodowym: ekspert relacji, pionierki coachingu w Polsce i autorki bestsellerów Agnieszki Przybysz.

Czego możesz się spodziewać po zastosowaniu szkoleń, warsztatów i programów online z zakresu Miłość & cudowne Relacje międzyludzkie”
Pokochasz siebie jeszcze bardziejagnieszka-przybysz-media-tv-radio
– Odkryjesz autentyczność & unikalność
– Spotkasz Bratnie Dusze
– Zyskasz więcej pewności siebie
Uzdrowisz relacje z przeszłości i z EX partnerami
Odzyskasz szacunek i zyskasz więcej akceptacji, uwagi i poważania
– Zbudujesz lepsze relacje w rodzinie, partnerstwie, przyjaźni i środowisku zawodowym, biznesowym
– Sięgniesz po lepiej płatną pracę lub awans i lepsze wynagrodzenie
– Doświadczysz fenomenalnej energii dostępnej tylko u nas
– Zyskasz więcej radości i spontaniczności w randkowaniu (z obecnym lub nowym partnerem)
– Staniesz się bardziej atrakcyjna pod każdym względem
– Nauczysz się akceptować i doceniać swoją seksualność i duchowość

warsztat-dla-kobiet-milosc-cudowne-relacje

„Po programie warsztatu Kobieca Moc VIP i Miłość & Pieniądze system online całkowicie zmieniłam podejście do pieniędzy.

Na początku było mi szkoda wydawać pieniędzy, cały czas oszczędzałam i ciągle brakowało mi pieniędzy. Po roku spłaciłam wszystkie zaległe zusy 500000zł, płacenie podatków nie stanowi już dla mnie problemu, bo uświadomiłaś mi, że to normalne, że jak się ma firmę to się płaci i pieniądze się znajdują. Pierwszy raz w lipcu wypłaciłam pensje z premiami, zaczęłam inwestować w swój rozwój bez wyrzutów i z radością, że na to zasługuje. Przyciągam nowych klientów.

Jestem Ci wdzięczna Agnieszko z całego serca, bo przez rok pracy z Tobą i Twoimi programami bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej od kilku lat chodziłam do psychologa, jeździłam na szkolenia, chodziłam na coaching, oglądałam secret, wszędzie mówili pokochaj siebie, ale ja nadal nie wiedziałam jak, dopiero Ty mi Agnieszko pokazałaś, mówiąc prostym językiem, pokazując kolejność, dając narzędzia jak to zrobić, zaczęłam to rozumieć. Teraz coraz bardziej kocham siebie, płacę sobie pensje, dbam o siebie, stawiam granice w pracy i wśród znajomych, przyjaciół.

Jestem bardziej spokojna, radosna. Bardzo Ci jestem wdzięczna Agnieszko za całe dobro, co się dzieje w moim życiu. Ściskam, Agnieszka z południa Polski

warsztaty-dla-kobiet-abc-przyciagnij-milosc-silver-agnieszka-przybysz
Sprawdzony Sekret Szczęśliwej Miłości, który poprowadzi Cię od Samotności do Przyciągania Miłości i Wspaniałych Relacji w 3 Prostych Krokach, jak je Pierwszy raz Zastosujesz! Sprawdź ABC Przyciągnij Miłość System Silver – 5 tygodniowy warsztat na wideo z forum wsparcia, z Agnieszką.

warsztaty-dla-kobiet-abc-przyciagnij-milosc-gold-agnieszka-przybysz
ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold to 3 miesięczny program budowania wspaniałych relacji i związków. Włączając w to ABC Przyciągnij Miłość Silver.

szkolenia-dla-kobiet-cudowne-relacje-przyciagnij-milosc-agnieszka_przybysz
Uwolnij Stres, Zyskaj Więcej Energii i Motywacji: 21 dni Radosnej Transformacji™ Cudowne Relacje. Warsztat motywacyjny 21 wspaniałych medytacji – wizualizacji na udany początek dnia lub jego spokojne zakończenie. Dostęp online z większości urządzeń mobilnych.

skuteczne-szkolenia-dla-kobiet-sekret-bratniej-duszy-agnieszka-przybysz
Poznaj Sekret Bratniej Duszy, by Przyciągnąć i Zatrzymać MIŁOŚĆ Wspaniałego Mężczyzny lub Partnera z Łatwością – 3 tygodniowy program audio z forum wsparcia. Praktyczne porady eksperta.

szkolenia-online-dla-kobiet-17-sesji-coaching-agnieszka-przybysz
17 sesji coachingu relacji, online „w pigułce” Przyciągnij Miłość. Dostępne przez internet online w formie wideo sesji z 17 bonusami – ćwiczeniami prowadzonymi przez autorkę książki Przyciągnij Miłość, Agnieszkę Przybysz eksperta relacji. Sesje możesz odsłuchiwać wielokrotnie – to jest rozbudowana o krótkie ćwiczenia wersja książki w formie online wideo, prowadzona przez autorkę.

