[private_VIP Przyciagnij Pieniadze Miloscia]

Witam Cię serdecznie i gratuluję udziału w warsztacie Przyciągnij Miłość.

Zapraszam Cię do podzielnia się z nami Twoimi doświadczeniami i odkryciami podczas warsztatu i wykonywania ćwiczeń w ramach naszej 21 dniowej zabawy. Poniżej znajdziesz link do pobrania pdf do osobistego użytku, pomocny w wykonaniu ćwiczeń. Twoje odpowiedzi lub refleksje, proszę wpisz w skrócie każdego dnia, w komentarzach poniżej, to pomoże całej grupie we wzajemnej motywacji, w procesie transforamcji i oklaskiwania wzajemnych postępów. To miejsce jest przeznaczone TYLKO dla uczestników warsztatu i jest miejscem inspiracji, motywacji oraz wsparcia.

Kliknij: Przyciagnij_Milosc_Agnieszka_Przybysz_21 dni

21 dniowa ZABAWA – Miłość

Moją intencją dla Ciebie i całej grupy jest, by dzięki tej zabawie

Umocnić Twoją miłość do siebie samego
Podnieść Twój poziom wibracji i utrzymać ją możliwie jak na najwyższym poziomie co przyciągnie do Ciebie ludzi, sytuacje, pomysły, by zrealizować Twoje cele w relacjach i wspaniały związek.
Byś osiągnął Twoje cele dot. miłości i związku

Zacznij proszę od nagrania Twoich p. komunikatów nt miłości i relacji oraz ustalenia celu ( czas teraźniejszy, dot. Ciebie, z datą)

Miłej zabawy Kochani!
Zaglądaj tu częściej proszę i dziel się miłością, wzajemnym wsparciem, obserwacjami podczas zastosowania tej 21 dniowej zabawy, by wzajemnie motywować się w tej radosnej transformacji.

Zatem do zobaczenia, włączam się także do tej zabawy.
z miłością i radością,
Agnieszka Przybysz
Twój Mentor w drodze do Obfitości wszelkiej :))
PS. Uwaga! Ustawiliśmy w blog, tak by każdy podpisywał się pseudonimem, który najczęściej jest Twoim imieniem plus pierwsza litera nazwiska, by dać Ci komfort wypowiedzi w komentarzach poniżej. Mój podpis to admin (AP)

Ćwiczenie Serce – HeartFLOW™ – relacje podstawowowa wersja. Robiąc to ćwiczenie z intencją podniesienia poziomu wibracji, możesz je zrobić tak jak na wideo w stosunku do drugiego człowieka.

[pro-player width=’480′ height=’380′ autostart=’false’ type=’video’] https://agnieszkaprzybysz.com/wp-content/uploads/2011/03/serce-relacje-heart-flowtm.mp4[/pro-player]

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.