Przyciągnij Miłość, Pieniądze, Sukcesy z Pasją™
cykl
Agnieszki Przybysz i Coaching Institute

Jak często zastanawiasz się jak rozwinąć karierę, biznes tak, by przyniósł Ci on więcej satysfakcji i zadowolenia, zamiast stresów i ciągłego poczucia, że wszystko jest na Twoje głowie? Brakuje Ci wsparcia w Twoich wyzwaniach.

A może czasem zdarza Ci się, że masz już dość swojego biznesu i pracy, chciałabyś zrobić coś innego? Zastanawiasz się nad właściwym pomysłem lub nie masz odwagi, by swoje pomysły realizować, sięgając po nowy CEL.
Jak często myślisz, że chciałabyś sięgnąć po więcej, „Sięgnąć Gwiazd” lecz nie wiesz jaka droga do nich prowadzi lub jaką drogę wybrać tak, by przyniosła Ci satysfakcję osobistą, czas dla bliskich, pieniądze, na które zasługujesz.

Możesz robić własne eksperymenty, które kosztują czas i pieniądze lub możesz skorzystać ze sprawdzonego Systemu Przyciągnij Sukcesy z Pasją™, którego jeden z sekretów zdradzę Ci podczas naszego spotkania, wspólnie odkryjemy Twoje pasje i zastanowimy się jak je przekształcić w zawód lub biznes z pasją. Odpowiem też na fundamentalne pytanie czym jest Miłość w Biznesie i dlaczego jest ważna dla Ciebie.

W programie Miłość w Biznesie :

– Jak odkryć Twoje pasje w biznesie, który masz lub który pragniesz stworzyć na podstawie książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją.
– Networking budowania relacji  i wymiana doświadczeń
– Plotki o biznesie i relacjach
– Losowanie nagród
– Osobiste dedykacje od autorki w książkach, jeśli je masz!
– Miła, ciepła i kochająca atmosfera.

Szczegóły spotkania i terminy w Warszawie wyślemy osobom zainteresowanym


*Twoje dane są poufne!


Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy z radością, do miłego zobaczenia!
Agnieszka Przybysz

Prowadząca: Agnieszka Przybysz, Ekspert Relacji, Profesjonalny Coach i Mentor, Pionierka coaching w Polsce, założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz i prezes Coaching Institute, autorka bestsellera Przyciągnij Miłość – coaching budowania relacji z ludźmi, książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją – kariera lub biznes z pasją, publikacji Sięgnij Gwiazd – praktykuj Sekret oraz Medytacja Kolorami oraz wielu skutecznych programów szkoleniowych.

Z coachingu z Agnieszką skorzystało już tysiące osób, począwszy od specjalistów w korporacjach, dyrektorów, menedżerów, osoby samozatrudnione, właścicieli biznesów, ich prezesów, CEO oraz wiele przedsiębiorczych kobiet, którym pomogła przejść z etatu w korporacji do własnego biznesu.

Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem i wywiady znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, Radio Zet, RadioEuro, w portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie Coachingu.  Wiele referencji i sukcesów kobiet coachowanych znajdziesz w portalu coachingu jw. oraz w blog eksperta.

Zapisy wg kolejności rezerwacji, do wyczerpania miejsc.

Prosimy wziąć ze sobą notatnik i długopis oraz otwarty umysł i dobry humor.

<<< wstecz

Coaching to prosta metoda rozwoju osobistego i zawodowego, a Coach to Twój partner, motywator, inspirator i edukator na drodze rozwoju osobistego i zawodowego.
Czasem nazywany spolszczoną nazwą trener rozwoju osobistego.

Powiedz, gdzie wysłać bezpłatnie fragment Kobieca Moc
i Checklist 10 Kobiecych Mocy, by Mieć Życie, które Pokochasz.

oraz Moc Inspiracji: Wspaniałe Relacje, Miłość, Kariera lub Biznes z Pasją               Twoje dane są w 100% poufne

Copyright od © 2005r. Agnieszka Przybysz, Coaching Institute, Europe

Wpisy umieszczone na blog objęte są prawem autorskim. Żaden tekst NIE może być powielany bez pisemnej zgody autorki. Media są monitorowane. Jeśli chcesz umieścić teksty na swoim blog skontaktuj się z autorką Kontakt. W przypadku gdy chcesz zacytować krótki fragment tekstu dodaj do niego proszę adnotację: Autorką tekstu jest Agnieszka Przybysz. Polityka Prywatności
| Regulamin | Zaproponuj pomysły | Pomoc


Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Budowania Relacji / Empower Women Expert Harmonijne relacje, milosc i kariera, biznes z pasja, radosc zycia dla przedsiebiorczych kobiet, gotowych do osiagania sukcesow, na ktore zasluguja.