szkolenia-online-dla-kobiet-seks-duchowosc-przyciagnij-milosc
Tak wiele jest chaosu w interpretacji relacji intymnych i seksualnych, wszystko sprowadza się do technik zamiast do tego, czym w istocie jest Twoja seksualność i czym są wspaniałe relacje intymne w związku. Jak korzystać z bogactwa Twoje seksualności, by tworzyć to czego pragniesz, bynajmniej nie ogranicza się to do “nowego życia”. Odkryj prawdę znaczenia seksualności.

szkolenie-dla-kobiet-warszawa-przyciagnij-milosc-live-agnieszka-przybysz
Przyciągnij Miłość System, warsztaty LIVE – Sekret Relacji na podstawie książki bestsellera Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach. Warsztat na żywo w Warszawie tylko raz w roku uniklane doświadczenie energii miłości.

szkolenie-dla-kobiet-online-przyciagnij-milosc-agnieszka-przybysz
5 Kroków Przyciągnij Miłość. Online warsztat dla kobiet, podczas którego doświadczysz skutecznych ćwiczeń od kroku: 1. Moc Atrakcyjności Przyciągnij Miłość poprzez Krok 2. Moc Wybaczenia, po Krok 5. Moc Partnerstwa – zechcesz wracać do tych ćwiczeń wielokrotnie, tak jak uczestniczki programu.
Nowy warsztat online w 30 dni z forum wsparcia.

dla-kobiet-kurs-randkowania-online-agnieszka-przybysz
SEKRET RANDKOWANIA audio i wideo nt. randkowania w sieci – praktyczne wskazówki, od stworzenia profilu po spotkanie na żywo. Konkretne i praktyczne porady eksperta. Dostępne jako wartościowy Bonus do ABC Przyciągnij Miłość Silver i Gold.

bilansowanie-relacji-przyciagnij-milosc
Jeśli jesteś uczestnikiem programów online Kobieca MOC, MIP system online lub ABC Przyciągnij miłość, możesz dodatkowo skorzystać z sesji bilansowania relacji. Skontaktuj się z nami przez mail, by otrzymać propozycję.

„Przeszłam przez cały program krok po kroku. Uważam, że jest wspaniały. Długo zwlekałam z zamówieniem na partnera, ale kilka dni temu złożyłam je. Co mi dał ten program?
Przede wszystkim zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza. Wpadłam również na nowy pomysł wykonania obrazów na wystawę.
Zauważyłam też, że stałam się bardziej wyrozumiała wobec innych. Nadal stosuję co jakiś czas listy uwalniające, medytację kolorami, prysznic mentalny. Generalnie zapanował wokół mnie jakiś spokój i wyciszenie.
Bardzo chciałam namówić do wzięcia udziału w programie moją córkę, ponieważ widzę, że po naszym rozwodzie jest obciążona tym wszystkim, mam nadzieję ,że dojrzeje do tego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam”. napisała Ola K. po programie ABC Przyciągnij miłość, warsztat

„Jestem wdzięczna za to, że trafiłam do tego programu >>> bo już od dawna poszukiwałam czegoś co by mi pomogło zmienić moje myślenie, moje życie.
Kupiłam wiele poradników ale tylko tutaj dowiedziałam się o metodach pracy nad sobą tak skutecznych. Jestem w trakcie słuchania pozytywnych komunikatów, pisania LU, stosuje prysznic mentalny, medytacje kolorami.
Codziennie przed pracą PM i MK co daje mi dużo energii : ) Widzę poprawę, ale wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą.” Joanna T. – 17 Cze 2016 o 20:38 – uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Dnia 2016-06-16 20:22
„Agnieszko, bardzo dziękuję za program >>> , za książkę, która była początkiem …. A trafiła w moje ręce jak byłam w takim bagnie, że już w uszy mi się nalewało.
Dzięki niej zrozumiałam, że to ja mam wpływ na wszystko co się dzieje w moim życiu. Że bagno, w którym próbowałam pływać zjawiło się na moje własne życzenie. To ja skupiałam się na wszystkich złych rzeczach, sytuacjach i robiłam to od wielu lat.
Ja babrałam się w ciągłych pretensjach, a z „koleżankami-psyjaciółkami” w kółko maglowałam – jak to jest źle, jaki mąż jest okropny, jak mnie nie szanuje – w ogóle burak i cham, który ”zmarnował mi życie”.

No i stało się, we wrześniu po kolejnej awanturze- rękoczynach wyprowadziłam się z naszego domu. setki godzin płaczu, setki „dobrych rad”, zero kasy – a nawet minus, chwiejne zarobki. No koniec ostateczny. I książka … siostra przywiozła. Czytana jak mantra, w nocy, rano, przy śniadaniu, w pociągu, wszędzie. Dużo poukładało listy uwalniające, zamówienie. Zaczęło się zmieniać. Zaczęło mi zależeć, i na rodzinie, i na mężu, i na pracy.
Stałam się odważniejsza, niebojąca, zrozumiałam, że to o czym myślę to się dzieje. I że na wszystko mam wpływ.

