Do: par w związkach,

Witam Cię serdecznie,

Z uczuciem wdzięczności postanowiłam dać Ci możliwość odbycia Gratis wstępnej sesji ze mną pt. „Uratuj Twój związek”. Jak czytałeś moje publikacje- książki lub referencje nt mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od SERCA z Pasją i Skutecznie pomagam ludziom już od wielu lat. Jestem pionierką coachingu w Polsce z doświadczeniem ponad 5 000 godzin profesjonalnego coachingu. To największe doświadczenie w branży i stale rośnie.

Dla kogo ta sesja jest idealna:

• Dla osób, które mają problem w komunikacji w związku?
• Dla osób, które czują stagnację w życiu osobistym – w relacjach z partnerem, rodziną i czują potrzebę zmiany lub mają już dość problemów w relacjach, które ściągają je energetycznie w dół
• Dla osób, które chcą odbudować związek i wniść więcej miłości i pasji do tej relacji
• Dla osób, które chcą budować idealne relacje z ludźmi
• Dla osób, które chcą uwolnić się poczucia winy, obwiniania partnera lub siebie i odzyskać poczucie własnej godności.
• Dla osób, które chcę korzystać z dobrodziejstw pozytywnej energii.

Dla kogo ta sesja NIE jest:

• Dla osób, które mają problemy psychiczne, psychiatryczne
• Dla osób, które nie chcą podjąć żadnych działań, by zmienić swoją sytuację na lepsze
• Dla osób, które ciągle narzekają, ale nic nie robią, by to zmienić i są jak energetyczne wampiry :)

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, osobistej transformacji indywidualnie lub w grupie kilku osób – to ustalimy. Zyskasz moje wsparcie.
Jak zechcesz ze mną dalej współpracować będziesz proszony o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, byś wzmocnił poczucie własnej wartości, odzyskał i wzmocnił Twoją atrakcyjność jako kobieta/ mężczyzna, tworzył wspaniałe relacje z ludźmi, odbudował związek i zyskał więcej MIŁOŚCI – co poskutkuje tym, że zaczniesz cieszyć się życiem i być bardziej doceniany.
Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie rozwoju osobistego oraz znacznie więcej.

Jak to działa:

Zostaw swój email i imię poniżej.

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień.

Praktukując prawo wdzięczności jestem zdecydowana przyjąć kilka osób na sesje Gratis „Uratuj Twój związek”, a trafia to zaproszenie do wielu osób. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą pierwszeństwa nadesłanych aplikacji.

Jeśli nie mieliśmy jeszcze przyjemności rozmawiać osobiście i nie byłeś w moich programach lub na warsztatach: To mój PREZENT

Oto Twój pierwszy krok:Co mówią uczestnicy programów coachingu:

więcej w linku referencje i opinie w serwisie Coaching Institute

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo (potem odsuń kursor myszki z ekranu)

[pro-player width=’480′ height=’320′ type=’video’]https://content.screencast.com/users/AgaPrzybysz/folders/Default/media/3af64ab9-b0eb-41f8-8438-7c35f47b7080/Referencje%20i%20opnie%20uczestnikow%20coaching%20u%20Agnieszki%20Przybysz.mp4[/pro-player]

Zostaw imię i email w oknie powyżej, by ubiegać się o sesję gratis wg. dostępności miejsc.
Relacja po sesji:
„Rozmowa z Tobą była…fascynującym i głębokim przeżyciem!!
Nigdy w życiu NIE powiedziałabym o sobie – osoba z BRAKIEM WIARY w życiu codziennym i zawodowym! A jednak, podczas Naszej rozmowy, to ja sama tak stwierdziłam!!! W dalszym ciągu przeżywam to, ale w sposób pozytywny i kreatywny. Jestem Tobie za to wdzięczna.
Tak, podjęłam decyzje. Tylko sesje indywidualne są spełnieniem moich oczekiwań. Jedyną okolicznością, która mnie powstrzymuje przed dalszym rozwojem osobistym, to pieniądze… Sądzę, że kilka takich sesji dałoby pożądany efekt.
To, czym się zajmujesz i w jak genialny sposób, budzi mój podziw!
Pozdrawiam cieplutko.” Ewa B.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.