Pierwsza zmiana: na mój ówczesny służbowy telefon zadzwonił mój były szef (nie miałam kontaktu 2,5 roku i nie rozstawaliśmy się jako przyjaciele) – powiedział ”Anka zatrudniam Cię tyle i tyle, samochód, coś tam”. WOW stały dochód – etat, po 2 latach bujania się z prowizją (której nie rozumiałam). Wow wow. Rozmowa kwalifikacyjna umówiona – formalność, okazało się że mój były szef jest 4 poziomy wyżej od obecnego przełożonego.

Druga zmiana: mężowi mojemu zaczęło zleżeć, zaczął dążyć do wspólnych spotkań, dbał o święta, spotkania na mieście – wszystko zaczęło robić się miłe. Dziwne uczucie po kilku latach ciągłej draki. Inne.

Zmiana trzecia: zaczęłam się uczyć, by w końcu uwolnić się od pracy, która wystarcza mi na miesiąc normalnego życia, zaczęłam drążyć, szukać kontaktów … w efekcie dostałam propozycję współpracy w ogromnej korporacji jak trener/szkoleniowiec – jest tu jeszcze małą rzecz do przerobienia… piszę listy uwalniające wg. ABC Przyciągnij miłość.

No i najważniejsze – pisałam o tym na forum. Odkryłam, że w moim małżeństwie nie było mnie. Było w nim wyobrażenie moich rodziców na temat mojego męża. A ja … jak małe dziecko łykałam „prawdę objawioną” jak swoją. Dla moich rodziców mój związek był mezaliansem, a mój mąż typem, który chce mnie wykorzystać.
Z resztą nie mogłam ufać nikomu tylko mamie i tacie. Głupie to i chore – mam 33 lata, a ciągle każdą sprawę przepuszczałam przez filtr rodziców. Dzień w którym do tego doszłam -PRZEPŁAKAŁAM. Wiele głupoty w moim życiu było efektem mojego myślenia – a dokładnie czy mama i tata się na to zgodzą. I zamiast żyć … boksowałam się w myślach.
W końcu uwierzyłam, że mąż mnie kocha – że te piosenki o miłości mogą opowiadać moją historię — dziewczyny JA JESTEM KOCHANA. Ktoś mnie kocha – nie chce mnie wykorzystać, nie muszę się bać, … po 15 latach… mogę ufać tak więc po kilku miesiącach, mam pełne konto, pracę marzeń – na wyciągnięcie ręki, fajnego męża, KTÓRY MNIE KOCHA, składam życie po swojemu po odcięciu starego bagienka…
Dziękuje Agnieszko.
ps. a kiedy będzie warsztat na żywo? nie mogę się doczekać może jeszcze coś odkryję.” Anka R., uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość i Przyciągnij miłość LIVE

Kobieca Moc Pasji

Kobiety w dzisiejszych czasach potrzebują aktywacji Kobiecej Mocy. Odkryj Twoją Kobiecą Moc w różnych aspektach życia: od Mocy Uwolnienia, tego co nie działa dobrze w Twoim życiu (w tym starych wzorców, schematów i przekonań), po Moc Kobiecości, byś czuła się piękna w swojej kobiecości, bez względu na wiek, rozmiar czy wygląd. Jesteś Piękna będąc Sobą.
A także Odkryj i aktywuj Moc Pasji i Moc Celu i Prosperity Pieniądza, byś realizowała się zawodowo czy biznesowo, tak jak tego pragniesz, by mieć styl życia za jakim tęsknisz.
Świat potrzebuje właśnie tego co masz do zaoferowania, Twojej Mocy, Twojej unikalności.
Pomogę Ci skutecznie przebić „szklany sufit” ograniczeń, byś sięgnęła po to na co zasługujesz!

Agnieszka Przybysz zapoczątkowała ideę Kobiecej mocy w czerwcu 2012r. fenomenalnymi efektami kobiet, odkrywanie kobiecej mocy stało się modne i coraz częściej naśladowane.

Czego możesz się spodziewać po zastosowaniu szkolenia dla kobiet i programów online, warsztatów na żywo w Warszawie z zakresu Kobieca Moc:
– Odkryjesz w sobie moc realizacji pasji, pragnień i celów
Poczujesz się piękna i spełniona w swoje kobiecości
– Sięgniesz po większe kontrakty, pieniądze i lepsze zarobki w zawodzie lub biznesie
– Otworzysz się na więcej nowych możliwości zarobkowania, nowych klientów
– Odważysz się otwarcie mówić o tym czego pragniesz
– Zyskasz większe poczucie wartości i zasługiwania na miłość, bogactwo, dostatek
Każdorazowo podniesiesz swój poziom energii, by być atrakcyjna dla materializacji Twoich celów i więcej…

warsztat-dla-kobiet-kobieca-moc

szkolenie-dla-kobiet-kobieca-moc-1-0-agnieszka-przybysz
Program online: aktywujemy 5 mocy:
1. Moc Uwolnienia blokad
2. Moc Intuicji
3. Moc Kobiecości
4. Moc Celu życia
5. Moc przywództwa w kobiecym stylu

Format: online audio sesje
5 tygodni
6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami
Dostęp gdziekolwiek mieszkasz online

Niedostępny
Tylko dla absolwentów KM

warsztaty-dla-kobiet-kobieca-moc-2-0-online-przybysz
Fenomenalny program przez 5 tygodni Aktywujesz Moc Uwolnienia, Moc Intuicji, Moc Celu życia, Moc Kobiecości, Moc Przywództwa w Kobiecym stylu. Forum wsparcia z Agnieszką.

Program warsztat online: aktywujemy 5 mocy:
1. Moc Uwolnienia blokad
2. Moc Intuicji
3. Moc Kobiecości
4. Moc Celu życia
5. Moc przywództwa w kobiecym stylu

Format: online audio sesje
5 tygodni
6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami
Dostęp gdziekolwiek mieszkasz online

Dostępny

Każdy program ma inne ćwiczenia i inną energię

warsztat-online-dla-kobiet-kobieca-moc-3-0-coaching-agnieszka_przybysz
Wzmocnij Poczucie Wartości. Uwolnij głęboko ukryte blokady. Otwórz się na przyjęcie obfitości. Sięgnij po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty. Aktywujesz MOC Uwolnienia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity,

Program online warsztaty:
1. MOC Uwolnienia = Moc Oczyszczenia
2. MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa
3. MOC Intuicji
4. MOC Pasji & Przywództwa
5. MOC Kreatywności & Kobiecości
6. MOC Materializacji Twoich Pragnień
7. MOC Prosperity

Format: online audio sesje
7 tygodni
6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami
Dostęp gdziekolwiek mieszkasz online

Każdy program ma inne ćwiczenia i inną energię

szkolenia-dla-kobiet-coaching-online-kobieca-moc-grupowy-agnieszka_przybysz
Aktywujesz MOC Uwolnienia x2, Moc Wybaczenia, MOC Wdzięczności, MOC Pasji, MOC Pasji przez 6 tygodni program audio z ćwiczeniami plus forum wsparcia 6 miesięcy

Program warsztatu online:
1.Moc Uwolnienia – 2x podwójna sesja
Moc Oczyszczenia
2. Moc Wybaczenia
3. Moc Wdzięczności
4. Moc Pasji
5. Moc Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomyślności, pieniędzy..)

Format: online audio sesje
6 tygodni
6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami
Dostęp gdziekolwiek mieszkasz online

Każdy program ma inne ćwiczenia i inną energię

warsztaty-dla-kobiet-warszawa-kobieca-moc-live-agnieszka-przybysz-coaching
Przełam Ukryte Blokady, Wzmocnij Pewność Siebie, Aktywuj Twoją Kobiecą Moc: Moc Relacji, Moc Rozwoju, Moc Pieniędzy – jednodniowy warsztat.

Kobieca Moc Pasji
Wydarzenie na żywo – LIVE tylko raz w roku.

Wydarzenia okazjonalne. Program każdorazowo inny!

Miejsce: Warszawa

Poinformujemy Cię w Pierwszej kolejności o terminie, dołącz teraz na listę oczekujących

szkolenie-dla-kobiet-mentoring-90-dni-kobieca-moc-vip-nowa-edycja-empower-yourself
Ciesz się Wolnością Czasu i Finansów Pracuj mniej, Zarabiaj więcej, by dbać o Styl Życia, Zdrowie o to co Wzbogaca Twoją Piękną Duszę…A jednocześnie zyskaj konkretne efekty zwodowe i biznesowe.

3 Miesięczny coaching & mentoring – 90 dni do Twojej Mocy

Format: sesje online przez 12 tygodni – 3 miesiące. Pytania i odpowiedzi coaching, 6 miesięcy forum wsparcia pod sesjami.

Plus 1 na 1 szybki coaching z Agnieszką

Dostęp gdziekolwiek mieszkasz sesje audio i na żywo online na przełomie roku.

Każdy program ma inne ćwiczenia i inną energię

opinie-szkolenia-dla-kobiet-kobieca-moc-coaching-mentoring

Pieniądze, 8 Sekretów Bogactwa

szkolenia-warsztaty-dla-kobiet-gratulacjeJak często słyszysz, że można mieć albo miłość albo pieniądze. Jak wiele znasz kobiet, które oddają się pracy zawodowej albo biznesom, a nie mają czasu dla rodziny lub są samotne długie lata czekają na spełnienie w miłości.
Jak wiele znasz kobiet, które nie doceniają swojej wartości i umiejętności, podczas gdy powinny zarabiać więcej za swoją wiedzę, doświadczenie i edukację. Z jakichś powodów czują, że to nie wypada, że nie zasługują na duże zyski i bogactwo…
To przekonania w relacji z pieniędzmi sabotują ich poczucie bogactwa. Jakie są Twoje przekonania?
Można to zmienić, sprawdź fenomenalne efekty zaledwie w ciągu 2 miesięcy w MIP system online – grupa uczestników warsztatu przyciągnęła ponad pół miliona, dodatkowo poza regularnymi dochodami. Zwrot z inwestycji od 30 do 800 %.

Czego możesz się spodziewać po zastosowaniu kursu, warsztatów i programu online z zakresu Miłość & Pieniądze:
– Zidentyfikujesz co Cię powstrzymuje przed przyjmowaniem obfitości
– Poczyścisz przekonania na temat pieniędzy i ludzi bogatych
– Zdecydujesz o zmianie modelu zarabiania pieniędzy i dbaniu o nie tak, by chciały z Tobą zostać na dłużej
– Otworzysz się na przyjmowanie kosztownych prezentów i pieniędzy z nieoczekiwanych źródeł
– Zaczniesz dawać sobie więcej i dopieszczać się, jakie to przyjemne uczucie :)
Uzdrowisz relacje z pieniędzmi i osobami
– Zyskasz w praktyce ćwiczenia jak zastosować 8 sekretów bogactwa oraz znacznie więcej…

kurs-online-dla-kobiet-milosc-i-pieniadze-coaching-agnieszka-przybysz
MIŁOŚĆ & PIENIĄDZE System 8 sekretów bogactwa Zarabiaj więcej, robiąc to, co KOCHASZ 8 tygodniowy kurs online, gdziekolwiek mieszkasz z Agnieszką Przybysz. Praktyczne i skuteczne ćwiczenia wraz z forum wsparcia.

szkolenia-dla-kobiet-milosc-i-pieniadze-live-oaching-agnieszka-przybysz
MIP LIVE raz w roku przyjmujemy rejestrację na warsztaty w Warszawie. Sprawdź nasz fenomenalny w efekty kursu online MIP system i warsztaty na żywo.

„Dzięki Twojej pomocy Zysk z roku ubiegłego osiągnęłam już w kwietniu 2016 r.. Jestem bardzo zadowolona, idzie mi świetnie. Kocham to co robię i czuje się w tym świetnie. Bardzo Ci dziękuję Agnieszko.” Gabriela Szermanowicz (własny biznes)

„Agnieszko bardzo chcę Ci podziękować za wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłam ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc 3.0, 90 dni do Twojej Mocy 2015 i teraz uczestniczę w szkoleniu Miłość i Pieniądze.
Bardzo dużo zmieniło się w moim życiu zwłaszcza finansowym, spłaciłam długi w Zusie i płace go od maja terminowo, a miałam 50000 długu, zobowiązania inne też płacę terminowo. To cudowne uczucie zawsze tego pragnęłam, dostałam zwrot za ciepło 120 zł, a zawsze musiałam dopłacać, płacę pensje terminowo, vaty, podatki.
Dzięki temu szkoleniu zrozumiałam, że można prowadzić firmę i płacić podatki, vaty i że na wszystko wystarcza i zostaje, założyłam sobie konto, na które płacę sobie 1000 zł. Bardzo Ci jestem wdzięczna. Agnieszka L. z Tarnobrzega (własna firma)

„Agnieszko bardzo cieszę się i jestem Ci wdzięczna za program MiP. Widzę zmiany jakie zachodzą we mnie: oczyszczam się z negatywnych i obciążających przekonań na temat pieniędzy, bogactwa i samej siebie.
Dostrzegam, że pieniądze płyną do mnie, a to w formie rabatów, okazji albo nadpłaty za wodę :), buduję swoją odwagę, działam w kierunku nowej pracy (czasami mimo lęku i obaw), dostrzegam i jestem wdzięczna za każdą pozytywną rzecz, która dzieje się w moim życiu.
Buduję od nowa swoją pewność siebie, a przede wszystkim stworzyłam nową, pozytywną relację z pieniędzmi. Wiem co należy zrobić, aby cały czas dbać o tę relację. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne sesje i ćwiczenia. Do zobaczenia na spotkaniu :)” pozdrawiam Agnieszka S. z Warszawy (uczestnik MiP online)

Biznes z Pasją

A może od dawna myślisz o własnym biznesie, ale brakuje Ci pomysłu na biznes, odwagi i pewności, że wiesz jak go skutecznie poprowadzić i zorganizować. Potrzebujesz kogoś kto Ci pokaże krok po kroku jak zacząć dochodowy biznes usługowy, doradczy, konsultingowy.

A może masz własny biznes, ale zabiera Ci on życie, wkładasz w niego dużo pracy i czasu, choć czasami efekty są ogromne, ale nie masz już sił, by cieszyć się dużymi pieniędzmi i sukcesami okupionymi gigantycznym wysiłkiem. Chcesz odzyskać życie dla siebie, mieć czas na wypoczynek, dla rodziny i tych, których kochasz.

Czego możesz się spodziewać po zastosowaniu szkolenia, programu online z zakresu Biznes z Pasją:
– Poznasz 7 filarów sprawdzonego systemu „7 P system – od Pasji do Pieniędzy”
1. Pasja
Jak przekuć Twoje pasje w biznes z pasją, który przynosi zarówno dochody jak i satysfakcję. Jak włączyć pasje w istniejący biznes. Jeśli nie znasz swoich pasji lub o nich zapomniałeś – sprecyzowanie co kochałbyś robić…
Jak mieć pełną jasność czego chcesz w biznesie
2. Potencjał Twój i rynku
Jakie są Twoje umiejętności, talenty i predyspozycje składające się na Twoją osobistą unikalność – Twój unikalny profil i unikalność Twojego biznesu – budowanie marki.
Potencjał rynku – trendy i możliwości wykorzystania Twojej unikalnej propozycji
3. Pomysł na biznes
Jak wybrać dochodowy pomysł na biznes, określić pojemność rynku i plan wprowadzenia Twojego pomysłu w życie. Jeśli masz już biznes, jaki nowy pomysł możesz zrealizować w biznesie …z mniejszym wysiłkiem, by zwiększyć dochodowość firmy.
4. Potrzeby & Problemy & Pragnienia
Jakie potrzeby widzisz wśród potencjalnych klientów, obecnych klientów jeśli masz już biznes. Jak zbadać potrzeby Twojej niszy i jej problemy, jak ją zdefiniować, czego szukają osoby w internecie i co kupują. Wybór idealnej niszy i idealnego klienta. Twoja unikalna propozycja. 5 stopniowy system budowania relacji z idealnymi klientami itd.
5. Produkt
Jak stworzyć Twój pierwszy lub kolejny pasjonujący produkt lub usługę, która przyciągnie zainteresowanie Twojej niszy jak „pszczoły do miodu”. Przygotowanie pierwszej prostej publikacji audio, wideo lub tekst.
6. Promocja
Budowanie bazy klientów online i poza Internetem z wykorzystanie strategii marketingowych budowania listy: 21 sprawdzonych prostych sposobów. Jak rozmawiać z potencjalnym klientem. Przygotowanie strony internetowej, która sprzedaje, zamieniając fanów w lojalnych użytkowników Twoich produktów i programów.
7. Pieniądze
Jak sprzedawać Twoje produkty i usługi z większą łatwością. Jak korzystać z Mailingu i newslettera, by generować stały dochód. Planowanie przepływu pieniędzy z zastosowaniem 8 stopniowego systemu budowania relacji z pieniędzmi.

szkolenia-dla-kobiet-online-wlasny-biznes-z-pasja
Jesteś Przedsiębiorcą, prowadzisz biznes, planujesz własny biznes. Rozwiń Własny Biznes z Pasją i Skutecznie Pomagaj Ludziom.

warsztaty-szkolenia-dla-kobiet-przyciagnij-klientow-z-latwoscia-agnieszka-przybysz
Chcesz mieć więcej Klientów.Chcesz mieć więcej Czasu dla Siebie. Chcesz mieć więcej Pieniędzy. Chcesz wnieść Wkład w Życie innych. Sprawdź skuteczne warsztaty Przyciągnij Klientów z łatwością.

Mogę być naturalna, szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.
Start Biznes z Pasją i kontakt z Tobą dały mi:
1. Odwagę
2. Narzędzia, z pomocą których usunęłam blokady
3. Narzędzia marketingowe.
Przez 15 lat umiałam rozmawiać o opiece i opiekunach. Dzięki Tobie nauczyłam się mówić do opiekunów.
Mówić w taki sposób aby rozumieli i aby czuli się dobrze przyjmując wiedzę ode mnie.
Tak dobrze jak czują się Twoi uczniowie.
Pokazałaś, że sprzedaż swojej wiedzy i usług nie musi polegać na manipulacji klientem.
Nauczyłaś mnie, że mogę być naturalna, szczera i lubiana przez ludzi, którzy kupują moje usługi.
Z całego serca DZIĘKUJĘ. Małgorzata Piastun, Piła

“Witam Agnieszko i mile koleżanki,

Oj Agnieszko, Agnieszko, to co Ty z Nami wyprawiasz jest niesamowite. Dawno nie miałam takiego intensywnego ”Prania mózgu”. Mało tego, nie przypuszczałam, że ”Starsza Pani”, czyli Ja sobie poradzę z zagadnieniami informatycznymi. To jest moja słaba strona, a tu nagle: sama rejestruje domenę, sama szukam hostingu (nie miałam pojęcia co to jest), wczoraj przeglądałam templetki, zgodnie z Twoim zaleceniem, mimo, że omówiłam się z grafikiem, aby w ogóle wiedzieć coś na ten temat więcej i nie wypaść jak amator, analizuję różne strony i wiele innych czynności, które robiłam po raz pierwszy.

W sumie czyste szaleństwo w moim umyśle. Zawsze uczyłam się z ciekawością, lecz nie przypuszczałam, że będę się uczyła czegoś, co zawsze odrzucałam. Ty sprawiłaś, że zaraziłam się tą wiedzą, mimo, że na pewno w tej dziedzinie nie będę ekspertem.
Jestem jednak ekspertem w innej dziedzinie… Mam już konkretna wizję mojej strony internetowej.
Dziękuje Aniołom, że jesteś” Hanna Rolbiecka, Gdańsk

“Dzień dobry Wszystkim:),

super Haniu, fajna, trafiona nazwa. Twoje działania mnie motywują :)… Zgadzam się z Tobą, że Agnieszka bardzo nam pomaga. Podczas zaledwie tych kilku sesji dowiedziałam się tylu wartościowych rzeczy nt. zakładania biznesu i o sobie samej :). Poza tym potrafi mnie zmotywować do działania, codziennie robię jakiś mały (czasami większy) kroczek przybliżający mnie do postawionych celów :). Bez Agnieszki to pewnie utknęłabym w miejscu i niewiele bym zrobiła. Ja również jest bardzo wdzięczna Tobie Agnieszko:)”.

Jak zaczynałam Start Biznes z Pasją, to w ogóle nie miałam pomysłu na biznes. Pojawił się on m. in. dzięki narzędziom, jakie nam Agnieszko udostępniłaś. Jak dobrze pamiętam na jednej z pierwszych sesji programu robiłam ćwiczenia pomagające odkryć swoje pasje.
Wiele wartościowych rzeczy wyniosłam z tego programu. Najcenniejsze dla mnie jest to, że w krótkim czasie znalazłam pomysł na biznes. W bardzo krótkim czasie, to była kwestia kilku dni, pomogłaś mi Agnieszko poradzić sobie z wyzwaniem, z jakim sama borykałam się już od dłuższego czasu.

Dzięki Twoim narzędziom poznałam siebie lepiej, swój potencjał. Okazało się, że wcześniej w ogóle siebie nie znałam, a teraz wiem jaki mam potencjał, jakie są moje mocne strony. Muszę też powiedzieć, że Program Start Biznes z Pasją daje mi wiele wskazówek, pokazuje krok po kroku, jak właściwie prowadzić biznes, by uniknąć błędów, jakie przytrafiają się początkującym przedsiębiorcom.” Edyta Mazur z Poznania.

Zawód z Pasją

Jak często myślisz, że pracujesz tylko po to by płacić rachunki i utrzymać siebie i rodzinę. Może nie lubisz swojej pracy. Każdego dnia wstajesz zmęczona na myśl o pracy, narzekasz na ludzi, czujesz się przeciążona obowiązkami. Wykonujesz pracę bardziej z przymusu niż z chęci i pasji.
Odkryj Twoje pasje zawodowe i zakochaj się w zawodzie wykonywanym z pasją.

warsztat-online-dla-kobiet-odkryj-pasje-przyciagnij-sukcesy-agnieszka-przybysz
Odkryj Pasje. Kochaj to co Robisz i Zacznij Zarabiać Świetne Pieniądze.5 stopniowy System Kariera lub Biznes z Pasją: program sesji audio online przez 5 tygodni.

warsztat-dla-kobiet-sesja-celne-cele-siegnij-gwiazd
Jak zaplanować 100% realizację Twoich celnych celów, w dowolnym momencie roku, na najbliższe 12 miesięcy.

„Z miłych rzeczy chciałam się pochwalić, że po warsztacie 23 marca miałam 2 telefony w sprawie pracy: jeden do wysłanej aplikacji w grudniu, drugi od znajomej z firmy, do której też napisałam maila w sprawie współpracy. Wygląda na to, że przyciągnęłam to do siebie jakoś;-)) ” Lidka K.

„Miałam już tak dość mojej dotychczasowej pracy i wtedy dostałam zaproszenie na rozmowę. Podejmuję nową pracę „szef mnie uwiódł” (mówiąc w przenośni – nie dosłownie:) zgodziłam się – to bardzo sympatyczny człowiek. Na pierwszej rozmowie zdecydował, że chce mnie przyjąć więc dyskutowaliśmy co chciałabym robić, a nie czy jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko. Gdy odpuściłam szukanie pracy i zajęłam się tym co przynosi przyjemność, zyskując więcej harmonii i delegując więcej czynności na inne osoby – nowa praca sama mnie znalazła”. Kasia K.

„Wyniosłam wewnętrzną pewność postawionego celu, popartego mocnym doznaniem intuicji. A co najwspanialsze pozbyłam się blokad i ograniczeń w realizacji mojego celu związanego z biznesem i pieniędzmi. Z warsztatu wyniosłam pewność siebie, spokój i wyższą samoocenę. Uświadomiłam sobie, że mogę zrealizować swoje najważniejsze cele i pragnienia.’ Sylwia. J. 2014

Zyskałam pewność co do kierunku, w którym powinnam podążać oraz plan działań jakie zrealizuję. Szkolenie otworzyło mi oczy jak wiele możliwości jakie posiadam. Dodatkowo zyskałam świadomość jaka jest przyczyna mojej relacji z pieniędzmi, którą zmienię zgodnie z moim celem Dziękuje” Monika Sieniawska, 01.02.2014

„Bardzo dziękuję Ci za wczorajsze wspaniałe warsztaty. Wiem, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Pewnie wiele osób pisze Ci, że spotkało cię w najważniejszym momencie swojej egzystencji. Sądzę, że tak również jest w moim przypadku. Jestem bardzo szczęśliwą żoną i matkę, ale brak mi spełnienia zawodowego, a to się kładzie sporym cieniem na pozostałe aspekty życia. Poza tym niezałatwione sprawy z przeszłości i związane z nimi dolegliwości fizyczne ograniczały do tej pory moje myślenie i zawężały krąg moich doznań i zainteresowań.

Odkąd zakupiłam twoje książki, płyty, a potem subskrypcję do programów, audio konferencje i warsztaty zaczęłam się zmieniać, uspokoiłam się, odzyskałam pogodę ducha i znacznie poprawiłam relację z ludźmi z mojego otoczenia. Dziwnym trafem odsunęli się dawni „przyjaciele”, z którymi znajomość była od jakiegoś czasu sporym obciążeniem. Zaczęłam zauważać i artykułować moje potrzeby, które zawsze były spychane na dalszy plan.
Postanowiłam zawalczyć o swoją przyszłość zawodową. Bardzo Ci za to wszystko dziękuję z całego serca.
Z wyrazami wdzięczności, Ewa M. z Warszawy 2014-02-02 17:44

Coaching z Pasją

Jesteś doradcą, coachem, konsultantem, psychologiem.

A może chcesz zostać coachem i włączyć coaching do Twoich umiejętności.
Wyobraź sobie klientów w Twoim biznesie wyrastających jak grzyby po deszczu, gdzie się nie obejrzysz spotykasz potencjalnych klientów.

Nowi klienci przychodzą i proszą Cię o współpracę. Gdzie nie pójdziesz przyciągasz zainteresowanie nowych osób, które chcą dowiedzieć się więcej jak możesz pomoc im w ich wyzwaniach, chcą poznać Twoje usługi i zastosować Twoje produkty. To co mówisz do nich jest magnetycznie interesujące… Klienci szanują Twój czas i czują radość współpracy z Tobą i Twoją firmą…

skuteczny-coaching-dla-coachow-mentoring-agnieszka-przybysz
Masz Biznes, Planujesz Biznes, Jesteś Coachem… Wyjątkowo Inspirujący i skuteczny program z pionierką coachingu.

EFEKTY po warsztacie 20.10.2012

” 7 nowych klientów z łatwością, w 7 dni na kwotę 8400 zł, wpłacone”

„Witaj Agnieszko, dzięki serdeczne za rewelacyjny warsztat (20.10.) i niesamowicie mnóstwo pozytywnej energii do działania. Jak już Ci mówiłam, byłam na wielu szkoleniach dot. rozmów sprzedażowych, ale to organizowane przez Ciebie było najlepsze. Przed warsztatem byłam można powiedzieć przybita moją obecną sytuacją w pracy i przeciążona zadaniom z nią związanym, ale od wczoraj czuję w sobie dużo energii do działania.
Mam takie wrażenie, jakby stres ze mnie zszedł (a miałam go ostatnio w nadmiarze). Z całego serca dziękuję Tobie za bardzo cenny materiał przekazany na warsztacie. Jutro będę ćwiczyć na znajomych i klientach w mojej obecnej firmie:)”. Warsztat nauczył mnie jak właściwie prowadzić rozmowę z klientem i właściwie ją finalizować, odkryłam również w jakim kierunku mogę rozwijać swój biznes. Efekt w ciągu tygodnia: 7 nowych klientów z łatwością na kwotę 8400 zł

“4 nowych klientów w 7 dni, w tym jeden kontrakt podpisany na 110 000zł”

“Stosując system Przyciągnij Klientów z Łatwością sfinalizowałam w ciągu tygodnia 4 umowy z klientami, w tym jedną umowę na kwotę 110 tysięcy. Otrzymam za to prowizję. Ten sam model rozmowy 1 na 1 ma zastosowanie bez względu na wielkość transakcji.” Agnieszka Marciniuk

Książki & Publikacje Agnieszki Przybysz

szkolenia-warsztaty-dla-kobiet-publikacje-agnieszka-przybysz

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.